Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to z wami jest

faceci po przejściach i ich myślenie?

Polecane posty

Gość Egoisci i tyle
Facet nie daje ci uczucia, bo uczucie nadal kojarzy mu sie z tamtym. Jego wniosek - to co czulem bylo zle a nie kobieta niewlasciwa. Proste. Skoro uczucie bylo zle to nie bedzie go juz. Na chuj czekacie??? Faceci to slabe psychicznie istoty.A jak psychiczne cierpienie im sie trafi to kazda kobieta w przyszlosci bedzie temu winna. Olac kaleki emocjonalne i emopopaprancow. Albo jestem z dziewczyna i daje jej to czego pragnie albo sie wiecznie asekuruje bolem i cierpieniem.Tym ostatnim mowimy spadówa. Szkoda na wasze popapranie czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku zawsze jest niby wielka miłość a po tym rzeczywistość która jest bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze jeden z drugim że ma bagaż doświadczeń bo ma za sobą jeden czy dwa nieudane związki więc jest zamknięty w sobie hahahahahaha co wy możecie wiedzieć wiedzieć o złych doświadczeniach, oczywiście nie mówię o wszystkich ale niektórzy to przesadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zły post boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny1980
Powiem z własnego doświadczenia. Problemem jest to że ludzie myślą że jak już coś zdobędą nie ważne co, może to być przedmiot albo związek z kimś. To chcą mieć to na zawsze i wierzą w to, że będzie to z nimi tak długo jak oni będą tego chcieli. A to nie prawda. Nic nie jest na zawsze wszystko się kiedyś kończy, albo odejściem albo śmiercią któregoś z partnerów. Jeżeli kogoś kochamy to cieszmy się z tego, że możemy teraz być z kimś i możemy "doświadczać" tej drugiej osoby nie wybiegajmy w przyszłość nie planujmy bo tracimy to co jest teraz. A tylko to co jest teraz jest naprawdę ważne. Piszę o tym bo sam to zrozumiałem. Też miałem kiedyś żonę którą kochałem z całego serca, a ona odeszła. Byłem zraniony dopóki tego nie zrozumiałem. Nie warto się bać nowych związków i patrzeć na nie przez pryzmat tego co było. Jesteś facetem do bądź odważny. Nie kieruj się przetrwaniem i zyskiem. Bo zmarnujesz sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia 028
Witam pisze ponieważ poznałam wyjątkowego faceta na którym mi zalezy ale jest jeden ale najważniejszy problem a mianowicie jest po 2 związkach które nie wypalily i jego ostatni związek trwal 9 lat i teraz trudno mi do niego dotrzeć , przekonać bo niechce zaczynac narazie kolejnego związku . I tu jest pytanie jak mam dotrzec do tego faceta że mi na nim zalezy i chce stworzyc z nim cos poważnego co mam robić ?? bo juz mi brak pomysłów co robić i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas

Ech życie. Mam podobną sytuację. Od pół roku spotykam się z pewnym mężczyzną. Wszystko odbywa się na zasadzie randek i koniec. Jesteśmy oboje wolni i niezależni. Oboje po rozwodzie. Moglibyśmy pójść krok dalej ale....no właśnie. Ja nie proponuję i ukrywam uczucia bo boję się odrzucenia a on zachowuję się na każdej randce tak jakby tak było mu dobrze.  Czasami mam ochotę podejść , przytulić go i wyszeptać :kocham cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×