Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość we1342

Mój ojciec i mąż nie lubią się!!!!

Polecane posty

Gość we1342

Mam wspaniałego męża i kochanego tate. Niestety oni nie lubią się nawzajem, mój tata ciągle mu ubliża. Mąż ostatnio powiedział że nie chce by nasi synowie spotykali się z dziadkiem i ja mam to uszanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obaj są tacy sami po pierwsze ojciec nie ma prawa ubliżać twojemu mężowi pamiętaj , że teraz to twój mąz jest dla ciebie najważniejszy i w tej kwestii powinnaś trzymać stronę męża co do wnuków- to także twoje dzieci więc i ty masz prawo decydować o nich a po drugie zabranianie kontaktów z dziadkiem szybko się na mężu odbije dzieci nie miesza się do takich konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
ale nie lubią sie z jakiegoś powodu - czy tak dla zasady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guessiaczek
znam to , chociaz moze nie az do tego stopnia. Gadają ze sopbą ale da sie wyczuc odrobine antypatii......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
Problem w tym że mój ojciec nie akceptuje mojego męża! Mówi że mogłam lepiej trafić! Mnie tam charakter mojego męża nie przeszkadza! O co go poprosze to zrobi! Ustaliłam z mężem że dzieci będą nosiły moje nazwisko po ślubie, ponieważ jego nazwisko nie jest eleganckie. Ale mój mąż sprawdza się w roli ojca i męża, stara się jak może, tylko mój tato tego niedocenia, moja mama bardzo lubi swojego zięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
no to raczej masz problem z ojcem a nie z męzem . Co to znaczy ,zeby obrażać człowieka - bo córka " mogła lepiej teafić "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
Mój ojciec nie lubi mojego męża od dnia kiedy mu go przedstawiłam. Ciągle widział w moim mężu jakieś ale, za każdym razem jest wobec niego złośliwy, nawet w obecności moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
uważam ,ze twój maż ma rację - jeśli twój ojciec nie ma żadnych racjonalnych podstaw do swojej niecheci ,a tylko zwykłą chęć dokuczneia ojcu swich wnuków -to sie mężowi nie dziwię ,że chce dzieci od aroganckiego dziadka odseparować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
podejrzewam ,ze tój ojciec ma apodyktyczny charakter i chciałby wami rządzić -ale trafiła kosa na kamień . Lepiej porozmaiaj z ojcem zanim konflikt wymknie sie z pod kontroli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i samotna
jejku czy w dzisiejszych czasach nikt nie potrafi się szanowac? dobrze że nie mieszkacie razem ale myślę że będziesz miała ciężką rolę do spełnienia,czyli rozjemcy,nie zadroszczę w każdym razie nie pozbawiaj wnuków kontaktów z dziadkiem a kontakty męża i teścia ogranicz do minimum,trudno, cos za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
Mój ojciec źle odnosi się do mojego męża, ale druga sprawa jest taka że jako dziadek jest bardzo kochany. Wiem że jak bym wyszła za kogoś innego to mój tato zachowywał by się tak samo. Tak mój ojciec jest apodyktyczny, trudny charakter ale jednak to ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
Tak mój ojciec jest apodyktyczny, trudny charakter ale jednak to ojciec.-----------------------------ale to nie jest ojciec teojego meza i twój maż nie musi takiego zachowania znosić . a co do kochanego dziadka - ile czasu upłynie zanim wasze dziecci zobacza jak dziadek oddzywa sie do taty i jak go traktuje - i jak sądzisz -wyniknie z tego coś dobrego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
piękna i samotna - właśnie myślałam żeby tak zrobić! Jak najmniej kontaktów mojego ojca i z moim ojcem, a moi synowie mogli by odwiedzać swojego dziadka bez wiedzy męża. Zwłaszcza że mój tata chce częstszych kontaktów z wnukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
banko - właśnie chciałabym żeby moje dzieci nie były mieszane do konfliktu między ojcem a dziadkiem. I wiem że i mój ojciec i mój mąż powinni to uszanować i chociaż dla dobra dzieci żyć ze sobą w zgodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
a moi synowie mogli by odwiedzać swojego dziadka bez wiedzy męża. Zwłaszcza że mój tata chce częstszych kontaktów z wnukami.---------------------supre pomysł . Ile czasu upłynie zanim mąż sie zorientuje ,ze posyłasz dzieci do dziadka za jego plecami ? jak powiesz dzieciom ,zeby nie mówiły tacie ,ze idą do dziadka ?chcesz je wciagać w tą idiotyczna grę ? nie minie chwolka - a i ty skłócisz sie z mężem - co dobrego chcesz osiagnać oszukujać meza ? nie prościej trzymać wspólny front przeciwko chamstwu dziadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
ale to włąsnie ty - ich matka - prze swoje krentactwa chcesz wplątać dzieci w komedię oszustw i niedomówień . Zamiast stać murem za mężem - ty myślisz ,ze uda sie uniknąć konfrontacji - choć sama piszesz ,ze ojciec jest arogancki i apodyktyczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
Kaliban - Chciałabym żeby ustąpił i jeden i drugi. banko - Mój facet jest dobrym mężem i ojcem, tata też jest dobrym ojcem i dziadkiem. Wiem, mój ojciec chamsko się zachowuje, wręcz doprowadza mojego męża do szału, ale jakiej nie podejme decyzji najbardziej ucierpią na tym dzieci. I wiem, mój pomysł jest głupi bo to naprawde byłoby trudne, może jednak lepiej porozmawiać z ojcem o jego zachowaniu. Co prawda próbowałam już kilka razy ale może warto spróbować jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż jest najważniejszy w życiu
kobiety! Inaczej zostaniesz sama z dzieciakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
coś ci powiem z mojego długiego życia małżńskeigo - ty nie masz z ojcem porozmawaic . Ty masz popierać swojego męza w jego zachowaniu - bo wiidzać wasze " rozdwojenie " ojciec czuje sie śilniejszy . Niczemu dobremu nie służy taka sytacja - a wsze dzici poniosa tylko szkodę obserwujać zachowanie dziadka wobec ich ojca , którego kochaja i mają szanować . Przeciwstawcie sie z mezem ojcu- nawet przez jakiś czas ograniczajc kontakty z wnukami - to wszystkim wyjdzie na dobre . Jakby ojciec twój naprawdę kochał swoje wnuki - to szanowałby ich ojca a nie obrzucał obelgami tylko dlatego ,ze jest . Tak czasmi jest ,ze żeby osiagnąć cos dobrego - trzeba komuś zrobił przykrość . Podejrzewam też ,ze sytacja nie stoi w miejscu tylko sie pogarsza , prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
banko - Tak, sytuacja się cały czas pogarsza. Może spróbuje Twojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we1342 => Czyli żeby mąż dał się upokarzać tylko troszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we1342
Kaliban - Nie, chce by mój ojciec przestał być złośliwy w stosunku do mojego męża, a mąż nie ograniczał naszym dzieciom kontaktów z dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we1342 => to zacznij pracować nad starym powoli, konkretnie i nieubłaganie. Jak tego nie potrafisz, zaakceptuj stan obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
podejrzewam ,ze to tylko kwestia czasu kiedy wasze dzieci zaczna zachowywać siewobec swojego ojca tak jak demonstruje im to dziadek - na początku sporadycznei , póżniej cżęsciej a w okresie dojez=rzewania ze zdwojoną siłą - jęsli pozwolicie dziadkowi nadal tak sie zchowywać To twój ojciec ma problem - nie wasza rodzina a już najmniej twój maż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoj maz ma ustapic
nie ojciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×