Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pchelka14

liposukcja lydek.modelowanie nog

Polecane posty

Gość liposukcjaaaaa
hej robiłam u dr Henryka Knakiewicza we Wrocławiu, ale operowało mnie jego dwóch synów. kosztowało mnie to 2,5tys ale musiałam od soboty do srody pozostac we wrocławiu zatrzymac sie w hotelu bo miałam nalozone sączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
czuje sie barfdzo dobrze ja po zabiegu od razu poszłam zwiedzac wrocław, bardziej boli mnie brzuch podczas menstruacji niz po tym zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
nie mierzyłam swojej łydki, ale miałam ją obtłuszczoną bardzo szczególnie w okolicach kostki, mialam tzw kołki moge wysłac zdjecia nóg przed na mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronjaa
to nie dużo kosztował Cię ten zabieg...u wiekszosci lekarzy liposukcja kosztuje ok 5000zł. Czym sugerowałaś się przy wyborze lekarza?? Ja poproszę zdjęcia na maila,jeśli można,bo jestem bardzo ciekawa jak wygladały przed i po zabiegu. smindy@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
kierowałam się ceną ;) byłam tak bardzo zdesperowana wyglądem swoich łydek, że wybrałam najtansza klinikę. oczywiscie doliczyc musiałam dwie pary uciskowych podkolanówek gaziki, woda uteniona plastry wymieniane codziennie, hotel, jedzenie, dojazd do wrocławia[jestem z drugiego konca polski] teraz musze doliczyc masaze limfatyczne:) wysle zdjecia jutro rano ;) zdjecia moze nie dokladnie oddają wyglad łydek ale miałam kolki, teraz mimo opuchniecia widac szczuplejsze nózki w okolicy kostek i w ogóle widac ze sa szczuplejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
też poproszę o fotki: jestmikolorowo@wp.pl Pytanie do dziewczyn, które już jakiś czas są po liposukcji łydek: czy nie macie wiszącej skóry? Ile mililitrów/litrów tłuszczu udało się Wam odessać? Ja ostatnio zaczytuję się na angielskich forach na temat vaser/vibro lipo, podobno zabieg mniej inwazyjny, tylko że stosunkowo nowy (wszedł na rynek około 2000 roku) więc teraz mogą go wychwalać, a za 10 lat okaże się że te ultradzwięki bardziej szkodzą niż pomagają :P A w Polsce w ogóle prawie nie jest reklamowany. Z kolei niektórzy polecają też Body Jet jako lepszego konkurenta tradycyjnej liposukcji... Smart lipo wykluczam, za dużo osób widzi po nim słabe efekty, podobno dobre dla małych obszarów. Czy wszystkie z Was miały robione łydki w ogólnym znieczuleniu czy jest ktoś kto miał w kręgosłup? Ja mam średnie wspomnienia po narkozie, ponad miesiąc temu miałam artroskopię kolana i myślę, że podczas liposukcji wolałabym jednak być świadoma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
ja nie mam wiszacej skory, a mialam sporo :) tydzien po zabiegu jak stoje i patrze w lusterko profilem noga jest zgrabniutka mimo opuchlizny mam szczuple okolice kostek w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy lekarz pokazywał Ci podczas konsultacji jakieś zdjęcia innych pacjentem przed/po? Czy wróciłaś już po zabiegu do pracy, czy np długotrwałe siedzenie/stanie sprawia jakiś dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość If i feel
