Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
http://www.youtube.com/watch?v=n6P0SitRwy8&ob=av2e jeden z najbardziej, kuwa artystycznych klipów jakie znam Wiem, że przejaskrawione- i pojawia się w nim wyświechtany ,,Jezusizm" (cholernie nie podoba mi się jak w poezji, literaturze filmie - w ogóle sztuce ktoś ,,jedzie po patetycznych standardach" i używa aniołków, bozi itp- to z miejsca trąci próbą ,,uwznioślenia " dzieła niejako na siłę,o aniołach i Boginiach to każdy by tworzył- ale spróbuj tu człowieku stworzyć coś bez posiłkowania się jakimiś kuwa patetycznymi ,,bytami astralnymi") ale podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wiem wiem, sam popełniam to w swoich tekstach aż miło-ale staram się walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
z przemyśleń Tomka- Nietowarzyskość. com. ,,Zaloguj się na You Tube, Fotka, Nasza Morda.pl - i wrzucaj pliki, zdjęcia, uprawiaj lans przy lakierze samochodowym, lub wrzucaj zdjęcia z wycieczki- boś światowy jak hooy, wrzucaj zdjęcia z wykrzywionym ryjem- boś oryginalny, luzacki i och! ach! niepowtarzalny! szczyć się Golfem z 1989 roku, dziewczyną (tak! kurrwa- tylko ty masz dziewczynę na tym łez padole!!) - to nam proponuje nasze społeczeństwo. A w dupę- jestem alkoholo-dudeisto-półpoeto-samotnikiem. Prędzej jaja utnę, niż wrzucę fotkę swojego brodatego ryja do netu- choć mam ich tylko 7 :) Wiem coś pieprzę- ale wypiłem klina- 2 piwa- na pusty żoąłdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
proszę- obejrzyjcie ten jajcarski paradokument do końca - plisssska- i powiedzcie- czy ci dewoci którzy domagają się w siódmej minucie ,,let the decalog's back"- nie przypominają wam naszych rodzimych obrońców krzyża?? ,,gdzie jest krzyż?????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wypiłem 11 piw i poszedłem ,,na włamanie " fotografować :D kuwa- zostaiłem czapkę w opuszczonym domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
fajnie...ale raczej już tam nie wrócę... Ale mnie widziało w chooy ludzi- mogę się spodziewać panów Polucjantów z pytaniami- po co tam szedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
George Carlin był zawalisty, taki obrazoburczy (nie do pomyślenia w naszej żałosnej katoliko-drętwo-polsce-celowo przez małe "p") a teraz jego dzieło prześmiewczej ateizacji kontynuuje po części Pat Condell...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zgadzam się- piwo jest super!! Alle siedzę i śmierdzę- pleśnią i wilgocią, i niewietrzeniem starego domu... Cóż - taka cena włamań w celach turystyczno- fotograficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pat to mądry koleś, choć obraża wierzących i samą wiarę- aż miło :)) Współczuję z powodu śmierdzącej sali. Koło domu Mojej Cioci jest murowany opuszczony dom ( 40 lat niewietrzenia, ZAMUROWANE OKNA"-- ale drzwi nie, ,,chodzą" luźno, nie powinny stwarzać problemu przy wyważeniu... no koorde- muszę się tam wybraś z jakmś łomem, lub czymś do wyważenia drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Poczekam do lipca, sierpnia (ładna pogoda), wypiję parę piw na odwagę, wezmę łom , lub coś w tym stylu- i pójdę ,,za stodołę", niby się odlać dpodczas wizyty o cioci" (mieszka na głębokiej wsi) a tak naprawdę penetrować zamurowany, tajemniczy dom :) :) :) kuwa- na wsiach istnieje wiele tajemniczych zaje**bistych domów!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zgadzam się- jest ineteligetny. A pogoda marna, aż czapki zapomiałem ze złości i roztargnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
w lipcu albo sierpiu zrobię łomem dryyyyyyyyt- i wyważę drzwi- i zrobię focie w tym opuszcznym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie- nie jest to debilne ,,PRZESŁANIE MIŁOŚCI W ŚWIETLE PRAWDY" pana Jezusa z Opola :) A patt wygłasza wykłady- nawet publicznie, za kasę, :) z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
