Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Serce roście parząc na te obrazy!! I koszulkę motorhead ma nasz szkrab! Nowy członek metalowej braci rośnie! Brawo dla jego ojca! Tylko, żeby w Tobie to nie obudziło jakigoś ojcowskiego instynktu chęci posiadania takiego małego Lemmy'ego Kilmistera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Ale ja nie chcę być męski w stopniu, w jakim wam się zdaje że powinienem być. Mam męskie atrybuty w pewnym miejscu i to wystarczy :) A spłodzić drzewo, wybudować syna i zasadzić dom- to nie dla mnie! Ja też nie będę mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
oczywiscnie nie namawiam na dzieci ,ale powiem wam,ze mimo wszystko trudno ocenic czy sie ktos nadaje czy nie ocena jest osadzona w pewnych standardach, schematach ,,normach ,, itd.a to uwazam jest badzo indywidualne moj ojciec absolutnie nie byl takim typowym standarowym ojcem, wrecz przeciwnie pewnie 90% uzna, ze sie na ojca nie nadawał ale powiem wam ze ja go bardzo kochalam i kocham nadal i ze nigdy bym go nie zamienila na ,,ulozonego,, Kowalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Ludzie- chcecie żyć- nie szukajcie życia w szklanym ekranie, wyłączcie to, pojedźcie do lasu- przejdźcie się, pójdźcie po zapuszczonych, bocznych uliczkach waszego miasta, pójdźcie do najtańszej spelunki i wsłuchajcie się w głosy pijaków. W ich pocie, w ich przepitych głosach jest więcej prawdy, niż w całym życiu Paris Hilton, niż w całej telewizji. Nie słuchajcie radia, tych debilnych szybkoterkoczących spikerków, co plotą o niczym, nie idźcie do kościołów- tam czeka kłamstwo ubrane w pokutne, cierpiętnicze szaty, pojdźcie nad rzekę, tam jest nurt prawdy, oddychajcie lasem, tam jest ukojenie. Upijcie się, to też jest prawdaa, upijcie się za tych, co wierzą Rydzykowi, za tych, co czytają Bravo Girl, za dresów, faszystów, politykow i tlenione blondyny. Pijcie ich zdrowie, oni nie żyją, oni nie są wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hehehheheheh dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę, jak mówisz, napić się wreszcie tego szampana gdzieś w ładnym miejscu. Pójdę z towarzyszem nad strumyk, czy poleżeć na trawie :) Chociaż deszcz pada i znowu wrócę do domu z litrem wody w butach :) Wypiję, za Ronniego ale też za tlenione blondyny i czytelniczki Bravo, co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
A u mnie nie pada- piękna pogoda :) Smacznego zatem, niech Ci procenty sprzyjają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dopiero koło 17 wyjdę bo teraz to nie ma się co pchać na leżenie w trawie w taka ulewę :) nawet na niebo sobie nie popatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
dla mnie osobisie bez Boga nie ma wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Szkoda :( Dla mnie prawdziwa wolność to ateizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
oczywiscie ze, Bog to nie kociół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
kazdy ma swoje poglądy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Ja po śmierci chcialbym trafić do krematorium, później do urny, ale znając polskie realia- nikt się nie zajmie tą ostatnią wolą, skoro będę starym kawalerem :( Pewnie spocznę na cmentarzu komunalnym i trafie do Robakolandii- krainy wszystkich ateistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
ja tez mam zyczenie aby spalic moje cialo, nie jestem tym cialem- ja sobie powedruje w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
skoro to juz bedzie koniec wszystkiego ,jakie dla ciebie ma zanczenie co zrobia z cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal 24 lata
Brawo, Desperado- świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
heheh desperado to mnie rozbawials -przyznaje, no ja mam troche inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
czy co desperado, wierzysz w reinkarnacje ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkam tam Jimiego Hendrixa, Dio, Bonza, wszyscy będę tańczyć, biegać po tym błocie i pić ambrozję :) A jak bym została matka polską i (tfu!) kurą domową trafiłabym do piekła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
i podroze w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
Tomek, a podobaja Ci sie takie dziewczyny ??jak aniolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×