Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia ze Wspólnej

dzień matki, co kupić?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie sprawdziłyby się filtry do wody, polecam coś kupić ze strony www.Water-Star.pl - potrafi zmienić jakość życia. Na pewno nada się na Dzień Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na renee znajdziesz duży wybór, myślę że jakaś elegancka sukieneczka albo klasyczne czółenka mamie się spodobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu zapytałam co mamie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Mama poprosiła mnie żebym jej kupił koszulkę woolmed, więc zamówiłem według życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka234
Może jakiś dobry sprzęt do sprzątania? Polecam www.izi.sklep.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządną świeczkę, serwis obiadowy, jakiś ładny chlebaczek? Może też jakiś super kubek lub filiżankę do kawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzałabym w tym przypadku bukiet kwiatów - ja kupiłam rok temu ze strony www.AzaliaOnline.pl i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakąś sukieneczkę albo marynarkę? ostatnio kupiłam parę rzeczy na renee, śmiało mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może fajną i oryginalną opcją byłoby kupno jakiejś oryginalnej herbaty bezpośrednio sprowadzanej z Chin czy Indii? - zobacz na www.Imbryczek.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samest

A może po prostu fotoksiążkę? Może i nic oryginalnego, ale taki prezent przynajmniej na bank się sprawdzi. Nie ma wielkiego kosztu - to kosztuje na Empik Foto śmieszne grosze, a ogarniecie to na dobrych warunkach. Musicie tylko skorzystać z aplikacji online, złożyć z tego album. Zakładam, że uzyskany efekt będzie mega pozytywnie zaskakujący. Co wy na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazia

Też myślę o fotoksiążce, a raczej fotoalbumie, bo chyba bardziej mi się podobają. Ta aplikacja z empiku jakoś mi nie siadła, wolę w Kserkopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja mama lubi czytać, pochłania książki w kilka wieczorów, dlatego najlepszym prezentem będzie nowa książka. Zamówię jej z poczty kwiatowej ze specjalną dedykacją. Myślę, że taki prezent ją ucieszy. Storczyka do tego jej dokupię i będzie szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey Moja mama bardzo lubi kosmetyki z Botame bo są to naturalne kosmetyki a takich właśnie używa. Kupuje jej zawsze na jakąś okazję przez neta na doz.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Moja mama w tym roku dostanie ode mnie koszulkę woolmed. Rok temu kupiłam z krótkim rękawem a teraz zamówiłam z długim. Polecam każdemu moja mam jest nią zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham dawać prezenty, pakować je i widzieć radość drugiej. W tym roku byłyśmy na zakupach i widziałam jak spodobała jej się jedna torebka, ale niestety nie mogła jej sobie kupić, także od czego ma swoją córkę? 😄 Będzie przeszczęśliwa, ale trzeba też przyznać, że ma bardzo dobry gust, bo ta torebka z prima moda faktycznie jest piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ja mam w tym roku świetny prezent. Mamie się właśnie zepsuł zegarek i zamówiłam jej jordan kerr, w sumie jest nawet podobny do poprzedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilionaireLady

A ja kupiłam świetną torebkę na Dzień Mamy z Versace na stronie sklepu Nico 😉 Zreszta mają tam teraz fajna promocję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piratka

Moja dostała od nas zegarek firmy Jordan Kerr i jest zadowolona :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata34

Ja niestety nie mogłam być z nią w tym dniu, dlatego zamówiłam kwiaty z kwiaciarni internetowej kwiaty-prezenty razem z bombonierką. Serdecznie polecam. Świetna obsługa i dostawa na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja myślałam o kupnie mamie prostownicy do włosów, bo bardzo lubi jak ma zadbane włosy, ale nie wiem ktora prostownica na ryku ma przepięciowe gniazdko, a to warunek konieczny bo ona często wyjeżdza. Możecie coś mi doradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kupuje mamie żywe kwiaty, to strasznie oklepane, ale mama je uwielbia i wiem że sprawia jej to radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SPA to dobry pomysł, jak wiecznie nie ma na nic czasu, to dasz jej pretekst żeby w końcu znalazła czas na odpoczynek. Wybierzcie się razem, wspólnie spędzony czas to będzie najlepszy prezent 

Moim zdaniem warto jest zastanowić się jeszcze nad jakimś materialnym dodatkiem do prezentu:

https://andyceramika.pl/filizanki-spodki

Jak na przykłąd ręcznie malowaną filiżanką od Bolesławca - na stronie mozna przejrzeć sobie ich wzory. Każda filiżanka jest inna, wyjątkowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np swojej kupiłam smartwatch 🙂 Zadowolona mama jak nie wiem 🙂 Polecam mega elegancki i damski jest od firmy manta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą opcją na prezent są zawsze perfumy albo kosmetyki. Jest fajna drogeria, w której mają trochę inny asortyment niż w topowych drogeriach, do tego produkty naprawdę dobrej jakości i marek w atrakcyjnych cenach. Mówię o https://twojadrogeria.eu/. Sprawdźcie sami, bo Dzień Mamy się zbliża i warto znaleźć jakiś oryginalny prezent szybciej, a nie na ostatnią chwilę 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×