CAŁA PRAWDA O LIPOSUKCJI ŁYDEK Cześć, jestem 10 dni po zabiegu i chciałam podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Po 1-polecam, naprawdę polecam bo już widzę efekty. 2. Boli, boli solidnie, ale do wytrzymania-tabletki+masaże. 3. Jeśli chodzi o masaże-jak najszybciej, nawet już 6-7 dnia. 4. Występuje gigantyczna opuchlizna i zasinienie, ale ładnie schodzą. 5. Sam zabieg-relaksujący, spokojny, znieczulenie miejscowe-znikające po 6 godzinach, zabieg ambulatoryjny-1 dzień w klinice, bez nocy. 6. Chodzić można od razu, ale po 10 nawet dniach chodzenie to duży dyskomfort i ból. 7. Nie polecam powrotu do pracy poniżej 2-3 tygodni-dyskomfort ogromny! 8. Pierwsze 3 dni lepiej leżeć, nie boli zbyt dużo, jest się w "euforii". 9. Zaczyna boleć dop. jak zaczynamy więcej chodzić. 10. Noc-ciężko się przekręcić, a rany krwawią do tygodnia czasu. 11. Rajstopy-coś wspaniałego-polecam Veera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IF i fill: A gdzie robiłaś łydki? Tutaj cześć osób oprócz LC chwali Solumed, ale ja nie chcę laserowo :) Niestety niewiele klinik umieszcza na swoich stronach galerie z tego typu liposukcji, zastanawiam się czy dlatego, że jest to dość niszowy zabieg - rzadko wykonywany? Jeśli tak, to też większość lekarzy nie ma z tym dużego doświadczenia :/ Czytałam gdzieś o metodzie jakiegoś francuskiego doktora (nie mogę teraz go odnaleźc w internecie ponownie :/), który pracował nad nią z 20 lat i w tym czasie wykonał liposukcję na .. uwaga 36 os! Jego metoda ma pozostawiać mniej nierówności, gdyż części tłuszczu nie odsysa, tylko rozprowadza wewnątrz łydki, czy cośtam ;) No ale jak on taki niby znawca cancles wykonał ich tak mało, to co dopiero pierwszy lepszy chirurg ehhh Z tego co odnalazłam w sieci to AG Klinik ma zdj przed/po: http://agklinik.com/galeria/galeria-zdjec-modelowanie-lydek/ super efekt szczególnie na tych opalonych nóżkach i przedostatnim zdj, ale to klinika tego lekarza, co zaraził Bakułę gronkowcem i jest zwany w branży "rzeźnikiem", więc ja bym nie zaryzykowała ;) Ale chyba raz w mies mają darmowe konsultacje ;) A tu jeszcze od Sankowskiego: http://www.sankowski.com.pl/good-old-gallery/lipo/attachment/obraz13a/ ładnie dziewczynie tutaj zrobił kostki ;) http://www.sankowski.com.pl/good-old-gallery/lipo/attachment/obraz15a/ tutaj też niezły efekt w porównaniu do tego, co było ;) enjoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaa
ja mam w tej chwili z obrzekiem w najszerszym miejscu łydki 36 a w kostce 23cm wczesniej miałam o wiele wiecej, dzis powysyłam zdjecia takze prosze o mejle komu mam wyslac, dodam, ze ja nie mam zadnych sinych łydek, mam jednego sinika ;) zmykamteraz na masaz limfatyczny jak wróce zdam relacje. ja polecam klinike dr knakiewicz jestem juz zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
dziewczyny wrocilam z masazu. cena 50zł za 40minut. bede chodziła minimum 3 razy w tygodniu aby szybciej pozbyc sie obrzeku. wysłałam fotki dziewczynom, które podały mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
