Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nie wiem juz co robic.........

Bardzo słabe, łamiące się paznokcie

Polecane posty

Gość gość
Odżywka new naills, zdrowe podejście i wtedy korzyści na pewno będą zauważalne. U mnie efekty przyszły mega szybko, teraz paznokcie wyglądają ładnie i zdrowo, ale dojście do takiego etapu też wyglądało czasu. Najważniejsze, że nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy new nails - ale to dopiero po tygodniach widać zdecydowaną poprawę. Nie jest taka, że paznokcie beą miały natychmiast idealną płytkę - ale jeśli potraficie o siebie zadbać, to taki efekt na bank osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywajcie systematycznie na wzmocnienie paznokci new nails, a wtedy poprawa na pewno będzie widoczna. Natychmiast idealnie się nie zrobi, bo niby z jakiego powodu? Docelowo jednak po czasie dobre używanie odżywki totalnie wszystko odmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po hybrydzie paznokcie sie mega osłabily, juz nie mialam pojecia co z nimi robic.. regeneracja byla mega długa i powiedzialam sobie-nigdy wiecej! Teraz tylko lakiery zelowe, bardzo fajne sa od golden rose, prodigy duo gel, bardzo dobre krycie, długo sie utrzymuja, nie odpryskuja i blyszcza sie jak hybryda :) Cenowo tez bardzo fajnie, teraz zestaw ten jest produktem miesiaca, wiec jest w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Mnie na wzmocnienie bardzo pomogła odżywka wzmacniająca ze złotem z Sally Hansen, o taka https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/wzmocnienie-i-wzrost/od%C5%BCywka-wzmacniaj%C4%85ca-ze-z%C5%82otem-18k-gold. Po kilku zastosowaniach paznokcie są znacznie twardsze, ładnie mi rosną i wyglądają dużo lepiej. :) Odżywka fajnie wygląda nawet nałożona na paznokcie bez lakieru na wierzch (choć tak też można), bo daje efekt delikatnej złotej poświaty. Bardzo ją lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie new nails - systematycznie. Paznokcie powrócą do normalności w krótkim czasie. Na pewno przede wszystkim nie spodziewajcie się cudów, duża zmiana wymagać musi czasu, ale docelowo na pewno swoje osiągniecie. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak robię od kilku lat. Używam odżywki do paznokci ale zgodnie z ulotką. Płytka jest w dobrej kondycji pomimo tego, że te paznokcie są ciągle malowane. Jak na razie wszystko jest w najlepszym porządku, ale czy tak będzie dalej to dopiero wyjdzie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelecz sie Harmonellą, to kompleks witaminowy który wzmacnia nie tylko cały organizm ale równiez wpływa na lepsza kondycje włosów, skóry i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągła pielęgnacja paznokci wymaga podstaw - czyli systematyczności. A solidna odzywka sytuację totalnie odmienia. Nie spodziewajcie się od razu cudów - dopiero po czasie będzie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się łamały paznokcie tylko że przez niedobór magnezu. Stosuję magnez w postaci żywej soli magnezowej do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś już może z hybrydą ? Wystarczy tylko nałożyć jak lakier i utwardzić w lampie. Na naturalnej płytce paznokcia oczywiście, żeby paznokieć mógł oddychać i się regenerować :) Polecam lakiery hybrydowe z Makear, są bardzo trwałe, więc po 3-4 tygodniach robisz tylko dolewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odżywka do paznokci eveline 8 w 1 – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać ;) według mnie nie ma lepszego produktu na rynku niż właśnie ta odżywka. Miałam masakrę z paznokciami, rozdwajały się i łamały jak szalone. Nic nie pomagało dopiero własnie ta odżywka od eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krulina
Z paznokciami, zwłaszcza u stóp łatwo o infekcje grzybiczą czy inną. Paznokieć żółknie, wykrzywia się, niszczeje. Warto wtedy mieć przy sobie UNGUISAN – Tynkturę w żelu, przeciwgrzybiczą i kompleksowa pielęgnacją słabe i zniszczonych paznokcie https://www.callusan.sklep.pl/p/6/18/unguisan-tynktura-w-zelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj nałożyć hybrydę? Paznokcie będą miały czas na zregenerowanie się. Z doświadczenia mogę polecić firmę Makear, bo trzymają się do 5 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybrydę może niekoniecznie, ale manicure tytanowy już polecam. Baza stosowana w nim ma wapń i witaminę E, co odżywia i wzmacnia paznokcie. Do tego wygląda bardzo ładnie, jest np. dużo cieńszy niż hybrydy. Możesz zobaczyć jak to wygląda na fanpage'u Revi: https://web.facebook.com/ReviMetodaTytanowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalii21
Moim zdaniem to albo brak Ci jakichś witamin albo po prostu stosujesz złą dietę i prowadzisz zły tryb życia. Nigdy nie jest za późno na zmiany pamiętaj. Swoje zaczęłam od zakupów w sklepie http://ichemia.pl oczywiście tworzonych naturalnie i mysle, ze na pewno znajdziesz cos tutaj na poprawienie kondycji swoich paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaria
U mnie fajnie sprawdził się szampon Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaxx
Powinnaś stawiać ma zdrowie. Dobre odżywianie, ale w żywność w dzisiejszych czasach jest wyjałowiona i nie da się dobrze odżywiać bez naturalnych suplementów. Naturalnych! Nie to co kupujemy od koncernów w aptekach. Trzeba postawić na antyoksydanty, które chronią nas przed chorobami i starzeniem się. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne9
Odżywianie oczywiście ma wpływ na kondycję paznokci, ale warto też zadbać o odżywienie od zewnątrz. Pracuję jako kosmetyczka i jak przychodzą do mnie klientki z wyjątkowo słabymi paznokciami, to proponuję im manicure tytanowy. Bardzo dobrze sprawdza się, jeśli chodzi o odżywienie. Polecam zajrzeć na fanpage: https://www.facebook.com/ReviMetodaTytanowa/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnns
hmm mysle ze przydadza sie jakies witaminki, ostatnio bralam z ichemia.pl i powiem Ci, ze po dwoch tygodniach jest lepiej, czuje ze sa pewniejsze, nawet jak maluje je teraz to widac roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszał ktoś o metodzie tytanowej? Ponoć to jakaś alternatywa dla manicure japońskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej już ktoś podrzucił link do metody stosowanej przez Revi ;) sprawdzona marka i metoda, sama testowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revi organizuje szkolenia w zakresie stosowania tej metody, także jest ona raczej dostępna w salonach kosmetycznych. Warto mieć to na uwadze, i nie dać się nabrać. Manicure tytanowy pomaga odbudować i wzmocnić płytkę, ale musi być wykonany PROFESJONALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka233
Pomyślcie nad zmianą diety jeżeli paznokcie są aż tak łamliwe to właśnie w złej diecie może być problem, a dodatkowo polecam jakiś suplement np. Look Up ja biorę go profilaktycznie i zarówno z paznokciami jak i włosami problemu nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta to podstawa, fakt. Ale wspomniany przez dziewczyny mani tytanowy to też świetna opcja, jeśli nie chce się mimo wszystko rezygnować z zadbanych i pomalowanych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgusiaxxx2
A używał ktoś może suplementu Look Up na poprawę włosków, skóry i paznokci? Ostatnio szukałam czegoś dla siebie na poprawę kondycji moich włosów i sporo osób mi właśnie polecało to look Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×