Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pchelka14

liposukcja lydek.modelowanie nog

Polecane posty

Gość znowu...
na yellowdaffodil@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline81
Witam , ja mialam zabieg vibrolipo w IQ MEDICA w Warszawie...nie polecam a raczej odradzam korzystanie z uslug tych naciagaczy... operowala mnie DR M.CHOMNICKA JANDA do ktorej sie zglosilam z reklamacja poniewaz nie bylo rezultatow a ona na to '' przeciez mowilam pani przed zabiegiem ze nie bedzie znacznych rezultatow po zabiegu'. zostalam naciagnieta, wmowili mi ze bede miala piekne lydnki a ja zdesperowana w to uwierzylam. DZIEWCZYNY PRZED JAKIM KOLWIEK ZABIEGIEM SKONSULTUJCIE SIE Z PRZYNAJMNIEJ DWOMA LEKARZAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydka
Do Madeline, a kiedy miałaś robiony zabieg? Jaki jest rezultat? Miałaś uwzględnioną reklamację? A może rzeczywiście miałaś szczupłe łydki i efekt nie mógł być lepszy? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234
Polecam szczególnie zabiegi wykonywane urządzeniem GB5 Glam Beauty. Daje świetne efekty i jest bardzo bezpieczne. Zabieg jest bezbolesny, a można dzięki niemu uzyskać efekty, których nie da sama dieta i kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
Witam dziewczyny ja się jakiś czas temu tu wypowiadałam nick : liposukcjaaaaa chciałam powiedziec moze to komus pomoze, że w marcu minie rok jak jestem po zabiegu liposukcji i nadal mam obrzeki w okolicy kostek, nierówności, przesinaczenia, chodze na masaze limfatyczne od marca zeszłego roku 2 razy w tyg, jesli raz przez tyzien nie pójde to obrzek wraca, przytyłam 7kg co na łydce od razu jest zauwazalne. generalnie powoli moja łydka zaczyna wygladac tak jak przed zabiegiem, jestem załamana. nie wiedziałam ze mam tendencje do puchnięcia nóg, dowiedziałam się dopiero po zabiegu niestety do kona zycia muszę chodzic juz na masaze 2-3 razy w tyg. a to nie mały wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja holody
witam ja jestem 4 dni poliposukcji calych nog w klinice solumed u dr. dydymskiego polecam tego doktora swietny kontakt i podejcie czuje sie swietnie mimo opuchlizny i siniakow ale leki bralam 2 doby tylko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...
do liposukcjaaaaa czy zgłosiłaś się do chirurga, który Cie operowal? Moze cos poszlo nie tak podczas zabiegu? Na zagranicznych forach czytałam, ze lydki dochodzą do ostatecznego ksztaltu w ciagu 6 do 9 miesięcy. Widziałam tez zdjecia i efekty sa oszalamiajace. Zastanawiam sie co poszlo nie tak, ze nadal masz obrzeki??? Czy przed operacją robilas sobie badania pod kątem obrzekow nog? W moim przypadku nie ma mowy o obrzekach, a jedynie o zlogach tłuszczu:((( Powoli przymierzam sie do zabiegu, ale przyznaje, ze Twój wpis zmartwil mnie:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...
