Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

zdradzę ci sekret-tylko nie mów nikomu!!!!!!!!!!! wczoraj zeżarłam pizzę. ale naprawdę malutką -dziś wskoczyłam o 8 na wagę i nic się nie zmieniło, ciągle 68 więc może to nie jakis grzech niewybaczalny,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niezależnie od diety jaką się stosuje,jak masz dużo do zrzucenia to szybko zrzucasz, a jak zostaje już niewiele( relatywnie oczywiście ) to spada wolniej i ciężej się uwolnić słyszałas może o tej turbo diecie? co to w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie mam zielonego pojecia o niej Dukana poznalam dzieki mojej mamie,a mam tez dobra,prawdziwa diete ale jej nie stosuje bo czasochlonna. Zreszta ja nigdy nie musialam sie odchudzac,teraz tylko po ciazy musze bo doprowadzilam sie do takiego stanu ze szok (zeby nie bylo "ciazy'" nie obwiniam tylko to ja bylam taka glupia ze zarlam na okraglo ) Chcialabym wygladac tak jak kiedys ale czy mi sie to jeszcze uda?nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda ci się , ja dochodziłam do siebie pół roku po ciąży ,ale bez jakiś drakońskich diet i wróciłam do wagi sprzed. no ,a po 10 latach mi przybyło nie wiadomo skąd 8 kilo i z tym właśnie walczę zaskoczyłaś mnie totalnie , po sposobie pisania nie dałabym ci więcej niż 19 lat. ;-) chyba że nie masz więcej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak sie nie ma na codzien mozliwosci rozmawiania po polsku :( no ale tak juz pisze :D......wlasnie ocenilas mnie jako głąba no mam wiecej niz 19 :P niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja po prostu codziennie wstaję o 6 bo moje dziecię nie ma trybu długośpiącego:) Nie mam wyboru więc ćwiczę pół godzinki. O 7 zaczynam szykowanie się do pracy i na 8 do pracy:) Ja na razie ważę się codziennie bo mam frajdę z tych zmian na wadze choć świadomość tego że to ulotne także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też cisza :( No to zaczynam od początku sama, jak palec, bez wsparcia, osamotniona, pozostawiona na łasce losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike która sięwacha
dziewczyny zajrzyjcie tu i dajcie znak.Przed chwilą zeszłam z wagi- tak się martwiłam ,że nie mogę zejść poniżej 68,a tu dzisiaj buuuuum.67 kocham cię dukanie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana1985
witam was! tak czytam i czytam ale jakos nie umie sie wkrecic... moze ktoras podpowie gdzie znajde dokladny opis tej diety, co i i le jesc itd? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie jest bardzo dużo przekłamań, ja bym ci radziła kupić książkę.W każdym empiku bez problemu dostaniesz , kosztuje około 40 zł , więc w sumie nie majątek a bez tego dosyć trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike dobrze, że jesteś. Gratuluję spadku wagi :) U mnie stoi - już trzeci dzień to samo. Ale nie dam się, bo Dukan pisze, że tak się zdarza. Zwiększę chyba tylko spożycie wody i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Agiszon, mnie stała od piątku, przez cały weekend się nie ważyłam , wlazłam dziś i jest , więc jestem żywym potwierdzeniem , że dukan ma rację - trzeba wziąć tłuszcz na przetrzymanie. a swoją drogą , ty też masz tak ,że nie chce ci się słodyczy? jak to przeczytałam to myślałam ,że bujda jakaś , ale faktycznie tak jest . zupełnie mnie nie ciągnie. Z czym się wcale źle nie czuję oczywiście. jeszcze tylko trzy kilo i poczuję zapas ciemnego chleba. bajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sczerze mówiąc nie chce mi się słodyczy, to prawda, a jakoś nie zwróciłam na to uwagi. Do chleba mnie nie też nie ciągnie i to wydaje mi się bardziej dziwne niż te słodycze. Spadło mi 400 gram :( Chyba zrobię sobie 10 dni uderzeniówki zamiast planowanych siedmiu. W końcu mogę, bo mam ponad 20kg do zrzucenia. Rany, dopiero jak to napisałam to do mnie dotarło, jaki spaślak jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam się ,nie liczy się jaki jesteś spaślak, ale jak cudnie będziesz wyglądać. to jest najważniejsze. ja następne ważenie zrobię w poniedziałek, zobaczymy co wykaże. zauważyłaś , że jako jedyne się coś ostatnio tu odzywamy? dziewczyny pewnie już pochudły i zwiały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, wszystko wiem, tylko ja chcę już! Szkoda, że tak się nie da. Zauważyłam, że same zostałyśmy na placu boju, ale myślę, że to wakacje. Po wakacjach wszyscy wrócą z nadwyżką kg to się aż zrobi tłoczno, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ;) chyba jednak do was dolacze z powrotem:o jezusie to jest chyba jedyna dieta ktora moze mnie "przekonac" ze kiedys schudne zaczelam diete 1000kcl ale mam dosyc liczenia kalorii, lubie jesc ryby ale jak je jesc skoro 100gmakreli ma ponad 300kcl, wychodzi na to ze moge zjesc tylko 3 male platy na dzien, super opcja ;) na diecie dukana widzialam efekty po jakims tygodniu i chodzilam zadowolona mimo problemow z wyproznianiem sie ale ja chce ja troszke zmodyfikowac, tzn dodac jablko do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaparcia - codziennie 3 łyżki otrębów, jak wujek Dukan zalecił. Co do jabłka, chyba nie wolno w I fazie - cukier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dołaczam do Was!! Przytyłam strasznie przez zime, wszystkie ubrania za małe. Tak odkładałam odchudzanie z dnia na dzien ale w końcu dziś sie zebrałam w sobie. To dopiero 1 dzień I fazy, ale juz kiedys zaczelam sie odchudzać według Dukana i rzeczywiście rezultaty sa super bez głodowania. Przerwałam bo sesja i stresy itd... Muszę sie odchudzić przez wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×