Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal**
kurde- moje Vaticanorium jakoś blado wypada przy temacie o papkowaniu! To jest dopiero popisz szalllllllllonej wyobraźni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Papkowanie to smarowanie skór od strony mizdry mieszaniną wodorotlenku wapniowego i siarczku sodowego. kurde papkowanie istnieje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
a ja wymysliłem Ślęślator Ciapacieńkowy czyli maszynę do brzuszydłowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
nie, jesli dzieciak się na mnie gapi to nic gorzej, jak jakieś puste pannice zataczają się ze śmiechu wytykając palcem moje włosy i brodę (był 1 taki przypadek) wtedy człowiek nie chce podejść i warczeć gggggghhhhhhhh tylko yebnąć z pięści po prostu przywalić w te krzywe ryje uderzyć, zadać im ból, zrobić krzywdę fizyczną bo takie szmaty robią krzywdę mentalną na szczęście cudownie, ze są Osóbki, którym sie podobają długowłosi kolesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
w zasadzie to był jedna licealistka stała z innymi licealistami w tym z chłopakami o przeciętnym wyglądzie zero karków, dresów, noarmalna młodzież do dziś zachodzę w głowę, o co jej chodzilo byłem ubrany normalnie, na czarno, owłosinie rozpuszcone, długie, umyte śmiała się jakby niewiadomo kogo zobaczyła popatrzyłem w jej kierunku i powiedziałem ,,odpier-dol się" i poszedłem cholercia- może ona nigdy niwe widziała kolesia z niekrótkimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
normalnie nie chciałem robić zadymy, bo jej kolesie rzuciliby się na ratunek, gdybym podszedł i tak po prostu, bezceremonialnie DAŁ JEJ W RYJ, na co, nie ukrywam, miałem ochotę. to nic, że to dziewczyna, posiadanie waginy i piersi nie czyni z kogoś szmaty, która może znieważać ludzi. Nie w każdej dziewczynie widzę Damę, Księżniczkę, czy nie wiadomo kogo. to była pusta pannica, ktora okazała mi jawną pogardę, wręcz wrogość. Ty to co innego, masz takie cudowne poglądy :D znaleziona w sieci SKINHEAD GIRL Zwóróć, proszę, uwagę, na jej piękne tatuaże ze swastykami i czaszkami SS-manów :D http://fc08.deviantart.net/fs11/f/2007/118/b/f/skinhead_girl_by_phoenixtattoos.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
alle bym Cię chciał zobaczyć w sari :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
fajnie :D ja chciałby mieć sutannę' taką prawdziwą. związałbym włosy, założyłbym ją, poszedł do baru i ...upił się do nie przytomności szedłbym sobie po ulicah i spiewał jkieś wulgarne pioseki :) byłoby wesoło :D albo pojechałbym na wieś na jakiś odpust lub pielgrzymkę- i tam się nawalił i gorszyłbym ludzi :D (prawosławni popi i mnisi noszą długie włosy i brody, więc udawałbym pijanego popa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
właśnie po raz pierwszy włączyłem ,,chwała mordercom Wojciecha" Behemorha słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jakoś nie widziałem zakonnicy, która byłaby na tyle sexi, że chciałbym się z nią...przytulać. po prostu nie :( cóż- dewocja nie wybiera nie tylko przeciętni czy brzydcy sa owładnięci wiarą na tyle, że wstępują do zakonow/seminarów smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
właśnie poglądy i przynajmniej teoretyczna ,,niebzykalność" tacy w łóżku tylko paciorek mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
a jaj mam zakonnicę w rodzinie, serio! mieszka w Warszawie :) jest już na emeryturze widziałem ją ostatnio w 2001 roku mam nawet z nią zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
:D :D :D :D ale młoda dziewczyna w takim ,,stroju lubelskim" postarzałaby się wizualnie od razu to prawie habit taki nieseksowny strój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
siostra Maria zawsze nam przysyła kartki świąteczne w kopercie, z opłatkiem :D serio :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
zdjęcia są robione u mnie w domu zakonnica była u nas kilkukrotnie przed laty ja- taki mały ludzik :D miałem może z 10 lat :D ale masz rację - nie wyślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
kurde :) przypadkowo wyłączyłem komputer :D musiałem jeszcze raz włączać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
folk sekty :D dobre :D jedna dziewczyna z mojej dawnej klasy śpiewała i tańczyła w zespole ludowym śp[iewała z 70-80 letnimi babciami różne pierdoły, 200 letnie piosenki okręcała się i trzymała pod boki :D nawet miała doczepione, sztuczne warkocze :D :D :D robiła to pewnie dla przyjemnosci, możliwości wystepowania, pewnie też dla kasy,ale mimo wszystko masakra, już wolę Emo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
oj, pewnie tak jak mnie widziała w 2001 roku, to nie nosiłem czarnych ciuchów i byłem ogolony na łyso :D serio, kiedys w gimnazjum ogoliłem się na łysą pałę dla żartu, dla jaj :D ale tylko raz więcej grzechów nie pamiętam :D :D na szczęście zaraz potem zmądrzałem i zapuściłem długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
dlaczego? jakby dla mnie ktoś powiedział, że wyglądam jak góraleczka- byłoby mi milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
w e wczesnych latach 90. taka fryzura była modna nazywała się ,,na grzyba" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
tak.. raczej na wyzwiska :D Pewnie ludzie robiliby mi zdjęcia a niektórzy wyzywali od pedałów i zboków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
no właśnie wiem, że nieee :( dlatego tego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
racja, drugi fajniejszy, napewno nie płacze w poduszkę, ze nikt go nie rozumie :D ,,Podniosłeś na mnie miecz. Źle zrobiłeś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
jasne, że naturalne lepsze :) zazdroszczę tym którzy Ci obmacują włosy. szczęściarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal**
Męskim laleczkom z prostownicą mowimy kolektywne NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×