do patrycja holody jaką metodą miałaś odsysany tłuszcz? Miałaś narkoze, czy też sedację? Kiedy idziesz na masaże i jak oceniasz pierwsze efekty zabiegu (szczególnie chodzi mi o okolice kolan, kostek, łydek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielka_
Do: patrycja holody Patrycja daj koniecznie znak za 3 i 6 miesięcy. Bardzo jestem ciekawa, czy będziesz zadowolona z efektu (trzymam kciuki :) Ja przez jakiś czas rozważałam taki zabieg, ale po przekopaniu internetu jednak stchórzyłam, bo i tak mam tendencję do obrzęków, więc po zabiegu może mi się pogorszyć. Przykład użytkowniczki o nicku liposukcjaaaaa pokazuje, że ryzyko jest duże (swoją droga bardzo współczuję...) Zdecydowałam się na znacznie mniej inwazyjną lipolizę iniekcyjną, która jest przeznaczona do usuwania miejscowo nagromadzonego tłuszczu (u mnie to wewnętrzna strona łydki, tuż nad kostką). Dla eksperymentu zrobiłam zabieg na jednej nodze, żeby mieć porównanie i w razie sukcesu zrobić później drugą. Bardzo odradzam!! Nacierpiałam się, a nie dość, że nie ma pozytywnego efektu, to jeszcze jest gorzej niż na nodze, która nie była ruszana. Minęło prawie 1,5 roku, a noga w miejscu zabiegu ma "marmurkowe" zabarwienie, miejsca 3 wkłuć szpecą brzydkie blizny, a kostka puchnie mi dużo bardziej niż ta "nie robiona". Szukając później pomocy trafiłam do najlepszego specjalisty od lipolizy we Wrocławiu, który jak zobaczył moją nogę to załamał ręce i powiedział, że to jest miejsce (łydki, kostki), które się w ogóle nie nadaje do tego typu zabiegów. Piszę to wszystko ku przestrodze, gdyby któraś z Was wpadła na ten sam pomysł co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronjaa
Cześć dziewczyny :D Słyszalyscie moze o takim urządzeniu jak Med Contour Medical? Podobno jest potęga ultradźwiękowej kawitacji w walce z miejscową otyłością i cellulitem.Więc pomyslałam,ze moze pomogloby w walce z moimi grubymi łydkami... Jeśli ktoraś z was wie coś na ten temat to bardzo proszę o podzielenie się ze mna tymi informacjami.Reklamy tego urzadzenia bardzo mnie kuszą,ale niechcialabym wydawac pieniedzy na zabiegi,ktore w ogole mogą nie przynieść oczekiwanych efektow efektów... Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na łydki
u mnie zrobiłam kriolipolizę. Miałam z pewnością tłuszcz i teraz mam 2,5 cm mniej w obwodzie - rewelacja:) Warto spróbować, zanim zrobi się coś inwazyjnego, bo nie kosztuje to dużo. www.kriolipoliza.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowo Mi
tamta wiadomość jest pewnie reklamą, co nie zmienia faktu, że też się zastanawiam nad tą kriopolizą. W gabinecie, do którego chodzę na depilację laserową (nie będę podawała nazwy, aby nie wyszło, że reklamuję, tymbardziej że kriopolizy nie próbowałam) wykonują również te zabiegi i właścicielka mówiła, że robiąc na sobie straciła 6cm w brzuchu i chyba ze 2 cm w nodze. Chociaż ona pewnie robiła wiele zabiegów, bo ma do tego nieograniczony dostęp ;) Podobno świetne na cellulit. Przykładają taką głowicę w jedno miejsce, ona 30 min zmraża chyba do około 3 *C czy jakoś tak dane miejsce, a następnie podobno tłuszcz jest wydalany. Tyle, że aby np odchudzić uda (bo nawet nie wiem,czy wolno to stosować na łydki) należy 4 x przystawić głowicę na 1 nogę, co daje 4h aby zrobić całe nogi, a koszt jednego przystawienia głowicy to około 200-300zł, powiedzmy że w promocji nawet 100zł, to to jest 800zł minimum za jeden zabieg, a wątpię aby 1 wystarczył. Także, jeśli wyniki byłyby rzeczywiście zauważalne, to może warto zainwestować, skoro jest to rzecz nieinwazyjna, ale nie znam nikogo kto takie zabiegi przeszedł, więc szkoda mi kasy ;) a może być to taki sam shit, co jakieś rozbijanie tłuszczu elektrodźwiękami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stluszczenie watroby
ja mam lydy 45cm i sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
Ja jestem zwolenniczką zabiegów nieinwazyjnych, sporo już się naczytałam i wolę sprawdzone zabiegi, które mogą poprawić moją sylwetkę. Uważam, że przed zabiegiem warto zaczerpnąć informacje z wielu źródeł, a jeśli już zdecydujemy się na konkretny, to dobrze, jeśli w gabinecie wykonywane są jakieś próby np. tak jak w przypadku lasera. Wtedy ryzyko wystąpienia jakichkolwiek powikłań praktycznie znika. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netii
Hej dziewczyny, widzę że wątek trochę się urwał więc powracam z pytaniem czy znajdzie się tutaj ktoś, kto podjął się zabiegu liposukcji łydek lub kolan? bo kurcze jestem bardzo na to nastawiona. Mogę się podjąć każdego bólu byleby efekty były widoczne. Bo patrząc na dziewczyny w tych pięknych sukienkach i zgrabnych nóżkach przy upale 35 stopni to aż się płakać chce. A więc czekam z niecierpliwością na odpowiedź/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.B.
