Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
*boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak- świete, TFU!! prawidziwe słowa! Skoro mój ateizm rzutuje na każdy aspekt życia- MUSZĘ TAK TRZYMAĆ (a w rzeczywistości jestem jeszcze bardziej ,,gorliwym ateistą", niz tu piszę normalnie powinienem nosić na szyi karteczkę ,,Katoliku- nie podchodź!") chyab nie mógłbym być w związku z dewotką po prostu zagryźlibyśmy sie nawzajem, zniszczyli przez te setki awantur, które przetaczałyby się przez nasz dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
świetnie, 10 dzieci????? brakuje jeszcze puenty- długoletniego załamania psychicznego i linki holowniczej zaciśniętej na szyi zdesperowanego Tomka, który nie miał za co wyżywić licznej rodziny, a bał się ją stracić i miał gdzieś, że według kościoła samobójstwo to grzech. Po prostu supcio. ale....... prędzej odetnę swojego przyjaciela Wacusia, niż pozwolę mu na taki wybryk jak poczęcie 10 dzieci :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
... a na końcu Tomek , czemu to zrobiłeś, czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
taki leń obibok i pijak i dureń jakiś- on kiedyś KSIĘDZA PROBOSZCZA NAOBRAŻAŁ!! Wykolejeniec niech go zakopią jak psa na niepoświęconej ziemi- za parkanem cmentarza, bezbożnika jednego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
braterstwo myśli jest między nami ja też to tak odebrałem ku przestrodze ,,,LUDZIE- NIE CHCECIE WĄCHAĆ TEGO? ZABEZPIECZAJCIE SIĘ, PÓKI MOZNA!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
pewnie wydrukowane - właśnie w 1 egz, jak naklejka wina ,,Sperma szatana" jak dla mnie fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
masz rację- nie przeszłoby!!!!!!!!!! PRZECIEZ TO SZKALOWANIE OJCE ŚWIĘTEGO POWSTAŁBY KOLEJNY PROTESTACYJNY LIST-PETYCJA PODPISANA PRZEZ KSIĘŻY, ZAKONNICE I EMERYTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja PRĘDZEJ ODRĄBIĘ swego przyjaciela niż mi ktoś nakaże jak mam go ubierać w lateks, czy we włóczkę -to jest moja sprawa nie powie mi Papież, w czym mu wolno stawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
weź mi nie mów! ja dziś widziałem koleżankę z liceum w necie- była kandydatką na liście PIS chwalona jako katoliczka ceniąca wartości rodzinne a nie wyglądała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
sprawiała wrażenie normalnej psychicznie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
lecę już - moje oczy muszą odpocząć przed Lebowskim trzymaj sie thrashmetalowo i pamiętaj- nie módl się do Jezusa z siatkobetonu i postaraj się nie urodzić 10 dzieci :D (no, przynajmniej nie na raz) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
albo nie!!! Zostanę jeszcze!!!!! tak milusio się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
chciałabyś... ale nie dam linku nie ujawnię się, skąd jestem :D (wiem, jestem wredny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oj, może zmienisz zdanie, urodzisz i będziesz mu zmieniać takie piękne, żółte pieluszki :D :D :D bo ja już jestem pewnien, że nie, że zostanę kawalerem do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
najwyżej nie obejrzę Big Lebo...żartowałem wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesteś Agata z Lublina chodzisz do liceum- bodajże ,,szóstki" massz 17 lat, więc do 2 klasy wysoka, długie ciemne włosy Twoi rodzice jeżdżą Chryslerem Voyagerem nawet ja mógłbym Cię znaleźć :D :D ja tez dużo o sobie napisałem POZA NAJWAŻNIEJSZYM MIEJSCEM ZAMIESZKANIA hahahahhahaha!! szukajcie mnie!- obłąkani mordercy!!!! czekam!!!!!!!!!!!! (podpowiedź- idźcie po śladach pustych puszek) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
więc coś pokręciłe jeśli kiedykolwiek pod Twoją szkołą (albo gdzies w pobliżu) zaparkuje stary Passat pomalowany pędzlem na czarno a w środku będzie siedział długowłosy ubrany na czarno koleś z bródką UCIEKAJ!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no dobra, nie będę dłużej ukrywał ta metoda półrocznego ,,oswajania " ofiary przyniosła skutek przyznaję, mam na imię Daniel mam 35 lat już nie mogę... 3 lata mijają, odkąd zrobiłem to po raz ostatni, odkąd zabiłem ostatnią ofiarę... to jest silniejsze ode mnie instynkt zabójcy dał o sobie znać... cieszę sie, że tyle mi o sobie napisałaś od 3 dni jestem w Lublinie szukam Cię, pytam, weszę jestem coraz blizej pętla zaciska się żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
żartowałem... :D Jesssuu zawsze chciałem coś podobnego komuś napisać, zawsze... wiem, za dużo tv było w moim życiu, za dużo filmów sensacyjnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Przyznaję, niełatwo było mi zacząć z Tobą pisać od lat nie widziałem młodej dziewczyny, nie miałem z nią kontaktu... ale cieszę się, ze uwierzyłaś, we wszystko, co pisałem naprawdę - laptopy to świetny wynalazek, musze podziękować siostrze Dominice, że pozwoliła mi pisać ze swojego przez całe godziny- w ramach terapii socjalizacyjnej. Doktor Ryszard mówi, że za parę lat przestanę być już niebezpieczny i może opuszczę izolatkę... Kto wie, może będę kiedyś zdrowy i sąd skróci mi pobyt w szpitalu? i - słuchaj!!! już nie zapinają mnie na noc w pasy!! cudownie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
uwierzyłaś? Eee, ja jestem jedyny niepowtarzalny sprytny i wybitny :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
teraz już naprawdę idę odpoczywać naświetliłem, przemęczyłem wzrok mam 1 godz czasu do Lebowskiego na ,,odchorowanie" i wypoczęcie oczu czarne całuski cmok cmok cmok Tomek (nie morderca) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
wolałem mieć jedną, ale Cudowną ofiarę zamiast 20 pustych większa strata- rozbić Bugatti niż 200 Maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
tak, nie obejrzę Lebowskiego właśnie przyszedł do mnie Daniel ma 35 lat będziemy się kochać całą noc żegnaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie zasnę nie zasnę :D a jak zasnę to się nie przyznam powiem ze widziałem cały film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
całuski Janinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobrze- napisze jutro co widziałem, o czym był ten film podając szczegóły :D Ale serio- postanowiłem, że obejrzę, więc dotrzymam słowa nie lubię zmieniać zdania i być nierzetelnym, to nie mój styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×