Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
no ja mam słuchałem 2,5 tys zespołów blackmetalowych tysiące piosenek wszystklie wartościowe zespoły/ piosenki/ clipy zapisywałem w specjalnym zeszycie tak więc nazbierało się tego trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no bo Megadeth według mnie grają rock, taki milusi, melodyjny rock :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
CHOLERA FAKTYCZNIE !!!!!! POCZĄTEK!!!!!!!!!! ILLNATH PRZYŁAPANY NA PLAGIACIE!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!!!! (ale i tak ich lubię) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
CAŁUSKI ucz cię pilnie! Wełco-wałco na drogę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
byłem dzisiaj w sklepie, roiłem rodzicom zakupy pod choinkę kupiłem im breszki-paszki poszaszki pociaszki kuszkuszki buszbuszki kakoki i szaszmoki ciekawe, czy się ucieszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no tak prawdziwy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak sobie grają nie mój styl, ale nie mam nic do nich- tak, jak brodacz do Biebera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a ja wymysliłem dzisiaj kilka jak np szaszmoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
popieram fajny jednak wolę oglądać ,,metalheadów" niz ludzi którzy robią jaj z blacku fajny misio z niego i fajnie warczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak mają znaczenie tajemne ale nie mogę o tym mówić to jest zakazane przez trzecią Degregaturę Siły :D A poważnie- nie skądże, nie ma, to nic nie znaczy Kiedyś na Kafe wkręcałem ludzi, że istnieje słowo ,,wełco- wałco," ale nie można go używać w necie, bo oznacza porongrafię dzieci ze zwierzetami i każdy przypadek jego użycia w necie ponad 1 raz w ciagu doby z 1 IP jest rejestrowany przez Policję. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wpisz w wyszukiwarkę ,,kafeteria co" nasz temat u mnie się wyświetla jako 2 z listy podpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czemu może kiedyś ze swoją przyszął dziewczyną będę szukać :) bo tak strasznie będę chciał zostać tatą i zmieniać takie urocze pieluszki, jaką to pokazałem kilka dni temu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale jednak chyba figura :D nawet sutków nie ma (byłoby chyba widać przez tak cienką bluzeczkę :D nie, żeby mnie interesowaly, czysto formalnie zauważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
właśnie w tym musi być drugie dno, drugie znaczenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
biedna woskowa Diamanda- ma szminkę na ustach a nie ma sutków :D Gdyby ta figura ożyła - pewnie byłoby jej przykro :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie pamiętam czy dawałem link kiedyś na kafe natknąłem się na topik na którym kobietki wyśmiewały fotoblog jakiejś nieurodziwej i niemajętnej,,szafiarki" Small world of fashion ze panna brzydka jak biegunka podczas zamieci śmieżnej ze ubrać się nie potrafi że okropnie postarzają ją te łachy jak ze starej baby zdjęte itd wszedlem w ten link i mało się nie posikałem ze śmiechu nie znam się na modzie ale ludzie! jeśli to nie jest robione dla polewki i dla żartu to ja pier..dykam. wiekszość ,,kreacji"- bardzo... śmieszna po prostu smieszna http://asmallworldoffashion.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no fakt jak Cher ale cher po 98346578398465 naciągnięciach skóry wygląda jak mumia egipska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wymysliłem to określenie z biegunką na poczekaniu kurde to są w większości PRZEBRANIA a nie ubrania a te, które dadzą się przeboleć i nie wyglądają jak zdjęte z 88-latki są ZWYKŁE a po co komu blog ze zwykłymi ubraniami 38 milionów ludzi w Polsce może założyć fotoblog z tym, jak się ubierają na co dzień :D mnie rozwalil ten syf przy psiej budzie napuszone minki tej panny i ..szalona impra" jej i jej chłopaka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja założę fotoblog ,,,Dark world of black fashion" gdzie będę codziennie wklejać fotki, na ktorych jestem ubrany na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
w innym przypadku mógłbym rzec na pocieszenie ,,może nie umie się ubrać, ale przynajmniej jest ładna" a tak... zamilknę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ten motyw na koszulkach był szalenie popularny na początku lat 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie no oglądam zdjęcia z jej impry i płączę ze śmiechu ale zabawa! ale odjazd! Ale wyluzowanie! normalnie czuję, ze zaraz tam krzesła polecą albo ludzie albo zaczną demolować tę chałupę w życiu nie widziałem tak szalonych fotek z imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zażywanie narkotyków, ostry, grupowy seks, alkohol lejący się litrami, wrzaskliwa muzyka i pełen spontan- oto, jak bawiono się na imprezie imieninowej u Kamilki :D :D :D To fajnie, ze zrobiłaś taką koszulę szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a tak poważnie JEDNA BUTELKA na OSIEM osób????????????????????? (w tym Kamilka wypiła lwią część - bo pozuje ze sporym kieliszkiem) skandal chamstwo w państwie wyszedłbym z tego goowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×