Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popełniłam masę błedów ale co

Miłośnicy psów pomóżcie!

Polecane posty

dlaczego wbudzam negatywne opinie u wszystkich? wszystkich ograniczonych umysłowo, to na pewno a daltego, że tych niektórych, kretynów, prawda w oczy kole ale może, jak zaboli, to zmądrzeją? chociaz chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inndygo
Ewa - ja wiem ,zę dobre mniemanie o sobie to połowa życiowego sukcesu - ale troche skromności , kobieto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________a______________
ewka, ale o jakiej prawdzie TY mówisz? wg Ciebie prawdziwy miłośnik zwierząt nie postąpiłby jak autorka tematu? dlaczego się wypowiadasz na ten temat skoro nie masz domu i nie byłaś w takiej sytuacji???? w domu to można trzymać pieska do towarzystwa bez sierści tylko z włosami:)a jak ktoś ma dom to jest to oczywiste, że takiego dużego leniącego się trzyma się psa na dworze. nie możesz tego zrozumieć? jak grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzpszczolki trzy hej
ewa moze nie u wszystkich wzbudzasz negatywne opinie ale u wiekszosci osb z forum na pewno. I powiem Ci dlaczego napisze w sumie -wypowiadasz sie na kazdym niemal temacie w kazdej kategorii -nie dopuszczasz do siebie jakichkolwiek tlumaczen nawet jesli nie masz racji -jesli jje nie masz nie umiesz przyznac sie do bledu tylko dalej swoim stylem ze tylko ja mam racje drazysz. Juz tu kiedys byla taka iwosia jej bodajze bylo i zrozum ze ludzi draznia i irytuja oosby ktore sa przekionane ze co to nie ja A Ty wlasnie do nich nalezysz Z twoich wypowiedzi wynika wszedzie bylam wszystko widzialam znam sie na wszystkim poczawszy od tego ktroa strona noza i po ktorej stronie chleba nalezy go smarowac maslem poprzez kwiaty zwierzeta gotowanie z kazdej kuchni swiata dalej pranie malowanie filmy sprzet agd rtv i miliardy innych rzeczy. Przyjmij do wiadomosci ze skoro znasz sie na wszystkim co wynika z twych wypowiedzi nie znasz sie na niczym . I koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyna ma ochote sie wypowiadac to kto jej broni? a niech sie wypowiada? Widze ,ze to zle jak ktos ma cos do powiedzenia,ja nie doszukalam sie w jej postach nic co moglo by mnie zrazic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie mam teraz nic do roboty, to odpiszę bzzpszczolki trzy hej ewa moze nie u wszystkich wzbudzasz negatywne opinie ale u wiekszosci osb z forum na pewno. myślę, że u mniejszości, ale tej bardziej krzykliwej i zaudanej I powiem Ci dlaczego napisze w sumie -wypowiadasz sie na kazdym niemal temacie w kazdej kategorii wypowiadam sie w 3 kategoriach: ogólnej, gotowanie,dom,ogród, rozwodnicy w ilu tematach -nie liczę -nie dopuszczasz do siebie jakichkolwiek tlumaczen nawet jesli nie masz racji tyłumaczenia dopuszczam, co nie znaczy, że się z nimi zgadzam -jesli jje nie masz nie umiesz przyznac sie do bledu tylko dalej swoim stylem ze tylko ja mam racje drazysz. jeśli jestem przekonana o swoich racjach, mam czas i chęci, to drążę, jeśli nie - odpuszczam Juz tu kiedys byla taka iwosia jej bodajze bylo i zrozum ze ludzi draznia i irytuja oosby ktore sa przekionane ze co to nie ja A Ty wlasnie do nich nalezysz Z twoich wypowiedzi wynika wszedzie bylam wszystko widzialam znam sie na wszystkim trochę przeżyłam, trochę widziałam, w kilku miejscach byłam i nie widzę powodu, żeby z tych doświadczeń nie mieli korzystać inni poczawszy od tego ktroa strona noza i po ktorej stronie chleba nalezy go smarowac maslem poprzez kwiaty zwierzeta gotowanie z kazdej kuchni swiata dalej pranie malowanie filmy sprzet agd rtv i miliardy innych rzeczy. o nożu sobie nie przypominam, no a zwierzęta, rośliny i gary tudzież remonty mieszkań i sprawy techniczne to nie jest jakaś bardzo rozległa czy tajemna wiedza, przekraczająca możliwości poznawcze i intelektualne jednego człowieka, wierz mi Przyjmij do wiadomosci ze skoro znasz sie na wszystkim co wynika z twych wypowiedzi nie znasz sie na niczym . I koniec i kropka nie przyjmuję do wiadomości, bo nie znam sie na wszystkim z końcem i kropką mogę się zgodzić mogę dodać jeszcze - i to by było tyle na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooooo
ewa, 33 jesteś beznadziejna do kwadratu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ewa sama przyznasz ze niewiele osb Cie tu lubi! Moze zrewiduj troszke swoj styl pisania wypowiedzie albo cos. No ja naprawde nie wiem co Ci poradzic na kafe pisze sporadycznie choc owszem sa dni ze sie udzielam. Podczytuje tematy i widze ze naprawde niewiele osob Cie toleruje. Mnie to by dalo do myslenia choc to w sumie kafe i przejmowanie sie obcymi ludzmi sensu wielkiego nie ma. :D. Poza tym tez rzucilo mi sie w oczy ze swoje posty piszesz w formie ja mam racje tylko ja i nikt iny. Pozdrawiam cieplo i nie wpiększaj ludzi na kafe bo oni sa nieobliczalni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do korzystania z doswiadczen to moze ludzie nie chca o nich wiedziec??? Hę???? ja jestem od Ciebie o wiele mlodsza i smiem sie pokusic o stwierdzenie ze nie przezylas nawet 1/100 tego co ja. Podobnie zreszta mam wrazenie mysla forumowicze. kazdy wie co robisz jakie mialas zycie jakie masz perypetie wiedza o Twoim domu mieszkaniu rodzinie ehhh dlugo by wymieniac tylko na co po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie mam już czasu ani ochoty tak szczegółowo odpisywać, ale ogólnie rzecz biorąc - nie zależy mi jakoś specjalnie, żeby mnie lubiano akurat na kafeterii w ogóle nie zalezy mi na tym , żeby lubiało mnie jakies szersze grono społeczne :) Ci, na których "lubieniu" mi zależy - lubią mnie i to mi w zupełności wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170/52 kg
cederynka ty idź wiesniaro lecz sie ! jak mozna doradzac komus bicie psa no skad sie biorą takie durne krowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
No nie jest prawdą że psu będzie lepiej w domu niz budzie... To zależy... Jeśli buda jest ciepła i ma spory wybieg to może być to nawet lepsze rozwiązanie. Większość osób myśli o zwierzęciu w kategoriach ludzkich i wyobrażają sobie, że zwierzę potrzebuje tego samego co człowiek. A pies np nie lubi hałasu tv i światła, więc w budzie będzie miał na pewno większy spokój. Inna sprawa - że owczarki to rzeczywiście strasznie towarzyskie bydlaki, i jak pies jest jeden to może być mu smutno samemu. TO samo z koniami - są ludzie, co chowają je na sposób bezstajenny - że cały czas są na dworze. Kiedyś kilka babcinek z Towarzystwa Opeiki wszczęło alarm, że konie są zaniedbane bo stoją na dworze.... A to były najb, szczęśliwe konie pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evfrr
ewka, 33 o wariatka i nikt jej nie lubi:P hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×