Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spona

a6w start -> 13.05.

Polecane posty

Max ciezko to robic :P Ale daje niezle efekty :P powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień zaliczony:) to tylko jedna seria więc nie było tak źle:) nikt nie ma ochoty na poważnie do mnie dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahop
Hej. Ja mogę dołączyć ale od jutra, bo dziś nie mam już siły ćwiczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w amatorka
ja sie przyłączam! mimo, że dziś zaliczyłam 5dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się:) razem pewnie będzie raźniej, poza tym zawsze lepiej się motywować w taki sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/42 dwie serie po 6 cykli zaliczone;) nie wiem czy będę pisała każdego dnia, ale na pewno będę co jakiś czas się odzywać i zdawać relacje. Powodzenia tym, co trenują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w amatorka
oo i jak wrażenia ;)? zmęczona? ja zaraz (dlugie zaraz :P) zabieram sie za 6 dzień. powodzenia trenujące ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/42 Ja właśnie zaliczyłam kolejne dwie serie:) Jak na razie jestem zadowolona. Obawiam się tylko dni, w których będą 20-24 cykle, nie wiem czy się wyrobie w 40 minut ze wszystkim. Jestem zdeterminowana i wiem, że dam radę:) dzisiaj dodatkowo 2h ćwiczeń. a6w amatorka, które ćwiczenie jest dla Ciebie najtrudniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w amatorka
Też się trochę boje tych cwiczen po 31 dniu . Ale do tego czasu sie wycwiczymy. Dla mnie najgorsze są nożyce :P. A dla ciebie? ps. niech inne osoby też sie przyłączą! zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacośotymwiem
nie wiem czy wszystkie jesteście tego świadome, ale a6w i brzuszki nie pomogą wam zrzucić tłuszczu, no może troszkę... One pracują nad mięśniami, które znajdują się pod oponką, więc aby coś to dało trzeba nie mieć brzuszka ;)) ale i tak się przyłączam do was ;)) zaraz lece zrobić pierwszy trening ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a6w amatorka
ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę ;). Mój brzuch nie posiada mega oponki dlatego jestem pewna, że dzięki a6w ją spale. Zresztą lepszy umięśniony brzuch niż szczupły a obwisły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najgorsze jest podnoszenie dwóch zgiętych nóg naraz. zdecydowałam się na a6w, ponieważ chcę wyrzeźbić mięśnie brzucha, a nie spalić tłuszcz. Moja decyzja była świadoma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 i 5 dzień po 3 serie zaliczony;) Jak a razie idzie bezproblemowo:) amatorka jak tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy tydzień mam za sobą:) Dzisiaj 8 dzień:) 3 serie po 8 cykli zaliczone:) Jak na razie nie jest źle, chociaż robię sobie 5-10 minutowe przerwy między seriami. a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy tydzień a6w oficjalnie zakończony:) dzień 8: 3 serie po 8 cykli ;) Między seriami robię sobie 5-10 min. przerwy. a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. dwa razy dodałam wpis, ten wcześniejszy mi się nie pokazywał, więc dodałam kolejny, a tu teraz dwa, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kończy się 2 tydzień a6w, szkoda, że nikt nie chce ze mną tego ćwiczyć. Kompletnie to mnie nie motywuje do pisania tutaj. Nie ma nic fajnego w pisaniu do samej siebie prawda? Najważniejsze, że trwam w postanowieniu i 2 tydzień ćwiczeń mam już za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×