Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest to danse macabre

jaki alkohol lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość gość
strasznie dużo tego sznapsa na forach ostanio jak na alkohol słabej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie sporo osób go lubi :), jak to mówią o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, ja też jak coś dobre i mi posmakuje to wszędzie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wino martini czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż spróbuję jutro tego sznapsa, mamy wieczór babski z okazji końca karnawału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po ostatnim weekendzie karnawału? Bawiliście się gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baileys, sznaps jabłkowy, domowa nalewka z aronii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi cydr smakuję z racji tego że po prostu nie przepadam za mocnym alkoholem więc jak dla mnie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko whisky,zero domieszek, zero lodu :)kobieta to pisze, odstępstwo lato -mohito (mojito)caipirinha,zimą grzane wino z dodatkami korzennym i owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie piją a ciekawie skąd mamy tylu alkoholików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie tutaj - http://bimbrownicy.pl/ Kwestia przygotowania - jeśli tylko kolega ma czas, to na imprezy robi alkohol, tylko wiadomo - to wymaga czasu, planu, bo alkohol to z dnia na dzień nie powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale hasz
Ja tam wole przycpac w sensie przyjarac, i wam współczuję kaca, bo ja go nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo, wino różowe półsłodkie lub półwytrwane, wermuty, whisky. Nienawidzę czystej wódki i rumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO I WYŁĄCZNIE RUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarninka
U mnie ostatnio pierwsze miejsce zajmuje bourbon. Znajomi na jednej z imprez mieli ten Wild Turkey i tak mi posmakował, że my tez kupiliśmy. Chociaż ja wole tego delikatniejszego 81, a mąż kupuje sobie 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo starszych ludzi ma zdanie, że najlepsza jest czysta wódka. Absolutnie nie piwo, bo nie wiadomo co do niego dodają, z takimi opiniami wiele razy się spotkałam. Osobiście nie pogardzę nawet nalewką z plastikowego kubka :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
good girl gone bad dziś mój podszyw.:P:P:P najbardziej lubię półsłodkie białe wino.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad dziś dale za mną latasz jak ta suka :D ch//uj ci w ryj szmato ! I tak wiem, że chlasz tanie nalewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej odpowiada wino - najlepiej półwytrawne białe. Ale lubie też drinki od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kernel
Pieprzówka jest mega, tylko ja bardziej ją traktuję jako dodatek do jedzenia i moim zdaniem wtedy najlepiej pasuje. I nie chodzi nawet o trawienie - moim zdaniem połączenie Pepper Vodka i moich ulubionych potraw daje jeszcze przyjemniejszy efekt smakowy. Wydaje mi się? Raczej nie, jem to od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasynka
Osobiście lubię intensywne alkohole, ale nie pogardzę też różowym winem. Wódka u nas jest rzadko, ale ostatnio mąż kupił też bourbon Wild Turkey. Był akurat na promocji w Tesco więc wyszło niecałe 65zł za butelkę. Mąż uwielbia czysty a ja pijam w drinkach, ale trunek wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trty465645
cola cola wymieszana z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię ziołowe alkohole, szczególnie odpowiada mi Herbal Vodka, jest znakomita i robi sporą różnicę. Pewnie wpływ ma i to, że to alkohol z wyższej półki jakościowej, smaczny i delikatny, a jednocześnie fajnie grzeje brzuszek. Różnicę robi i o to tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aragentka
Nigdy nie piłam bourbonu, ale ten Wild Turky znajomi na imprezie pili ostatnio. Jak będzie następny raz okazja to spróbuję, bo wydawało mi się, że bourbon to raczej męski trudnek, ale skoro poleca go kobieta. Na imprezie były w dwóch wersjach, proof 81 i proof 101. Chyba wolę zacząć od tego słabszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laur_a
Polecam wypróbować Wild Turkey w drinkach, jeśli masz obawy. Ma intensywny smak, który złamany nawet prostą colą jest nadal wyczuwalny, ale już zdecydowanie subtelniejszy i na pewno dla kobiety przyswajalny. Zależy co kto lubi. :) Zaczyna się powoli sezon grillowy więc będę mogła wypróbować kilka przepisów na drinki z burbonem, bo na majówkę zabieramy go na pewno ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×