Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
a ja zawsze chciałem mieć wytatuowany pentagram satanistyczny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
marilyn manson jest fajnie wytatuowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
najlepiej z całą perkusją :) Allle byłby czad!!!! (piszę bez cienia sarkazmu- im craziest tym lepiej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mszę pożegnać Miłe Panie do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a u mnie lało całą noc- ale za to dzień był piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co lubisz z piosenek Grechuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziś stwierdziłem, że nasze rozmowy na Kafe zostawiają trwały, miły ślad w psychice,. Byłem w sklepie z art. papierniczymi, zabawkami itd po papier do drukarki, długopisy żelowe etc. Pośród misiów, lalek i innych dupereli odtrzegłem plastikowy samochodzik. Duży, kolorowy. Pomalowany głównie na różowo, z pasyfką i napisem ,,Flower power". Był to Vw T1 ,,hippiebus". Coś podobnego do TEGO: http://im1.ebidst.com/upload_big/1/3/8/1280359852-621-0.jpg Od razu pomyślałem o Dersperado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
super i sweetaśnie :) trzeba dokarmiać i ,,dopajać" długowłosych metali- bo a nuż się kiedyś trafi na mnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie- za 15 min wracam idę po piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kupiłem osiem chcesz jedno? nie ma sparwy-proszę....%%%%%%%%%% jestem zwarty i gotowy na rozmowy zlecialo mi trochę, bo na schodach wypiłem jedno gadając z pewnym kolesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wieczorne, piwne życie klatki schodowej kwitnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a ja z Tylerem Durdenem z Podziemnego Kręgu :D Tylko żeby mi nie posypywał dłoni ługiem, jak to zrobił kumplowi w filmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
napisz coś o Swoich powiedzonkach- zdradź tajemne słowa ze Swojego osobistego słownika :) Bo ja jestem przyziemny- nadużywam tylko słowa ,,pierdoły" , ku*rwa i yebany-nic więcej, same chamskie wulgaryzmy Aha- i - przekornie, ironicznie- sweetaśny, np w określeniu black metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
aha- długowłosy, wyluzowany koleś... chyba znam takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
kiedys obejrzę Lebowskiego jak go puszczą w tv- przyrzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zaciekawiła mnie przysięga cukierasa :) czy to jakies tajne przyrzeczenie, skałdane w sklepie spożywczym ku chwale np Boskim Tofifiee, Bogini Zozoli i Duchowi Dropsów? :D Weź poobjaśniaj, co znaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nieniejszym oświadczam, że ,,żulskość serca" spodobało mi się na tyle, iż użyję go w jednym ze swoich rodzących się nowych tekstów. Przyrzekam, no, może w zmienionej formie. Twoje powiedzonko zostanie uwiecznione w moich ,,psychodelirykach" Żulskość serca- mam, posaiadam. Jeszcze alkoholickość wolnego czasu i podczaszkową niestałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jeśli pozwolisz użyć, oczywiście :) Bo rozumiem-prawa autorskei zastrzeżone. Ty to wymyśliłaś? Żulskośc serca- ja nie moge, - dobre określenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jejciuuuuuuuuuuuuuuu dzięęęęęęęęęęki szczerze? To największy komplement, jaki w życiu słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dude - koleś wyluzowany, długowłosy, miły, sumpatyczny, alkohololubny i oby takich jak najwięcej żyło posrod nas. Amen. Ale mnie w tym sklepie z art. papierniczymi i zabawkaimi śmieszna przygoda spotkała. wchodzę na kacu, kupuję, co mam kupić, płacę, nagle wchodzi pani lat ok. 30 z dzieckiem ok 4-5 latek, które to od progu patrzy w moim kierunku i woła ,,Tomek chcę Tomka". Co za diabli- pomyślałem- jestem sławny? I do czego u cholerci miałbym być potrzebny temu smarkaczowi (chłopczyk). Okazało się, ze chodziło mu o lokomotywę-parowozik z serii ,,Thomas and friends", a gł. bohater to właśnie Thomas- w polskim dubbingu Tomek. Jakby co, to moje animowane alter -ego wyglada tak: http://blog.beliefnet.com/moviemom/how-thomas-the-tank-engine-works-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
alle to był szok dzisiaj!!! mały chłopiec ktory mowi, że mnie mnie CHCE ... do czego?????-pomyślałem w popłochu :D Wiem, ze jak dorosły facet chce małego chłopca to jest pedofilia, ale na odwrót...? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a moje prawdziwe- tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak! Wiem! Widziałem dzisiaj taką!!!!!!! Są takie- duże, a na różowym opakowaniu jast napisane ,,Agatka-drink and wet- pije i siusia". Ale mam fotograficzną pamięć (no tak- lalki oddające urynę to pamiętam, ale ze szkoły z matmy, fizy i chemii- prawie nic :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pamiętałaś! Moją Dumbest Friend Ever! (ja)- Wiesz, ubieram się na czarno, słucham metalu i jestem nonkonformistą (ona)... po dwóch minutach ciszy z przerażoną miną i lękiem w głosie pyta- ..żnaczy, że kogo bzykasz? Dzieci??? :D :D A jak to mówiła miała 24 lata, męża i dziecko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Moja Koleżanka jest ładna, ma piękne czarne włosy i jest szalenie miła, ale zarazem jest mało inteligentna (legitymuje się wykształceniem ,,gimnazjalnym"- nie skończyła nawewet technikum, bo ,,zaszła) i przypomina mi ,,Mariolkę- Krejzolkę" z kabaretu Paranienormalni. Normalnie- typowa blondynka z dowcipow, tylko o czarnych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×