Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
ŻYJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
CO U CIEBIE????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Dobrze, jak tylko oddam Duszę Jezusowi Siatkobetonowemu napewno Ci o tym powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ekto-child!!!!!!! dobry temat na wiersz!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
powiedz powiedz powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
sny????????????????? kuwa Tej nocy śniło mi się, że jestem związany sąsiad jest seryjnym pedofilem gwałcił mnie i setki inych chłopaków uwolnił mnie detektyw mniei setki gwałconych, torturowanych chłopaków- a zbok-sąsiad uciekł wtedy to stałem się AGENTEM-SZPIEGIEM i w przebraniu pedofila- milardera chciałem kupić od tego rodzimego zboka foty z pedofilią dziecięca gdy on dał się obłaskawić i odtworzył zdjęcia ze mną- jako materiał pokazowy- wkroczułem ja- dorosły z antyterrorystami :))) i zabiliśmy tego zbika :) allle sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzięeki kurrrrrde to był chory sen!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A CO NAJLEPSZE ZABILIŚMY TEGO ZBOKA :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ŻYCZĘ CI ABYŚ MIAŁA SPOKO SNY BEZ GWAŁTÓW- NAWET W MYSLACH :)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ZARAZ WRACAM ZA 2,5 GODZ SORKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
TOMEK RUSZA SIĘ Z anygrawitacją :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
allllllllle sobie popiłem chciałem napisać ,,będę za 2,5 minuty napisałem za 2, 5 godziny" :D :D :D :D ale śmiesznie to wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
trzeźwieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Słyszałyście kiedyś o polskim samochodzie Click?? Kilka lat temu w Nysie jakiś DUREŃ miał zamiar produkować samochody. Czemu dureń? Bo nie miały to być normlne, bezpieczne, ładne i wygodne auta, lecz PLASTIKOWE, obrzydliwe, drogie , słabe, dziadowskie i tragicznie wykonane SZKARADZTWA. Biznes oczywiście nie wypalił i pan biznesmen podobno schował swoje ,,dzieła" w podziemiach jakiegoś banku :D Czemu o tym piszę? Bo jest to sprawa smaku, tak smaku, w którym są włókna duszy i chrząstki sumienia :D Ale tak serio- kupiłybyście TAKI SAMOCHÓD???? dodam, że w środku nie miał ŻADNEGO wypisażenia, nic, kompletnie NIC, TYLKO PRĘDKOŚCIOMIERZ http://www.nto.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=NO&Date=20030313&Category=REGION&ArtNo=103130035&Ref=AR&MaxW=580&border=0&title=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Chyba nawet ogrzewania nie miało to cudo motoryzacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nowy miał kosztować 14-20 tys,. złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
To krąży po necie od jakiegoś czasu Słodkie, sprytne i wybitne BMW cabrio Cacuszko, nic tylko siadać i jechać http://tylik.com.pl/rodzyn/r0927/ niestety, po kodzie VIN odkryto, iż to BEZYWPADKOWE cudo w USA miało ,,małą stłuczkę" http://tylik.com.pl/rodzyn/r0927/autocheck.html i aż orzeczono szkodę cłkowitą- ,,total loss"- naprawa nieopłacalna niestety, oszust-sprzedający sprowadził do naszego pięknego kraju i naprawił ZAPEWNE WYCINAJĄC ,,ĆWIARTKĘ" piękny wóz a le tak naprawdę- trumna na kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co chciał osiągnąć? KASIORĘ, W MORDĘ, JEŻA, KASIORĘ!! chciał zarobić a się nie narobić (nad bezpieczeństwem ani nawet nad stylistyką :D :) A najdroższy, topowy" Click miał kosztoweć 30 tysięcy peso!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Samuel Koch, który miał groźny wypadek podczas sobotniego show w telewizji ZDF, jest częściowo sparaliżowany i niewykluczone, że do końca życia pozostanie kaleką. Lekarze mówią, że jego wyzdrowienie jest "nieprawdopodobne". Poinformował o tym we wtorek dziennik "Bild" Koch - jak poinformował Steiger - ma sparaliżowane nogi i przynajmniej część ramienia. OTYO SKUTKI SKAKANIA PRZEZ SAMOCHODY SMUTNE TAK SIĘ OKALECZYĆ PRZEZ GŁUPI SHOW :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no wiem , jak wygląda wózek na zakupy a w Ikei są jakieś specjalne?????? chyba nigdy nie byłem w Ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksi kuleczka
AAAAAAAA!!!Takie przy wejściu!!!!! a ja myślałem że wózki NA ZAKUPY mają jaieś specjalne :) Takie to widzialem dziesiątki razy (A do sklepów meblowych nie chodzę, bo po co? Popatrzeć ? Window shopping nie dla mnie. nie mam kasy- to nie łażę po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksi kuleczka
o matko nie zmieniłem nicku :) to z mojej prowokacji ale siara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
już wróciłem do swojej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a może mógłbym zostać seksi kuleczką, co? nudzi mnie wpisywanie ciągle tego samego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amansy
Omg ! Jakbym widziała opis mojego ideału faceta !!! Bosh, pozdrów Go ode mnie ! Ja uwielbiam takich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję w imieniu swoim i wszystkich zmywarek świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×