to ja poproszę.. włośnie chcę zrobić taki zabieg, ale nie wiem w końcu gdzie byłam u dr wiatroszaka we wrocławiu, ale on życzy sobie za taki zabieg 7,500 zł więc widzę, ze gruba przesada cenowa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! jestem już pół roku po zabiegu. Miałam robioną liposukcję łydek zewnętrzną oraz kolan. Zabieg w narkozie. Przez pół roku chodziłam na drenaż limfatyczny oraz nosiłam podkolanówki uciskowe (zgodnie z zaleceniami lekarza). Co do efektu, obiektywnie nie jestem w stanie tego stwierdzić, gdyż widzę siebie codziennie. Uważam, że szału nie ma, są na pewno szczuplejsze o te 2/3 cm w obwodzie - w zależności od pory dnia- ale ja po prostu mam grube kości, oraz mocno rozbudowany mięsień. Przed zabiegiem miałam ok 39 cm w najgrubszym m-scu, teraz mam 36 - jeszcze raz podkreślam w zależności od pory dnia- w tym momencie mam 38 cm. Jak przejadę ręką po łydce to wyczuwam w dalszym ciągu zgrubienia, raz są bardziej rozległe innym razem jest ich mniej. Martwi mnie to, że faktycznie puchną na wieczór nogi i wyglądają wtedy gorzej niż przed zbiegiem. Nie wiem czy to już tak zostanie, w tym momencie zwracam się do dziewczyn, które są po podobnym zabiegu, o podzielenie się swoimi doświadczeniami z puchnięciem, czy jest to stały, uboczny efekt lipo. Dwa tygodnie temu, podczas 12 h koczowania na lotnisku i przelotu samolotem (krótkiego), po powrocie do domu nie poznałam swoich nóg. Były obrzydliwie nabrzmiałe, przypominały słupy, grube i proste. Po przespanej nocy, wróciły do normy. Jenak jest to rzecz, która mnie martwi. Gdyby okazało się, że nogi będą już zawsze tak puchnąć, przy dłuższej pozycji siedzącej to chyba żałowałabym decyzji o zabiegu. Jeśli to minie, to z pewnością nie żałuje. Choć efektów spektakularnych nie ma, zawsze jest mniej w obwodzie i lepiej to wygląda. Przed zabiegiem, możliwe iż delikatnie-pod koniec dnia- nogi mi puchły, ale minimalnie. Na pewno nie w takim stopniu jak obecnie. Co do kolan, minimalna różnica, pewnie dostrzegalna jedynie dla mnie jest. Uda zawsze miałam szczupłe, więc tam lipo(kolana).była delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nawiązaniu do ostrzeżenia zamieszczonego na stronie www.przelomwodchudzaniu.pl chcielibyśmy sprostować kilka istotnych aspektów w nim poruszonych. Na początku wiadomości czytamy " Na świecie istnieją tylko dwa urządzenia medyczne wykonujące zabiegi kriolipolizy - LipoCryo oraz Zeltiq ", jest to niestety nie prawda, ponieważ aby mówić o kriolipolizie, muszą być spełnione co najmniej 3 warunki konieczne do jej zajścia: • podciśnienie (głowica zasysa fałd skóry, ogranicza tym samym przepływ krwi w obszarze zabiegowym, co skutkuje lepszym odprowadzeniem ciepła - schłodzeniem tkanki), • ujemna temperatura zabiegowa i obecność membrany przeciw zamrożeniowej (porównanie użycia membrany przeciw zamrożeniowej do założenia kożucha wchodząc do kriokomory jest błędne, ponieważ ujemna temperatura nie świadczy o mrożeniu tkanki, lecz o szybszym i skuteczniejszym odprowadzeniu z niej ciepła. Na tak zwany "chłopski rozum" jak mamy temperaturę ciała około +36oC i temperaturę głowicy +3oC różnica temperatur jest tylko 33oC, w momencie kiedy głowica osiąga temperaturę -8oC, różnica ta wzrasta do 44oC, co znacząco przyspiesza sam proces chłodzenia oraz potęguje jego efekt, który przestaje być powierzchniowy - sięgamy głębszych warstw