Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
internet jest pełen idiotow znalazłem taką głupotę, że aż boję się dać link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie pierdoły straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czarne buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale się uśmiałem czytałem w Fakcie, że KOBIETA WEZWAŁA KARETKĘ DO NIEPRZYTOMNYCH... PODUSZEK :D :D :D Kobieta zatelefonowała, że u niej w mieszkaniu leżą na wersalce 2 nieprzytomne osoby dyspoztyorka pogotowia wysłała ambulans i złogę straży pożarnej- bo to mogło być zaczadzenie Pani otworzyła drzwi i zaprowadziła ich do pokoju, gdzie osłupiałym ratownikom i strażakom pokazała.. dwie poduszki twierdząc, że to są ci nieprzytomni ludzie :) :) Oczywiście lekarze zajęli się nieszczęśliwą włascicielką poduszek :) Wiem, choroba psychiczna nie jest śmieszna, takim ludziom należy współczuć to nie wina tej pani, że ma urojenia ALE MIMO WSZYSTKO- TO ŚMIESZNA HISTORIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
polecałbym stronkę Deviantart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
życzę powodzenia w pracy twórczej ale z nas artyści :) Ja zaczynam rysować moje ,,oczoje.balia prowincjonalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja nie pcham się na profesjonalne portale poetyckie bo jestem amatorem i zdechnę będąc amatorem poza tym przeraża mnie brak edycji textów za dużo poprawiam a ,,oczoje.balia prowincjonalne" to taka psychodeliczna mazanina nic ciekawego zaledwie kilka psychodelicznych rysunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
coś Ty :)) jessssu - pamiętałaś??? ja takie głupotki kasuję z pamięci sekundę po napisaniu :) zacząłem nowy tekst pt ,,Nienawracalne", w podtytule ,,blood fetish, love & terror cult" wykorzystałem fragment tytułu płyty Charlesa Mansona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
może nie tyle wyrzucam, co mam świadomość własnego nieudolizmu (sam wymyśliłem to słowo, ha!) nie uważam siebie za poetę, jedynie za amatora, nie nazywam swoich tekstów wierszami, a tekstami właśnie. nie włażę na autopiedestał, nie obrastam w samouwielbienie. Tworzę gówienko, ale jest to gówienko moje, spożwcze, lekkostrawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję :) prędzej publicznie podetrę się wydrukami textów z Bloga Poezji Anormalnej, niż będę się nimi chwalić, hołubić je i uważać za SZTUKĘ NAD SZTUKI, CO NAD POZIOMY WYLATA :D :D nawet nikt z otoczenia nie wie, że piszę po co to komu? Nie chwalę się, bo nie mam czym wiedzą tylko rodzice i TY serio no i 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
(wykluczam takie cechy jak nacjonalizm, czy rasizm - ale to już są raczej choroby psychiczne) słodka i urocza postawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oj nie mówmy o takich debilach, lease :) Dziś miałemn dobry dzień nie miałem kaca i czytałem śmiechową opowieść o pani i poduszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i nawet nie miałem koszmarów (a miewam, gdy śpię po alko) nikt mnie w nocy nie gwałcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
not found

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesssssu Michael Jackson!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
byłem dziś na glitery.com ale nie umiałem zrobić sobie darmowego glitera :D Zobacz TO- projekt black metal-dark ambient ,,Valfunde" muza spoko ale zdjęcie muzyka- no pajac yebany!!! Ośmiesza siebie i black!!! http://www.metal-archives.com/images/1/8/0/3/180363.jpg wygląda jak ciężko upośledzony i jeszcze te ktrótkie włosy... Very undude :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
i pomysleć, że ten koleś robi cudowny black metal w Peste Noire- jednej z moich ukochanych blackmetalowych grup Chyba nigdy nie pisałem Ci o Peste Noire sklerotyk ze mnie!! Lubię ich muzykę tak samo, jak Burzum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie słuchaj to black :) Jakiej opowieści? opowiedz opowieść please ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
uroczo to określiłaś ,,przez ciebie", jak zakażenie, jak chorobę to nawet fajnie bo black metal jest jak choroba przy innych gatunkach muzyki. czuję się zaszczycony wiedząc, że zarażam, rozsiewam czerń, roznoszę kiłę blacku i czarną, muzyczną gangrenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesssu uroczczczczceeee sweet loffCiAm vAlFuNdE oNi sOm bRoKaCiKoffI i zAjEfAjNi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie!!! Przez ciebie- ma być i zostaje! Spodobało mi się!!! Przeze mnie!! :D :D :D Kurde!!!! Nasz temat osiągnął 333 stronę- czyli PÓŁ LICZBY SZATANA!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
sorki dżuma peste noire-czarna dzuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znaleźliśmy w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
pół szatana za nami jeszcze drugie tyle- i będzie piekło na Kafeterii :) jak myślisz- damy radę tye ze sobą pisać? chciałbym, byłoby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jakie wrzaski :D :D : Toć to piękny, pełen ekspresji, miły dla ucha utwór :D :D :D znam gorsze wrzaski, jeśli chodzi o depressive black, serio, to jeszcze jest melodyjne, dlatego to lubię :) niektóre zespoły tworzą NAPRAWDĘ NIEDAJĄCĄ SIĘ SŁUCHAĆ MUZĘ o tak nużącym i bolesnym dla uszu klimacie a Peste Noire? to jeszcze soft metal :D :D :D Ale miło, ze Ci się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
do jakiegoś kolesia nie wiadomo skąd a jemu się jeszcze chce to czytać skąd ?? Z PIEKŁA RODEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALBO Z BLACKMETAL-LANDII A czemu z tobą piszę? już kiedyś napisałem- bo fajnie się gada z nudów bo top lepsze niż fotka i nasza klasa, czy inne fejsbuki ale- jakby co mozemy przestać :D tylko gdzie ja taki drugi temat znajdę... napewno nie na tym forum tu rządzą staraczki i rozmowy o lodzikach z połykiem.. ale nie , serio- jeśli uznasz, że Cię to nudzi ALE POWIEDZ TYLKO SŁOWO a przestanę się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×