Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwiotczała:(

jak się pozbyć na szyji zmarszczek

Polecane posty

Gość gość
Na pewno kremy w połączeniu z odpowiednią suplementacją jak Collagen Noble Health daja tutaj też konkretne efekty. I warto tez siegać po takie rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyylwia
Dla wszystkich którzy wierzą że suplementacja cos daję no prawda jest taka że nic. Kolagen rybi wchłania się w minimalnych ilościach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest to nabijanie naiwnych osób które wierzą że łykają cud tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabigab
Ja ostatnio podałam się karboksyterapi dwutlenkiem węgla. Jestem po 4 zabiegach i zaczęłam widzieć że skóra faktycznie się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!!! Nie dajcie się oszustom!!! Tylko lifting chirurgiczny pomoże!!! Wiem z własnego doświadczenia. Unikajcie lasera i fal radiowych. To koszmar powodujący nieodwracalny zanik własnego tłuszczu. Wiem to, bo poznałam koleżankę u lekarza, który robił mi lifting. Widziałam, cozrobił laser!!! Koleżanka musiała mieć przeszczep własnego tłuszczu na twarz, bo samo podciągnięcie powłok nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę o numer do tego lekarza, który laserem frakcyjnym zlikwidował tłuszcz - z miłą chęcią skorzystam, ponieważ mam okrągłą buzię :-P A jak ktoś chce - w lipcu miałam laser CO2 - mogę przesłać fotki i udowodnić, że tłuszczu mam cały czas tak samo dużo, pomimo, że waga ciała się nie zmieniła. Więc nie wiem o co chodzi... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji na pewno pomocna moze okazac sie mezoterapia stretchcare. Na pewno po 4 zabiegach Wasza szyja bedzie wygładzona i zyska jędrność. Ja poszłabym w takim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak-szukam
Lekarka mi mówiła o tej metodzie karboksyterapii ale u Nas nikt tego nie ma, Najbliżej do Krakowa wiec zastanawiam się czy brać ten zabieg pod uwagę, ale skoro daje rezultaty....... Ah cały czas trzeba szukać mnie RF nic nie dały a lasera się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to powinno wystarczyć http://tnij.com/ZtVcV o ile skóra nie jest jakoś masakrycznie obwisła, używałam żeby zlikwidować podbródek, ale zauważyłam przy okazji, że ten krem robi niezły lifting, moim zdaniem wart wypróbowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbać o postawę
zmarszczki na szyi robią się od garbienia i spania na wysokich poduszkach co do zmarszczek na dekolcie to: od opalania i noszenia źle dobranych biustonoszy np. push upów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallka_ewa
Ja równiez doceniam dokonania medycyny estetycznej,ale ja poddałam sie nei laserowemu zabiegowi,ale mezoterapii stretchcare.Po 4 zabiegach wreszcie nie musiałam ogladać rozstępów na brzuchu i piersiach.Medycyna estetyczna góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celluLina
podobnie jak Ty korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W innym watku dziś zachwalałam mezo igłową na cellulit a tu moge polecić mezoterapię na szyję. Szczególnie teraz po okresie letnim świetnie się sprawdza na twarz i szyję :) W Krakowie polecam konsultację ud Joanny Sułowicz, która z pewnością doradzi w kwestii poprawy wizerunku i dobierze najodpowiedniejszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze efekty dają naturalne sposoby.. po co się kroić, wstrzykiwać nie wiadomo co, jak można po prostu kupić serum przeciwzmarszczkowe HB i przy regularnym stosowaniu, macie takie same efekty jak po tych waszych inwazyjnych metodach... a jaka różnica w cenie! Ale jak nie macie co robić z kasą, to wasza sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest fakt, bo jak w miarę płytkie to można się wybrać do kosmetyczki, żeby cos na to poradziła, a powiem wam, że w Good Time day spa w Łodzi mają świetną ofertę jeśli chodzi o takie zabiegi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 2 mc przyjmuje taki suplement My Hair and Nails Repair dziala o niebo lepiej niż niejeden krem do twarzy, ponieważ dziala od środka, przez co sprawia ze nasza cera jest piękna, dobrze nawilżona i do tego jeszcze wzmacnia włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek wypróbuj System BeautyStrips™. Zawiera tylko naturalne składniki, bez chemicznych dodatków i posiada wszelkie certyfikaty medyczne!!! Produkt jest oparty o odkrycie naukowe z 2009, które zostało nagrodzone naukową nagrodą Nobla. Dotyczy ono enzymu - Telomeraza. System BeautyStrips™ składa się z maseczki oraz serum, które się używa co drugi dzień. Efekty są powalające!!! :) Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zapraszam do sklepu internetowego: http://4everbeauty.fgxpress.com/products-polish/beautystrips-system/beauty-strips/?lang=pl na górze, po prawej stronie -> KUPOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bender33
Robię w moim salonie kosmetycznym od pewnego czasu Poring Method ( www.poring-method.pl ) i klientki wyjątkowo często to wybierają. Na pewno dlatego, że się boją igły, a tutaj igły się nie wykorzystuje. Efekt wygładzenia skóry utrzymuje się super długo, nawet do roku, jeśli zaliczy się serię zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami bajkopisarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenaustroi
Chcę się podzielić pewną informacją bo nie wiem czy wiecie o tym. Nie trzeba się już ciąć, czy dawać nastrzykiwać botoksem żeby wyglądać młodziej czy mieć napiętą skórę. Od niedawana jest nowa opcja – osocze bogato płytkowe. To odwirowane z własnej krwi płyn, który wstrzykuje się w miejsce, które ma być „polepszone”. Miałam taki zabieg kilka dni temu. Powiem tak , nie mam już 30 ani nawet 40 lat..ale moja szyja i twarz wyglądają teraz lepiej niż wtedy kiedy miałam tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuj kremy Karin Herzog. są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karin Herzog ma produkt o nazwie Oxygen Hyalu Lift na bazie kwasu hialuronowego i kremu z aktywnym tlenem. Działa szybko, skutecznie i trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×