tkanki tłuszczowej), • czas zabiegu - minimum 52 minuty (przy założeniu, że temperatura zabiegowa jest na poziomie -8oC, uczeni z Cambridge wykazali, że aby w ogóle mówić o indukowanej zimnem apoptozie adipocytów, potrzebne nam są 52 minuty aktywnego chłodzenia (odprowadzania ciepła) z tkanki tłuszczowej, więc rezultaty urządzeń, których zabieg jest krótszy niż 52 minuty poddaję w wątpliwość... Porównując urządzenia LipoCryo do protoplasty metody odchudzania zimnem - Zeltiq'a popełniamy duży błąd. Przede wszystkim, przedstawione przez nas warunki niezbędne do uśmiercenia adipocytów niestety nie występują w zabiegach urządzeniem LipoCryo. Producent chcąc "podpiąć się" pod sławę i renomę Amerykańskiej firmy Zeltiq, nie mówi wszystkiego. Urządzenie Zeltiq bowiem pracuje ujemną temperaturą, używa zabezpieczenia membraną przed odmrożeniem oraz czas jego zabiegu to 60 minut. Fakt, iż wiele jest chińskich urządzeń, które zalewają nasz rynek jest oczywisty. Ale stwierdzenie, że LipoCryo jest tak dobre jak Zeltiq i tylko te dwa urządzenia potrafią uśmiercać komórki tłuszczowe zimnem, jest wielce przesadzone. Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 maja, a potem jeszcze raz miałam pobierane komórki macierzyste z wewnętrznej powierzchni ud (przeszczep na twarz), co oznacza tak naprawdę dwukrotną liposukcje w tym miejscu. Lekarz polecał pobranie tłuszczu właśnie z tego miejsca, ponieważ moje tłuste uda (gdzie to się to świństwo nie gromadzi:) zaczną lepiej wyglądać. Za chwile minie 4 miesiące, w tych miejscach mam nadal głęboką sino-brazową dziurę ciągnąca się wzdłuż. Patrząc, ma się wrażenie jakbym miała krzywe nogi (wewnątrz uda są o wiele ciemniejsze, a obwód zmniejszył się o 1 cm, co oznacza, że nikt oprócz lekarza, który ma pełną kasę nie jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaaaa
kurcze słuchajcie a nie ma jakiegoś tańszego sposobu na te nogi? hmm;)? też nie jestem zadowolona ze swoich tzn w dżinsach wyglądają podobno super i wszyscy myslą, że są super zgrabne, ale no nie są szczuplutkie... i najgorsze jest to że ogólnie jestem zadowolona ze swojej wagi i nie bardzo chciałabym chudnąć bo mi zniknie tyłek i piersi, a nie wiem i tak co bedzie z nogami... mają jakieś 51 maks 52 w udzie, 35/36 w łydce i 21 w kostce i brakuje im tak tylko troche żeby były fajne, dla tego troche raczej nie poddam sie liposukcji nóg bo to dla nich chyba zbyt poważny zabieg, a te inne ultradźwięki, nie wiem nie znam sie na tym:) te inne zabiegi z zakresu medycyny estetyczne czy one nie są w stanie w zmniejszyć obwodu nóg? a może jakieś kremy, maski? może wolne bieganie albo szybki marsz? tylko żeby nie rozbudować masy mięśniowej...ktoś coś wie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie wymodelowałam u doktora Ciesińskiego w Krakowie. Przedtem miałam koszmarne łydki , teraz mam wspaniałe zgrabne łydeczki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina Chruśniak
