Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest to danse macabre

jaki alkohol lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość ciegna
najczęściej piję piwo bo wódka mi nie za bardzo wchodzi. sięgam po perłę chmielową niezmiennie od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingazet
Burnarj , kiedys proseco , ale teraz tylko burnarj smaczny i naturalny, szampan z pomaranczy , moj ulubiony to burnarj brut nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wina półsłodkie i różne drinki-szczególnie Malibu. Wódka czysta-odpada. Piwska nie cierpię,z całym szacunkiem ale kobieta z piwem wygląda przaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
żubrówkę paloną :) z odrobiną coli tworzy świetny, prosty i aromatyczny drink :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre wina, ostatnio bardziej wytrawne, półwytrawne czy półsłodkie, niż słodkie nalewki słodkie, w szczególności wiśniową najlepiej własnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie egzotyczne, np te dominikańskie. poczytajcie, jakie wychodzą z nich pyszne drunki na http://www.superpolonia.info/news,1260,Podroze_po_swiecie_Dominikanskie_alkohole_i_cygara.html . Chociaż nie powiem, że polskim piwem się nie zadowolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky i wódkę z sokiem pomarańczowym choć "szoty" mogę spożywać bez większego problemu, wolę się nie upijać za szybko (jestem kobietą z małą masą ciała :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piłyście Sznapsa? Mi bardzo posmakował :) lekki i dobrze wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kolorowe alkohole, sznaps bardzo polubiłam , to alkohol delikatny, delikatnie czuć owoce i nie jest przesłodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sznaps fleeeeee sztuczny siet ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś mi sztucznością nie smakuje, to chyba jeden z niewielu właśnie który smakuje owocowo a nie chemicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś smakowało mi wino i piwo, a teraz nie smakuje mi żaden alkohol :/ Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyttka
Lubie piwo, a ostatnio przez całe lato sznapsa gruszkowego i jabłkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietąąąąąąąąą
Ja czystej wódy nie lubię. Podobnie wynalazków typu whisky, np. Jack Daniells mi smakuje jak denaturat... Z mocniejszych alkoholi pijam jedynie drinki, najbardziej lubię blue lagune, kamikadze itd. Ogólnie powinny byc słodkie. Podobnie winko, również słodkie. Uwielbiam Martini. Piwo to jedynie z sokiem, albo Desperados czy inne smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone wytrawne wino .Merlot , Carmenere , Tepranillo , Tannat , Shiraz ale przede wszystkim francuskie kupanażowane wina Bordeaux i Cote du Rhone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wolę coś smakowego, Soplica orzech laskowy z mlekiem jest niezła, albo sznaps fresh też mi podpasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixmenka
Piłam tą orzechówkę z mlekiem, ale sznaps mi bardziej podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irwina99
Kupiłam a ten weekend te oba smaki gruszka i jabłko, będziemy z koleżankami testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej ze wszystkich lubie piwo i w sumie tylko jesli spotykamy sie ze znajomymi to tutaj http://www.ckbrowar.krakow.pl/ u nas w Krakowie. Jednak smakowe piwka to jest to co smakuje mi zdecydowanie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez raczej najczesciej wybieram piwo. Zresztą u nas w Krakowie jest bardzo ciekawe miejsce - CK Browar własnie gdzie mozna napic sie naprawde dobrego piwa. Polecam jak bedziecie niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinka66
mhh, ja osobiście uwielbiam tequilę olmeca - udało mi się znaleźć ją tanio tutaj: http://salonwin.pl/tequila- zwykle nie schodzi poniżej 90zł za butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanca
Nie znam tej tequili, wolę słabsze alkohole, sznaps mi pasuje, przyjemnie się go pije, nawet popijać nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię też alkohole smakowe, mniej %, sznapsa niedawno odkryłam i mi posmakował, lubię wszelkie cytrynówki, orzechówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo jakoś najbardziej lubię latem, w takim okresie jesień i zima bardziej nalewki, czy jakieś smaczne drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie drinki polecisz :) spróbowałabym czegoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kustoszka
Piwo moze byc nie koniecznie pszeniczne ale przejdzie, wodka, whisky , likiery, wino byle nie mega slodkie- wermuty, szampany prawie wszystkie na czarnej liscie jest gin, burbon tez niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich słabszych i nowszych to spróbuj sznapsa, sa trzy smaki, poza tym dobry drink jest z czystej wódki+sok żurawinowy+sok ananasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimą bardziej mocniejsze alkohole lubię, drinki, czy naleweczki. Sznapsnąc ze znajomymi w weekend, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×