Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

a co myślicie o tej...

Polecane posty

miarko,podoba mi sie ta twoja suknia, tylko że nie dla mnie, bo mnie strasznie drażnią te broszki co upinają fałdy sukni. Teraz prawie w każdej sukni to jest, jak nie kryształki to jakieś kwiaty, trzeba to lubić :) A co tych pleców w mojej- właśnie to mnie urzekło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broszka akurat niczego nie upina;-) ale to właśnie ona mi się najbardziej spodobała:-) Ale wiadomo gusta są różne. Co podoba sie mnie niekoniecznie musi podobać się innym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Miarka, po raz pierwszy widzę Twoją kieckę. Ładna i ładnie podkreśli Ci biust :) Ja mam coś w jeszcze zupełnie innym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż pokaż;-) muszę się odstresować po obejrzeniu prognozy pogody:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec sunkia fajna, choc nie w moim stylu. ALe czarny bukiet Kożuchowskiej bedzie straszny. Poza tym wiem jak wygladasz ;) i naprawde lepiej postaw na czerwień w bukiecie. cO do bolerka, to no nie wiem... Góra jest tak zdobiona, ze zepsuje wszystko to bolerko. A mozę fajny, delikatny szal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub mam za tydzień-więc pewnie parasole się przydadzą;-) Mieszkam w okolicach Bielska- Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saman- to klasyka. Ale nie moje półka cenowa- nie dałabym tyle za suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za pogodę :) A co do cen sukni, to nie one są istotne i naprawdę się nimi nie kierowałam w wyborze. Widziałam przepiękne suknie w cenach akceptowalnych przez większość panien młodych i bardzo drogie przeciętniaki. Grunt to dobrać krój i tkaninę do swojej figury i typu urody. A suknię po ślubie można sprzedać lub wstawić do komisu Madonny, gdzie odzyskuje się 1/3 początkowej ceny. Pozdrawiam, hush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowy widelec, świetna suknia a plecy w niej to po prostu cudo:) Hush twoja to rewelacja jak dla mnie:) Miarka o twojej się już wypowiadałam i czekam na zdjęcia już po poprawkach żeby ostatecznie zobaczyć efekt:) tym bardziej, że opalenizna wydobedzie jej urok:) ach Miarka jak tam plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh- paskuda już się czuje lepiej;-) Ja też , zaczerwienieni schodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki :) Mam nadzieję tylko, że na żywo wygląda chociaż "podobnie' :) A problem z czarnym jest nie we mnie, tylko w ludziach, ktorzy czasem potrafią dopierdzielić do wiwatu tylko dlatego, że suknia nie jest cała biała :) Hush, Twoja jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Widelec - daj znać, kiedy juz przymierzysz tę kieckę. I pokaż się, jak Ci pozwolą w salonie zdjęcie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, ze z czarnym
jesli taka pasuje do Ciebie, to oczywiscie, ze bierz z czarnymi dodatkami i minami cioć sie nei przejmuj. moja kuzynka miała w fioletowe kwiaty - boska!. no i czerwony tez bedzie sie ładnie komponował. jeszcze inne wzory: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=R1045 , http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3298 , http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=R1026 . no ale bez niczego na ramionach. ale poczytaj sobie opinie panien młodych tych sukienek - ile komplementów dostały i jedna z nich miała doszywane ciekawe ramiączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×