Moja historia jest dużo bardziej skomplikowana, ale opowiem ją, bo może ktoś ma podobnie.. od zawsze miałam tłuszcz na łydkach w ilościach cieżkich do zrozumienia, bo gdzie indziej prawie go nie było... wszystkie domowe sposoby łącznie z dietami przetestowane pięćset razy bez efektu (mam 37 lat więc zaznaczam że to nie fiu-bździu tylko problem który się zaczął w okresie nastoletnim) wertowałam internet z 10 lat i tak jak ktoś pisał wczesniej - jakis ten zabieg mało popularny. Myślę, ze to głównie dlatego ze większość kobiet nie tyje w tym miejscu! To jeszcze pogłębiało moje poirytowanie;) Obwód: lewa 38 prawa 39.5 przy wzrościa 170 i wadze 55 kg! to sobie wyobraźcie Pierwszą liposukcję przeszłam 1.5 roku temu, efektu pod lupą trzeba było szukać. Pan doktór był ostrożny:/ (ktoś pisał o "rzeźniku' a ja wam coś powiem - niektórzy są po prostu odważniejsi - ja wole takie działanie niż mamałygę co to się boi i przychodź do niego na to samo żeby robił po 3-4 razy i płać ciągle od nowa za to samo, cierp, puchnij, bierz wolne..- super, wolę młodych, nowoczesnych, odważnych lekarzy-wizjonerów, ale to ja:) Druga lipo za pół roku - to samo. Wszystko juz zeszło, opuchnięcia, siniaki i już te ranki też bieleją, jeden jest problem: sporo tluszczu nadal i troche luźna skóra. Jest w miare równo ale co z tego jak obwód nadal wynosi : lewa 37, prawa 38,5 ... Pod spodem jest natomiast przeogromna masa mięśniowa/genetycznie/ i chyba nie za wiele dalej da się juz zrobić. Polecam wszystkim kobietom najpierw dokładnie wymacac nogę i szczerze ocenić, ile tam jest czego. Bo może być potrzebna po prostu zwykła dieta, moze być laser co2 i inne metody, a jak jest masa mięsieniowa, to też są na to pewne rady ale to już zupełnie inna bajka:) Tak że jak widzicie natura nie taka plastyczna:) a operacje tego typu często dają efekt połowiczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam modelowanie ud w http://medicor.krakow.pl/zabiegi/ i powiem wam,ze bardzo fajny efekt, jestem bardzo zadowolona, bo moje nogi wygląda teraz duzo atrakcyjniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję poddać się temu zabiegowi w gabinecie doktora Zawodnego w Szczecinie. Ktoś coś może o nim napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smile12589
ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić doktora Ciesińskiego z Krakowa. Naprawdę z jeden z niewielu specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Łydki to drażliwy i trudny temat - trzeba naprawdę się na tym znać. Ja szukałam bardzo długo - naprawdę i znalazłam - także jeśli ma być sprawdzony i dobry to tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
do Malina Chruśniak a u kogo będziesz wykonywać drugi zabieg? Miałam liposukcję łydek 4 miesiące temu. Niestety nie ma efektów!!!!!!! tzn. - bardzo małe. Lekarz był według mnie zbyt ostrożny, chcę wybrać się ponownie z reklamacją lub też do innego lekarza na poprawkę. Czy znasz kogoś dobrego w Warszawie? Dziewczyny czy wiecie kto jest doby, jeśli chodzi o liposukcję kostek i łydek w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie miałaś te łydki, że musiałaś mieć liposukcję? Normalnym ludziom wystarcza siłownia i to jest najlepsze, działa naprawdę wielorybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zrobić liposukcję ultradźwiękową? Moja koleżanka miała własnie grube łydki. Zrobiła w sumie 6 zabiegów i ma 4cm mniej w obwodzie, uważam, że to bardzo dobry wynik. Zero komplikacji i jakiegos bólu, już o rekonwalescencji nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
niestety mi nie pomogły zabiegi liposukcji ultradźwiękowej :( niestety są takie przypadki kołkowych nóg (tzw. cankles - wyszukajcie w necie), których nie można pozbyć się ćwicząc na siłowni - jedynym wyjściem jest liposukcja Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×