Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
Łot ju min ,,odchamić"? Moja matka tak mówiła, gdy szła na jakiś koncert, lub zaczynała czytać książkę :D A co ty przez to rozumiesz? Nie pić alko? Ależ to ani menelowe, ani chamskie... :D Nawet nałóg alko, który wisi mi na karku nie ma w sobie nic z buractwa, ni chamstwa. Przecież nie leżysz zasikana pod płotem, nie bełkoczesz na całe gardło ,,hej sokoły" idąc przez miasto, nie spisz w noclegowni, ani nie żebrzesz ,,o 2 zl na bułkę-(w domyśle- prytę ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Gdybym ja miał średnią 4.8 uważałbym sie za wziętego żywcem do Nieba, w które i tak nie wierzę... :D Kujonka z Ciebie :D :D :D Nadmiar wulgaryzmów nie jest fajny, ja np staram się nie przeklinać ponad miarę, choć jak mi coś spadnie to nie powiem ,,Kur...czę", tylko trochę gorzej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
*Gdybym mial taką śr. w szkole, rzecz jasna :D. Obecien nie pobieram nauk, jeno pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Smacznego mięska życzę Ja nawet przez milisekundę nie przeszedłbym na VegetarAbstynencjanizm Mięcha nie żreć???? To może jeszcze nie pić alko, nie przeklinać, chodzić do kościółka i segregować śmieci?? A gdzie coś z życia???? Mięcho jest spoko, jem codziennie, jako zakąskę do piwa i tanich win- zawsze. Nie ma to jak zagryźć czymś mięsiwym.. :D Np teraz piję 4 piwo i wcinam kotlety przed kompem. :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ale jesteś Kujonką, jeśli masz taką średnią na... studiach...? Dobrze pamiętam? A co do mięcha- mam nienowoczesnych rodziców i ...dobrze!!! Żadne tam wegeterianizmy im w głowach :) Żarłem jednym słowem świnki i krówki kupowane fragmentarycznie ze sklepu- aż miło :D Z dziczyzny nie czynię ,,scacrum" - nie gloryfikowałbym jej, ani nie kupił za taką cenę, jak jest w sklepie. Jadłem ją kilkakrotnie prawie ,,z własnego uboju", na wsi- zwierzaka zastrzelił kumpel wujka. Bez rewelacji, ot, mięcho jak to mięcho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek K*
jestem z piosenki Pana K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Żałosny podszyw. Podszywy są fajne, jeśli umie się wymyślać zabawne teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Pod kanapą znalazłem jedno, zapomniane, puszkowe, mocne. Wyturlało się ku mnie, niczym skrzynia pełna skarbów z wnętrza pirackiego statku. Patrzy teraz man mnie cicho prosząc ,,Wypij mnie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
co zgłaszasz?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
moze mnie -do moderacji? że niby coooorva za co? Za linki do jajcarskich profili które nie ja założyłem????? Wczytaj się, idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czasami dla jaj wchodzę na stronkę bravo.pl :)) Te pytania nastolatków- powalają :D oto cytat : Mój tato umarł w kwietniu. Wszyscy w szkole z tego powodu śmieją się ze mnie... Mój ojczym nie rozumie mojego problemu, więc gdy pytam jak temu zaradzić od razu zmienia temat. - Weronika, 13 lat Dzieci w wieku 8 lat na placu zabaw pod moim blokiem męczą zwierzęta. Koty wsadzają do kartonowych pudełek o małej powierzchni. Ostatnio zobaczyłam na własne oczy jak chłopczyk bierze kota za ogon i uderza z całej siły o chodnik! Gdy to zobaczyłam uciekłam zapłakana, ja wiem że jestem starsza i że mogę zwrócić uwagę dzieciakom, ale nie potrafię... Co mam zrobić, nie dam rady już na to wszystko patrzeć... - Aga, 14 lat Fajne dzieciaki , nie ma co!