widzę że wszystko zostało juz powiedziane w tym temacie ;) super dziewczyny że wysyłacie zdjęcia. Ktos wcześniej pytał jaką przyjmuję syplementację. Na początku brałam detralex (silny lek ale na receptę, drogi, na dodatek coraz trudniej było go dostać, z tego co słyszałam został wycofany z produkcji - czemu? nie wiem). Po tym przestalam kombinować z lekami na receptę, z poradą znajomej farmaceutki, zaczęłam suplementować Diohespan Max - najmocniejszy z leków dostępnych bez recepty (leki te wspomagają krążenie limfy, zapobiegają obrzękom, uczuciu zmęczenia i ciężkości nóg, swędzenie po długotrwałym staniu/siedzeniu w jednej pozycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liposukcjaaaaa: ja niestety nie dostałam maila :( Czy mogłabyś wysłać jeszcze raz na jestmikolorowo@wp.pl? Z góry dzięki! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
kolorowomi wysłałam ;) ja własnie wrociłam z 2 masazu limfatycznego, dodatkowo przyjmuje tabletki diosmiven, biore zimne kąpiele mocze nogi w zimnej wodzie masuje kostkami lodu leze z nogami w górze, hm i masaze 3-4 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeqcat
SPRZEDAM WROCLAW Kompleksowa kuracja wyszczuplająca - pakiet 20 zabiegów z liposukcją ultradźwiękową, mezoterapią bezigłową 399 zł w Beauty Design. 399 zł zamiast 7000 zł za pakiet 20 zabiegów odchudzających: 5 x liposukcja ultradźwiękowa, 5 x tripolar RF, 5 x mezoterapia bezigłowa, 5 x drenaż limfatyczny, SPRZEDAM PONIEWAŻ PILNIE POTRZEBUJE PIENIEDZY. WARTO!!! PISAC.... skarbek_1991@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość If i feel
LIPOSUKCJA - MIESIĄC PO... Kolorowa i inne kobietki ;) Powtórzę się i powiem raz jeszcze-WARTO!!! Ból mija po 3-4 tygodniach, pozostaje efekt "ciągnięcia" oraz nieładny koloryt skóry, ale myślę, że i to przejdzie. Ranki ciągle są ciemne i zasklepione, ale goją się ładnie i myślę, że blizn dużych nie będzie. Na szczęście chodzę w rajstopach i nie widać brzydkiej skóry, ciekawe czy do wakacji nogi będą gładkie..? Jak na razie nie są-mam jakby przebarwienia oraz nierówności, wklęśnięcia w pobliżu ranek. Rewelacyjne nie są i gołych bym nie pokazała, ale efekt wymodelowania i szczupłej nogi jest wspaniały!!! Od wielu lat (ok.10, a wcześniej też i prawie wcale) nie chodziłam w spódnicy-teraz codziennie! Miałam obwód ok. 45 cm (nie mierzyłam, ale tak przypuszczam), teraz ok. 40, ale wciąż jest opuchlizna, więc jeszcze pewnie spadną... W każdym razie polecam klinikę MEDIFEM w Warszawie i dr Andrzeja Barwijuka. Nie obyło się co prawda bez małej komplikacji w postaci zatoru w prawej nodze-kwestia indywidualna, ale masażysta mi to wyprowadził. W każdym razie, ja osobiście wreszcie jestem szczęśliwa (:D) Jeśli chodzi o koszta-do przeżycia-wzięłam pożyczkę i będę spłacać pewnie rok, ale i tak uważam, że warto. Aha, zapłaciłam połowę ceny co u dr Gumkowskiego, bo też byłam i tam na darmowej konsultacji. Zdjęcia będę mieć po majowym weekendzie, więc prześlę zainteresowanym. Dziewczyny-odwagi!!! Spełniajcie swoje marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronjaa
Bardzo się cieszę z Twojego zadowolenia :) napisz za kilka tygodni,czy coś się jeszcze zmieniło od zabiegu z Twoimi łydkami...wydaję mi się,że do wakacji wszelkie obrzeki powinny zniknąć. Ja dałam sobie ostatnia szanse na zmiane łydek poprzez poranne bieganie nadczo 40 min. Mam nadzieje,że mi pomoże,chociaż troszke...no ,ale efekty i tak będą widoczne dopiero po kilku miesiącach.Będe cierpliwa :-) Pozdraiwam was dziewczynny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...
