Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość rwbb
dokładnie - w domu sobie zrobilam mini Indie,poki co musze sie tym zadowolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała mieć mini-indie :):) Póki co mam tylko indyjskie zasłony i stolik do kawy, no i kadzidła pachnące kościelnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Też chcę poznać lesbijkę! Nie mam uprzedzeń :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Styl indyjski jest zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ją znałam 9 lat, dowiedziałam się, że jest lesbijką jakieś pół roku temu i relacja do niej nie zmieniła się ani trochę. Może znasz i o tym nie wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Nie sądzę, raczej wszystkie mają partnerów- facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście sa spotkania grupy KPH - klub przeciwko homofobii. Ostatnio mieli nawet happening, jacyś skini zabrali im flagę ale chyba nikt nikogo nie pobił. Jak chcesz kogoś poznać to może przez wspieranie takich akcji, osoby hetero też tam są i biorą udział, pewnie u Ciebie też są takie organziacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Duchowo popieram Kampanię przeciwko Homofobii, organizacje lewicowo-feministyczno-liberalne, Antifę. Takie organizacje są potrzebne i robią piękną robotę. A kysz mohery! Te wszystkie Narodowe Odrodzenia Polski, Obozy Narodowo Radykalne, Młodzieże Wszechpolskie powinny zostać zdelegalizowane!! To skinowscy faszyści, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na tej demonstracji co się przypadkiem do antyfaszystów jakoś wcieliłam, mogłam podziwiać narodowców w koszulkach "white power" nie wiem co oni chcą sobą reprezentować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Głupotę, debile skończyliby u Hitlera jako mydło. Jeśli ktoś po koszmarze II Wojny Światowej, po tych wszystkich pokazach zezwierzęcenia, jakie zafundowali światu naziści wyciąga łąpę w geście ,,Heil", lub po spray, by namazać swastykę- jest bezmózgowcem. Nieuleczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benedykt XVI zawsze wydawał mi się nieprzyjemny. I zapomniałam dodać, że dumni narodowcy w koszulkach white power mieli pozakrywane twarze i kaptury na głowach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Bo on JEST nieprzyjemny. A kochani narodowcy, ,,miot hitlera" to banda gnoi. Im nie chodzi o ideały- to tacy pseudokibice, im chodzi tylko o to, by sie ponapier..dzielać z ludźmi myślącymi inaczej. To taka głupsza odmiana dresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Niestety, zgnilizna faszyzmu ogarnęła też black metal- słyszałaś pewnie o NSBM? NarodowoSocjalistyczny Black Metal, albo Nazi-Skin Black Metal? Przykład (koleś ma pusto w głowie, ale fajny wokal): http://www.youtube.com/watch?v=hHTluIhV_LY&feature=related Kurcze... My dreams of Hitler... :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie śmieszy ich żałosna nienawiść, koleżanka spytała jakąś dziewczynę, która tam siedziała i słuchała przemówienia narodowców o godzinę. Była ubrana tak jak zwykle czyli jak hippis :) Dziewczyna zmierzyła ją groźnie wzrokiem, ostetnatycjnie spojrzała na zegarek i odparsknęła, że jej nie powie :D :D :D Teraz już idę, muszę iść z ta nogą na obserwacje, wczoraj byłam juz w szpitalu :) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Do zobaczenia, czarne buziaczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Wstyd się przyznać, ale ... to ładna piosenka. Ale przesłanie- beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxKAlinka xx
Tu kolejne przykłady, jak ludzie nie szanują kultowega autka hippisów :( :( :( http://farm1.static.flickr.com/18/91551597_38aaf90b2b_b.jpg http://burnz.files.wordpress.com/2007/08/vw-bus-billiards-600001.jpg http://3.bp.blogspot.com/_xRFNBWST25E/Sf0HwuMpzUI/AAAAAAAADes/0_Y1NWPccas/s400/Pig+VW+Art+Car.jpg http://farm1.static.flickr.com/117/265494193_237a379a10.jpg Wiecie- to ja już z dwojga złego wolę Młodzież Wszechpolską niż debilo-tunerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wcale nie podoba ta piosenka, dla mnie tekst jest bardzo ważny i nie słuchałabym niczego co ma ładną melodię a np rasistowskie teksty. xxKAlinka xx - ten żółty jest całkiem pocieszny. Jam możesz mówić, że wolisz Młodzież Wszechpolską niż ludzi, którzy sobie tak te samochody poupiększali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga widziałam kiedys jakiś program, w którym wystapił koleś z takim skróconym T1 charakterystycznie pomalowanym w gwiazdki, miał ubranie w taki sam deseń i chciał zrobić sobie taki sam tatuaż, ciekawy człowiek :) Po prostu ludzie mają różne gusta i to nie czyni ich gorszymi od nacjonalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Znów ktoś wlazł na nasz temat. A to chyba jasne, że Ci się nie podoba ta piosenka, zero zdziwienia :) :) A co do tekstów- nie rozumiem, o czym ten blond- grubasek jęczy, a melodia mi pasuje... Samochody- do bani z takimi przeróbkami, stół bilardowy? WTF??? :( :( :( To jest mocne :) :) http://kittyrealm.com/pozostale/maluch-126p-hello-kitty.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
Mmmmm- mięciutki metalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwbb
hehehe a WY jeszcze tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal
He he-pewnie- niektóre tematy never dies! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×