Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

o ile Sąd moze podwyzszyc alimenty?

Polecane posty

bidi bidi to wyglada tak ze on mi palci 45o zl na syna a ja mu bede placila 500 zl przez 10 lat (splata polwy mieszkania) i jeszcze sama powiedzmy 400 zl raty kredytu przez 15 lat. Fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zajmowania sie dzieckiem to wolalabym sie nie wypowiadac bo m isie chce plakac:-( on nawet nie ma czasu zadzwoinc zeby pogadac z synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale najbardziej poszkodowane będzie Wasze dziecko, bo nie dość ze jak piszesz ex nie interesuje się synem, zaniża swoje zarobki żeby przypadkiem więcej nie zapłacić alimentów to jeszcze ten kredyt + spłata jego części mieszkania pogorszy znacznie Twoją sytuacje. Może udałoby się dogadać że np on odpuści swoja część mieszkania w zamian za to Ty nie będziesz chciała alimentów na siebie, ani też nie zdecydujesz sie podwyższać dotychczasowych na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidi bidi dogadac sie z nim nie da bo nie rozmawiamy ze soba a poza tym on patrzy tylko na siebie a konkubina (13 lat starsza) buntuje go z pewnoscia i patrza tylk ona kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starterka wierze w to co piszesz, ale mam kilka znajomych po rozwodach i sytuacja wyglada inaczej np jedna ma 65o zl na synka w 1 gimnazjum Ale zawsze tatusiowi odchodzili bez niczego, a moj sie nie chce zrzec sowjej polowy mieszkania na syna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze pisalam, ale sama widzisz jaka mam sytuacje. I to znalam faceta 6 lat przed slubem i taki mi numer wykrecil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
Editha ile latek ma wasz synek, a na co dzien naprawde taka sama jestes w zajmowaniu sie nim? nie masz rodzicow ktorzy zajeli by sie nim wieczorami? wiem ze to nie ma znaczenia w temacie o co pytam, ale naprawde Ci wspolczuje ze synek nie ma taty noi ogólnie ze mezczyzny w domu nie ma. Ja nie wyobrazam sobie jakby mój mi taki numer wywinął, mam słabą psychike typu płacze prawie jak bezdomnego psa widze itd :O wiec jakby maz sobie nowa doope znalazl chyba bym na zawal padla :( Całuski dzielna kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno to wezme pod uwage, co piszesz. A co mi radzisz z ta ich firma? Jak to sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja silna dosyc jestem, ale rez mam doły jak o tym wszystkim myślę. Rodzice mi torche pomagaja, ale to jzu starsi ludzie (p o70) a za t o druga babcia milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdthtdehth
jesli wykazal ze zarabia 950 zł to raczej małe szanse ze podwyzsza ale zawsze warto sie starac. moj ojciec w sadzie powiedzial jaki to on biedny bezrobotny itp a tak naprawde na czarno zarabial i dali mamie po 300 zł na dziecko (mam jednego brata) a ona sama z niskiej pensji musiala o wszystko sie zatroszczyc i nas wychowac, oczywiscie on alimentow nie placił a panstwo pozniej tez przestalo bo przekraczalo nam 50 zł. aha no mama sie nie zgodzila na te niskie alimenty i po latach nam podniesli do 500 zl na dziecko ale nawet do komornika tego nie zaniosla bo on i tak nie placil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
"a moj sie nie chce zrzec sowjej polowy mieszkania na syna !" myślisz ze to on taki zawzięty, ja mysle ze to ona mu awantury urządza o to ze ma sie z dzieckiem nie kontaktowac a tym bardziej czesci mieszkania sie nie zrzekal na niego... hmm czemu? czyta zazrość o Ciebie, next sa panicznie zazdrosne o byłe zony że podczas dzwonienia do syna go nie bedzie i sobie z Toba dluzej pogada lub jak do niego przyjedzie to wypijecie razem kawe, mysle ze twoj eks nie ma tam nic do gadania i jest jej podporzadkowany i to ona tak nim steruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
Editha druga babcia milczy, tzn mama twojego eksa a babcia synka nie kontaktuje sie z nim, nie odwiedza? kiedy ostatni raz go widziala, co za stare wredne babsko skoro tak jest jak napisalam wyzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panii ania, masz racje moim zdaniem ze ona nim steruje. Ale to juz ich sprawa. Ja mam zniszcozne zycie i moj syn raczej tez jak to tak dalej bedzie wygladac. Jak ja mam sprawdzic ta ich firma?? Wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdthtdehth
