Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Safi

córka alkoholików

Polecane posty

Gość Safi

mam 21 lat i mam trójkę rodzeństwa, moja najmłodsza siostra ma dopiero 7 lat a reszta w już pełnoletnia. mój problem zaczął się kilka lat temu, kiedy moi rodzice zaczęli pic. moja mama nie pracuje a tato pracuje na czarno za każdym razem kiedy dostają pieniądze piją. razem z siostrami próbowałam juz wielu sposobów na to my namówić rodziców by przestali z alkoholem, żaden sposób nie zadziałał a oni ciągle to robią. najgorsze jest to że kiedy jesteśmy w stanie nic zrobić. ja i starsze rodzeństwo nie mieszamy juz z rodzicami, ale nasza najmłodsza siostra jest z nimi i patrzy jak oni upijają się a ja nic nie mogę zrobić, gdyz jestem za daleko od domu. boje sie ze pewnego dnia przyjdzie ktoś i mi zabiorą siostrę, juz wiele razy było tak ze w domu były awantury i przyjeżdżała policja. po takich akacjach następnego dnia był spokój i przez kolejne 2-3 tygodnie był spokój, ale ile można wytrzymać. ja juz nei wiem co robic tam gdzie mieszkam nie ma gdzie sie zwrócić o pomoc, a moje sie o siostrę. powiedzcie co powinnam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×