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Francuski awangardowy kompozytor- Vinko Globokar- muszę przyznać, że ma fajne imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Właśnie słucham Diamandy Galas :) Ponieważ nie śledzę nowości filmowych- dopiero dziś obejrzałem ,, Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Rozczarowanie i podziw w jednym. To zdedcydowanie nie jest tragikomedia, lecz wnikliwy i przejmujący dramat. Nie powinien on być kontynuacją losów Adasia Miauczyńskiego- brakło w nim momentów zabawnych, ciętych ripost, wewnętrznego monologu głównego bohatera itd. Ale jako dramat- super. No i to gloryfikowanie wręcz alkoholizmu, cierpienia z nim związanego itd... Przesada. O porównaniu cierpienia pijaka do cierpienia biblijnego Jezusa już nie wspomnę- porównanie jakiegokolwiek cierpienia (nawet tych górników uwięzionych pod ziemią) mija się z celem, jest z góry przesadzone i trąci przez to kiczem. Pokutuje pogląd, iż mitologiczny Jezus poniósł przecież ofiarę najwyższą, jaką jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, ,,Gęba" i drugie dno, jakie zostało dorobione śmierci założyciela chrześcijaństwa czyni ją ofiarą niepojętą, mistyczną, porównanie do przyziemnej, brudnej częstokroć ofiary pracy, rodziny itd złożonej wódce mnie po prostu nie przekonuje. To tak jakby porównać -,,stół jest z drewna, ale Beatelsi też dobrze grali" Dwa różne swiaty, dwie nieprzystające płaszczyzny. A wy jak sądzicie? Widziałyście? Podobało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie używam tv (stoi opuszczony w kącie), dlatego nie zmam tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Słitaśne i czarne jak doopa Szatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Genialny jesteś, spamerze. Oczywiście uwierzyłem i niczym baran wiedziony na rzeź idę pokornie klikać w twój światły link, pod którym to z pewnościa znajdę rzeczowe i dobitne wyjaśnienia, czemóż to Kafe będzie płatna. O, dzięki Ci, Panie, żeś postwaił na mej internetowej drodze tego spamera. Hallelujah!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Wiem, że to nie Wasze klimaty, ale muszę, muszę podzielić się TYM... Słucham tego już... nie wiem który raz pod rząd. Panie i Panowie- oto moja nowa ulubiona piosenka z nurtu ,,poezja śpiewana" Gintrowski wykonuje tekst Herberta. Wielkie. http://www.youtube.com/watch?v=cluvCj0nvpg&feature=related Posłuchajcie tekstu, plesae... Albo ja jestem jakiś ograniczony, prymitywny, ale ..nie zgadzam się z przesłaniem, wyczuwam w nim groteskę, szyderstwo i ironię. Kontrowersyjny tekst, duże pole do polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dobra, przemyślałem, zrozumiałem, chodziło o ,,smak intelektualny", ,,smak myśli", smak idei".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
smak piękna- wolności, smak nieskrępowanej myśli- tak to po przemyśleniu odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
naprawdę????? Supcio!! Moja matka stwierdziła, że jest na NIE, bo wokal przypomina jej... Fronczewskiego :( :( :( Dire Straits (czy jak to się tam pisze) lubię za 2 piosenki 1- nie pamiętam tytułu :D 2- Sultans of swing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Kabanosy lubię- takie zawaliście suuuche kiełbaski :D Przyznam, że takiego zespołu nie znam :( Chyba punkowy. Już szukam w sieci (a co!- trzeba poszerzać horyzonty muzyczne!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Znalazłem Kabanosa. Po miliardkroć- nie :( Sorki- nie moja bajka :( Ostatnio przekonałem się do Diamandy Galas :) To jest fajna piosenka, choć- jak powiedziałaby Zapędowska z Idola- za dużo ozdobników :) Chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaairrr- obniża poziom i czyni tę piękną piosenke groteskową. Poza tym fragmentem - super. http://www.youtube.com/watch?v=6L8xBkOzNNY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Nie money for nothing, to bym jeszcze kojarzył, nie wiem... Marka K. nie znam. Lata całe spędzone z Satanistycznym (i nie) Black Metalem sprawiły, że moje horyzonty muzyczne są ciasne jak dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dzięks za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowwal*
To już jest koniec... Strażnicy Miejscy nie dali się przekonać... Mama i Tato też... Tysięczny raz, setne pijaństwo.... Zgłosili mnie.... Nie pomogło siódme wyciąganie mne z miejskiej ,,wytrzeźwiałki".... Jeszcze jeden raz i... końcżę się.... Tyle opisanych ,,protokołów", tyle kartek- zbrodni.;.... Żegnajcie, jeszcze tylko raz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×