wiesz co faceci to straszni skurwiele ja podziwiam moja mama jak ona to wszystko zniosla i jak to zrobila ze nam w sumie niczego nie brakowalo, oczywiscie bez przesady ale zawsze bylo czysto, co zjesc i w co sie ubrac. a on potrafil latac po moim miescie z małolata troszke starsza od brata i chwalic sie nie swoim dzieckiem a do nas nie wpasc takze wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wlasnei sie o tym przekonuje na swojej skorze. Niew chce dac za wygrana, musze jakos stawic temu czola. A druga babcia ogrnicza sie do wysylania kartek na swoieta i urodziny wnuka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
Editha a jest ich firma w necie? wpisz w google, moze wskocza jakies informacje, iel obrotu maja, bo w niektorych firmach wyskakuja takie informacje jak sie poszpera. A moze poprosc na rozprawie wyciagi z jego i jej konta, tam powinno cos byc wiecej niz marne 950zl czy 1200. a co ten sad taki glupi i uwierzyl ze ktos ciągnie firme i 1200 zarabia? to juz lepiej w warzywniaku pracowac przeciez. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja dostala mte 450 zl na koniec sprawy rozwodowej, tak na szybko. I teraz dopiero mysle o podwyzce i jak sie do tego przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj to juz powinni dokladnie przejrzec te zarobki. W necie nic nie ma, to firma telemarketingowa to penie im na popularnosci nei zalezy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem jak te ich konta, bo skoro to ich firma to chyba moga brac po prostu do rąk kasę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
a ile osób zatrudniaja? jesli wogóle kogos wiecej poza soba zatrudniaja to moze podeślij jakas kolezanke by aplikowala tam o praace i co nie co Ci wyniosla. ale z koleii to nie bedzie dobry argument w sadzie a raczej Tobie moze chyba zaszkodzic za takie szpiegowanie. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdthtdehth
watpie zeby sad sprawdzal takie rzeczy jak wyciagi z konta.... po prostu patrza na zarobki i tyle myslisz ze im zalezy? jak bedziesz pisac do sadu pismo o podwyzszenie to napisz dokladnie wszystkie wydatki ile Ci na miesiac wychodzi na dziecko wiesz tak bez oszczedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
noo dokladnie albo jako konto do przelewania kasy zauslugi podac konto np jej matki i wtedy doopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starterko za wysokie masz mniemanie o sobie i to że znasz jeden przypadek że dla uważasz że 450 zł a dziecko to dużo to subiektywna ocena. Zwłaszcza jeżeli matka ponosi sama cały trud wychowania dziecka. A ten tekst o twoim ulubionym czasopiśmie pokazuje twój poziom. Więc zegnam bo szkoda klawiatury na ciebie. Autorko skoro nie da się z nim dogadać poza sądem, to w sumie nie będziesz miała zbytnio wyjścia jak wnosić o podwyżkę alimentów na dziecko i próbować dostać jakaś kwotę na siebie. Sprawdzenie obecnych ich zarobków może być trudne, można powołać świadków. Mam znajomych on zostawił żonę z dwójką dzieci i zamieszkał z konkubiną która jest dentystka ma swój gabinet i sporo zarabia. Niby zarobki jego kobiety nie powinny mieć nic do rzeczy ale ona zatrudniała go jako "recepcjonistę" u siebie za 750 zł. A sama miała ok 15 tys. sąd podniósł alimenty z 900 zł na dwóch chłopców na 2.500 zł, argumentując ze poprawił mu się znacznie status materialny. Także BARDZO duzo zależy od sędziego. Jak podejdzie do Twojej sprawy. Tu masz tabelkę do podliczenia kosztów utrzymania dziecka http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/1770 powinna być pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrudniaj kolo 10 osob, ale nie bede podsylac, bo oni sie nigdzie nie oglaszaja wiec podejrzane by to bylo. co do kont to wiem ze sad sprawdza. Zawsze to cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdthtdehth
no to dobrze ze sprawdza moj ojciec to konta nie mial wiec nie wiem:) ktos dobrze napisal wszystko zalezy od sedziujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bidi bidi jakie oni maja metody, haha recepcjonista- niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co d oswiadkow to myslisz ze ktos z pracownikow by przyszedl bo watpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
a czym sie zajmujesz w tym wydziale nieletnich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×