Do if I feel i liposukcjaa - proszę o przesłanie zdjęć Waszych nóżek - najlepiej przed i po na yellowdaffodil@interia.pl Jeśli chodzi o mnie - daję sobie ostatnią szansę przed pójściem na operację - mezoterapia lipolityczna i lipoliza kawitacyjna. Byłam u chirurga - bardziej odradzał zabieg niż zalecał. Poważnym powikłaniem może być bowiem parastezja - czyli uszkodzenie nerwu. W dolnej części łydki (jedna trzecia łydki) i przy kostce nerwy znajdują się tuż pod skórą i bardzo łatwo je uszkodzić. Co do opuchlizny - ma ona trwać od pół roku do roku:( Dziewczyny - piszcie o Waszych doświadczeniach z wszelakimi zabiegami. Wiecie jakie to dla nas ważne - te nogi są strasznym kompleksem :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorionneks
Lydki bardzo latwo oszpecic, a naprawic potem trudno, odradzam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorionneks
Chyba, ze macie jakiegos wprawionego w tym chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
każdą część ciała można łatwo oszpedzić a trudno naprawić, do każdego zabiegu potrzebny jest wykwalifikowany, sprawdzony i polecony specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorionneks
Dokladnie, tylko gdzie go znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Dziewczyny. łydki faktycznie można łatwo spieprzyć, ale o tym dopiero dowiedziałam się jak byłam już po jednym nieudanym zabiegu w jednej z poznańskich klinik. Zaznaczę, że zostałam skuszona niska ceną i swoją naiwnością. Lekarska, która wykonywała smartlipo zupełnie nie miała pojęcia o tym, co robi z moimi nogami.Jakoś to przeżyłam. Szkoda mi tylko tych pieniędzy wyrzuconych w błoto. Całe szczęście, że łydki zdecydował się naprawić dr Kruk. Zaskoczyło mnie zupełnie inne podejście do moich nóg. Doktor najpierw je dobrze obejrzał. Na szczęście nie było żadnych rażących zagłębień po ostatnim zabiegu. Od razu poczułam, że jestem we właściwych rękach. Pan doktor obrysował pisakiem te części pod kolanami i nad stopą, które są do odessania, żeby łydka nabrała kobiecego wyglądu. Dowiedziałam się, że po zabiegu muszę nosić rajstopy przeciw żylakowe o drugim stopniu ucisku, żeby ładnie wymodelowały łydkę i żeby skóra się na nowo przykleiła. Od razu napiszę, że mimo, że od zabiegu minęło 5 tygodni to nadal utrzymują się obrzęki, które jak mam nadzieje miną wkrótce. Ból odczuwałam przez pierwsze dwa dni, a raczej dyskomfort, bo brałam Ketonal. Wszystko jest do wytrzymania, jak ma się tak dobry efekt po zabiegu. Bardzo polecam tego lekarza, bo zna się na rzeczy i przede wszystkim słucha pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyum
if i feel ile zaplacilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 500 zł ale są widełki dla większych łydek do 6 500 zł. warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifeel
Ja płaciłam 4000 plus masaże, maści ok. 500 zł. Natomiast teraz, po 4 miesiącach od zabiegu nadal mam nieładne przebarwienia, plamy i blizny po igłach. Niestety, goła noga jest brzydka. Jedynie w czarnych uciskających rajstopach jest ładna, ale na te upały to tylko rybaczki, mini nadal nie założę. I to mimo dobrego samoopalacza, widać też nabrzmiałe żyły i wklęśnięcia po rajstopach. Nikt mnie o tym nie uprzedził, ale wiem, że i tak by mnie to nie zniechęciło ;) W końcu noga jest jednak szczuplejsza i zgrabniejsza, a na jesień znów spódnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifeel
A Wy jak dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...
Do if I feel i liposukcjaa (jeszcze raz;)- proszę o przesłanie zdjęć Waszych nóżek - najlepiej przed i po na yellowdaffodil@interia.pl Czy rozmawiałyście z lekarzami na temat ryzyka powstania zatoru? Czy jest to bezpieczny zabieg? Mi lekarz zaproponował znieczulenie ogólne - sedację, więc dodatkowo się boję:( If I feel - na ilu byłaś masażach? Podobno 10 wystarczy... A może dostałaś jakieś niewłaściwe rajstopy uciskowe? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×