już wolę wykład Patt ateistyczny - nawet za 2.500 zł- niż kazanie księżula za 2 zł wzucone na tacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Czeeeeeśćććć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie sie obudziłem- skacowany- i od razu poczłapałem do komputera :) W siatce drzemią słodko trzy piwa, których nie zdążyłem wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
cos Ty, 3??? Jedenaście to dla mnie optymalna ilość- palce nie trafiają w klawiaturę, ale jaka zawalista ochota na rozmowę bierze człowieka :D :D Piszeeeeeę- jak szalony (choć pół godziny później nie pamiętam o czym) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A - nigdy, nie będę się bawiść w skanowanie -wychodzą jakieś ,,stare" i sprawiające wrażenie niedoświetlonych (kurde- zapłaciłem ostatnio 200 PLN za zdjęcia- wywołałem hurtowo kilka rolek filmów :( :( Pisz! Pisz! Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Nad rzeczką opodal krzaczka mieszkała sobie białaczka Lecz zamiast trzymać się rzeczki lubiła zdrowia rozpie*przać raz poszła więc do Nergala rzekła ,,udana będzie z nas para" :D Wiem- chamska ta rymowanka, ale ułożyłem ją po pijanemu :D :D :D Nie nabijam się z chorób- dlatego nie napiszę, jak to leciało dalej :) Czasami bierze człowieka ochota na czarny humor :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lubię przekracząć granice dobrego smaku- ale tak z sensem,bo nie rzecz napisać wulgarny gniot, gdzie aż razi próba szokowania na siłę :) Podobał mi się ,,jaguar" Frońskiego- aż się nauczyem na pamięć :D :D :D Maciek Froński ,,Jaguar" Jest z jaguara kawał ch*uja, Stuprocentowy mięsożerca. Co mu tam byle marakuja? Papaja? Nie ma do niej serca. Kutas zatopi kły w tapirze Albo zadusi kapibarę, Pekari z ran się nie wyliże, Nie umknie nic przed jaguarem. Jaguarowi awokado Nawet się nie chce śnić koszmarach Smak krwi czuć w pysku to dlań radość! Jest kawał ch*uja z jaguara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
bo brzydkie wychodzą po zeskanowaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wydaj- ja bym wydał. Warto- lepszy dżem niż 1000000 zespołów disco polo, pop, techno itd. W końcu- koncert to koncert, warto chodzić na wqszystkie (no, jak dla mnie poza hiphopowymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wkoorwiają mnie teksty Kamila Brewińskiego- debilny bełkot, a nie poezja lingwistyczna... Parodia sztuki- rzecz w tym, by pisać jak Romek Ch., a nie pier*dolić o niczym. też tak mogę napisać pierdoły jak on- ale tego nie robię, bo po co się ośmieszać? w swojej ,,tfurczości" próbuję wykrzesać choćby odrobinkę (sic!) sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kamil Brewiński ,,Gry zespołowe" kto pięknie gra w picipolo na małe bramki ma regulator chłodu za grzebień i zeta wybija tercję nieco zaskoczony kwartą łapie się na tym więc nie puszcza mary z tarczy kto mu odgrywa tak że łamią się wskazówki fani wychodzą ze ścian napędzeni falą i na spalonym ekranie wyświetla się pełnia jak szachownica opuszczona podczas partii jak widać- pierdoły napisane w ciągu minuty na s*raczu a nie poezja Skoro widziałaś w maju- to nie idź, bo po co :) radziłem sądząc, że jeszcze ich nie widziałaś Przepij kasę, zamiast oddać na koncert, na którym już byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to dobrze- nie czytaj, bo debilizm straszny w tym tekście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
50 zł to strasznie dużo na chlanie- wyjdzie Ci Grande Nayebka. Zatem- smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
sprawdzam, czy nie zablokowali mnie moderatorzy po ostatnim trollowaniu Próba mikrofonu Próba mikrofonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×