Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pchelka14

liposukcja lydek.modelowanie nog

Polecane posty

Gość ewazm75
jura21 czy moglabyś podać w jakiej Klinice robiłaś zabieg ewazm75@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, Klinika La Perla z dr. Aldoną Stachurą na czele serdecznie zaprasza na liposukcję nie tylko łydek. Wykonujemy zabieg na praktycznie każdą partię ciała. Prócz tradycyjnej liposukcji możemy też zaproponować lipofilling, czyli powiększanie piersi własnym tłuszczem. Zabieramy z boczków i robimy piękny biust :) Więcej informacji o nas znajdziecie Panie na stronie: https://www.klinikalaperla.pl/ pozdrawiamy, zespół kliniki Za Perla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna7790
Czy ktos robil liposukcje lydek i kostek w Noviline??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra694
Witam, mocno się zastanawiam nad poprawieniem swoich łydek. Jestem osobą bardzo niską, większą od pasa w dół i bardzo mi to przeszkadza. Przeprowadzałam już jedną liposukcję, były to ramiona... proszę odpowiedzieć mi na pytnie, czy nie koliduje, abym przeprowadziła liposukcję kolejnej partii?? Czemu nie we wszystkich klinikach chirurdzy chcą podejmować się tego zabiegu w okolicy łydek? Czy ten zabieg naprawde jest bardzo cięzki, skomplikowany i ryzykowny? Czy można normalnie chodzić po zabiegu? czy odczuwa się ból? Mam pracę siedzącą, czy to nie przeszkadza? Jaki jest okres rekonwalestencji? Bardzo proszę o wysłanie zdjęć łydek Pań, które robiły zabieg, przed i po, tych zadowolonych, i niezadowolonych. sandera694@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę o operacji łydek bo mam bardzo grube-45 cm w najszerszym obwodzie a ogólnie jestem szczupła poza masywnymi łydami bo uda już mam zgrabne w miarę i nawet z tzw. "przerwa". Nie wiem dlaczego mnie tak pokarało z tymi grubaśnymi girami.:-O Jak wyglada rekonwalescencja?Słyszałam,że to jest ryzykowny zabieg z możliwościa zrobienia się zatorów?Która partia ciała jest najbardziej ryzykown do odssysania?Podobno blizny sa dość spore po wkłuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Cześć. Niewiele jest w sieci dyskusji na temat zabiegu modelowania łydek, wiec mogę podzielić się z Wami moimi (jeszcze swiezymi) doświadczeniami. 

Moją bolączką były masywne łydki i szerokie kostki przy dość szczupłej sylwetce. W tym tygodniu przeszłam zabieg odsysania tkanki tłuszczowej z kostek, łydek i kolan. Zabieg został przeprowadzony w całkowitym znieczuleniu. Obudziłam się ubrana w specjalne uciskowe pończochy.  Pierwszą, spokojną noc spędziłam w klinice. W nocy zaobserwowałam lekkie sączenie się krwi z ran oraz bolały mnie stopy. Ból ustał po podaniu kroplówki. Następnego dnia rehabilitant wykonał zabieg naświetlania nog (co ma przyspieszyć gojenie), wymienił pończochy na nowe i zalecił kolejna wizytę za 2 dni. W międzyczasie miałam się nie nadwerężac, chodzić tylko po domu, leżeć z nogami w gorze. Najgorsza była ostatnia, czyli trzecia noc,  kiedy straszliwie bolały mnie stopy. Poza tym jest Ok:)

Dziś udałam się na umówiona wizytę u rehabilitanta, który wykonał mi masaż. 

Siniaki i obrzęk wychodzi zwykle 2 i 3 dnia po zabiegu, później już jest tylko lepiej:) 

W moim przypadku siniaki i opuchlizna są, ale nie tak ogromne jak można zobaczyć w internecie.

Na rehabilitacje muszę chodzić regularnie, dopóki rehabilitant nie ustali inaczej. Pończochy będą towaryszyc mi przez miesiąc. Po tygodniu moe wrócić do normalnego życia, ale bez aktywności fizycznych. 

 

Jezeli macie pytania, chętnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość:-)

Gość AAA - jak z efektem? Gdzie miałaś robione? Ja miałam robione 2 razy, ale niestety efekt marny... :-( CHCE W KOŃCU iść do dobrego specjalisty, który zakończy mój horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Zabrzmi jak reklama.

Przy okazji szukania lekarza do poprawki po mojej nieudanej operacji nosa spotkałam się z dziewczyną,która miała "robione" łydki u Bromy i była zadowolona-nogi miała zgrabne.Jeśli chodzi o nosy to nie mam doświadczenia ani nikogo nie spotkałam po operacji u tego lekarza,więc nie polecam.Zresztą to nie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Czesc,

GGG - Również robiłam u Bromy. Robiłam również u doktora biust, jestem zadowolona. Zdecydowałaś się na nos?

Gość Gość - ojej, dlaczego efekt marny? Jak to tłumaczyli lekarze? Może taka budowa? U mnie jeszcze zbyt wcześnie na ocenę efektów, od zabiegu minęły 2 tyg. Mogę już swobodnie chodzić, siniaki schodzą, choć jeszcze są, zaczynam już widzieć swoje kostki (wcześniej ich nie widziałam🙉). Chodzę na masaże, ale do finalnego efektu jeszcze długa droga, doktor mówi, ze całe nogi są jeszcze spuchnięte. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Jezeli ktoś w przyszłości będzie potrzebował rady - od mojego zabiegu liposukcji łydek minęło 9 miesięcy. Efekt jest marny, nogi puchną mi jak nigdy dotąd. Cały czas odczuwam w nich dyskomfort. Często mam ochotę wyciągnąć nogi na stół podczas spotkań, bo mecze się kiedy nogi trzymam długo w dole. Mimo ze przy Każdym prysznicu polewam nogi zimna Woda, od dołu do góry: Pierwszy raz w życiu latem ani razu nie założyłam spódniczki bo po operacji nogi  puchna i wypływają z butów. Nie mogę nosić rurek 7/8 bo  spodnie opinają się na łydkach i po całym dniu spod spodni wypływa balon. W moim przypadku efekt odwrotny do zamierzonego. Pieniądze wyrzucone w błoto i zbędne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zawsze miałam masywne łydki i niczym nie mogłam ich wymodelować. Koleżanka poleciła mi dr Pabiańczyka i to był strzał w 10! Obecnie jestem po zabiegu, moje łydki w końcu są zgrabne i z chęcią noszę szorty i krótkie spódnice, co do tej pory było nie dla mnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA
10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Zawsze miałam masywne łydki i niczym nie mogłam ich wymodelować. Koleżanka poleciła mi dr Pabiańczyka i to był strzał w 10! Obecnie jestem po zabiegu, moje łydki w końcu są zgrabne i z chęcią noszę szorty i krótkie spódnice, co do tej pory było nie dla mnie. Polecam!

 Ola, ile minęło czasu od zabiegu? Jaka była cena zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Witam wszystkie Dziewczyny,

Czy są tu jeszcze te Panie które robiły liposukcje kostek i łydek ? Proszę odezwijcie się

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×