Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zj

co kupic?

Polecane posty

Gość zj

tylko blagam o komentarze na temat.. co kupić chlopakowi na urodziny? jestesmy ze soba niedlugo wiec zbyt odwazne prezenty odpadaja jeszcze:) myslalam o tym zeby samodzielnie zrobic jakis maly torcik.. ramke ze zdjeciem na ktorym razem jestesmy i moze jakies kino do tego albo.. sama nie wiem.. gdzies spedzic fajnie czas.. ale nie wiem czy to fajny prezent dla chloapaka z tym zdjeciem.. takie troche banalne..powiedzcie co myslicie albo podrzucajcie inne propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zj
dodam ze ma 21 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zj
czy ktos moze mi pomoc?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseyurutweptq
myślę ze ten torcik to super sprawa, ale zrób go sama i zadbaj żeby był pyszby , tzn nie był mdły, i moze jakiś fajny napis na środku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam raczej na praktyczne prezenty... nie myślałaś o czymś z elektroniki? ja mojemu kupiłam niedawno pendrive'a w kształcie pocisku tracer'a. fajna rzecz :) no i ucieszył się jak dzieciak, bo sam się bawi w ASG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czym Twój chłopak się interesuje ale możesz mu zawsze kupić coś śmiesznego i przydatnego zobacz sobie tutaj http://tracer.pl/Produkty/pamieci_usb/Pamieci_USB fajne pendrive może któryś będzie pasował do niego a potem nie kino a zrób mu sama romantyczną kolację niech to będzie Twoja największa niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś też napisać co lubi i czym się interesuje Twój chłopak - to wiele by wyjaśniło i naprowadziło na odpowiedni tor poszukiwań ;) Elektronika to całkiem niezły pomysł - każdy facet ma fioła na tym punkcie. Ale własnoręcznie wykonany prezent też jest mile widziany. Mam nadzieję, że doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×