Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwiotczała:(

jak się pozbyć na szyji zmarszczek

Polecane posty

Gość gość
ja polecam Oxygen Hyalu Lift z firmy Karin Herzog, jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merakita
Krem do pielęgnacji szyi i dekoltu HB, tylko systematycznie z tego korzystajcie. W moim przypadku szyja się mocno odmieniła, zaczęła wyglądać ładnie i zdrowo. Przede wszystkim zrobiła się również gładsza, przyjemniejsza w dotyku. Akurat pod tym względem przemiana była diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, własnie takie suplementy bardzo sa pomocne jesli chodzi o wszelkie problemy z wypadającymi włosami. Wiec warto zrobic sobie taka chociazby 3mc kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ze swojej strony mogę polecić laser scarlet, zabieg zrobiłam w karboklinice. Na moją zwiotczałą skórę na szyi i dekolcie pięknie zadziałał. Nie spodziewałam się że laser spowoduje że skóra się tak zregeneruje, uelastyczni, zmarszczki się bardzo mocno spłyciły! Odjęłam sobie z 10 lat tym laserem, czuję się znów atrakcyjna i śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serum na dekolt i szyję marki EVENSWISS. Mega odmłodzenie1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko karin Herzog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,fajnie ze o tym piszesz.Moja mama ostatnio ciagle powtarza ze ma problemy z szyją.Ze juz ze starości po prostu robi się jej flaczek. I tak sie z siostrą zastanawiałyśmy czy nie byłoby dobre po prostu sprezentować jej zabiegu na Dzien mamy,skoro o tym marzy.Orentujesz sie może czy można wykonać w tym gabinecie taki zabieg? A jak wyglda to wszystko cenowo? Chodzi mi oczywiscie o ten gabinet http://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Ja z pełną odpowiedzialnością polecam gabinet medycyny estetycznej Imeiaa w Opolu. Jeszcze nie spotkałam się z tak przyjaznym podejściem i zrozumieniem problemów w żadnym gabinecie a już odwiedziłam kilka. Usługi są wykonywane profesjonalnie a ich ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.imeiaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam kremu do szyi i dekoltu HB - wystarczy, działa, pomaga - powiedzmy, że tym właśnie sobie totalnie odmieniłam sytuację i dałam normalność. Nie twierdzę, że zrobiłam to natychmiast, bo jednak cerę doprowadziłam do tego po czasie, ale zmarszczek nie ma, skóra sprężysta i elastyczna - oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym wyborem moze byc wypelnianie zmarszczek, w tym temacie mogę polecic Ci klinike www.lekarze-kolber.pl sa to jedni z najlepszych specjalistow z zakresu chirurgii estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do szyi i dekoltu HB - działa, pomaga, robi dużą róznicę. Cera wygładzona, znacznie ładniejsza, zdrowsza, w o wiele lepszej kondycji, ale dojście do takiego efektu wymaga systematyczności przez pewien czas i dopiero wtedy uzyskacie to, czego oczekiwaliście. Działajcie z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy polecacie jakies kremy ? masażery ? coś domowego ? Troche nie ufam kliniką dermatologicznym bo jednak strasznie dużo tego powstało a jakośc dramatycznie spadła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiem, może lepiej poszukać jakiejś porady specjalisty i dobrego zabiegu? Ja Tutaj http://urszulabrumer.pl/ znalazłam sporo cennych informacji na temat wielu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
Ja miałam robione zabiegi z botoksu ale tylko na twarzy i był bardzo skuteczny, nie mam tam prawie zmarszczek, ale nie mam za to pojęcia czy można zrobić taki zabieg na szyi,polecam przeczytać artykuł o samym botoksie http://www.betcup.pl/botox-jako-regeneracja-skory/ może ktoś inny wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte3
W takiej sytuacji jeśli skóra już jest zwiotczała, to tylko medycyna estetyczna pomoże. Ja słyszałam o wypełniaczach Erelle - że to nieźle działa. Szyja jest dość trudna do wygładzenia i po niej najczęściej w pierwszej kolejności widać wiek, ale taki wypełiacz powinien wszystko podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miata
Szyja jest chyba najgorszym punktem jeżeli chodzi o zmarszczki. Z twarzy, nawet rąk można się pozbyć lub przynajmniej zamaskować medycyna estetyczną a szyje ciężko. Jakiś czas temu pojawiły się fajne suplementy diety, które w dłuższym stosowaniu potrafią przynieść na parwdę niezłe skutki. Ja od pewnego czasu stosuje http://www.duocollagen.pl/ . Wiadomo, że nei zdzaiła cudów i na następny dzień zmarszczki nei znikną, ale ogólna kondycja skóry się poprawiqa, zmarszczki sa mneij widoczne a sama skóra gładsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 55 lat wyglądam spokojnie na 40, głównie przez zastosowanie terapii na bazie kwasu hialuronowego. Naprawdę cudowna sprawa i chociaż trochę się płaci to satysfakcja jest niesamowita. Przeszłam miesięczną terapię kwasem hialuronowym w Imeiaa. Skóra wygładzona, wyglądam młodo i zdrowo przede wszystkim. Lepszy owal twarzy na pewno. Rok temu zrobiłam sobie taką inwestycję i do tej pory wszystko się utrzymuje, a wręcz jest lepiej :) Dbam też o dietę. To pewnie też pomaga utrzymać dobrą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniNataliaWarszawa
Szanowne Panie. Mam 56 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy. Niestety nie mam dobrych genów. Zmarszczki w moim przypadku są ogromnym problemem. Szczególnie te na szyi. Chodzenie w szalikach, ukrywanie zmarszczek przez różne kremy - to nic na wodę fotomontaż. Taka jest brutalna prawda. Dlatego postanowiłam oddać się w ręce profesjonalistów. Mój wybór padł na dr Dethloff. Dlaczego? Pani Małgorzata Rozenek korzysta z jej usług. A skoro kobieta takiej klasy zaufana Dethloff to musi ona faktycznie być dobra. I faktycznie taka jest. Umówiłam się na spotkanie. Szybko poradzono mi, abym zrobiła serię zabiegów mezoterapii kolagenowej linerase. Po 4 zabiegach, mój problem zniknął. Tutaj można poczytać o tym zabiegu: https://drbeatadethloff.pl/zabiegi/mezoterapia-kolagenowa-linerase/?cs=6. Bardzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga pani problem zniknął na chwilę :-) niech się pani nacieszy gładką szyjką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniNataliaWarszawa
Myślę, że nie będzie, aż tak źle... Powód? Zabieg o którym pisałam wyżej faktycznie jest dobry i sprawdzony przez inne pacjentki - za nim podjęłam się zabiegu, zrobiłem dogłębne rozeznanie. Moje obawy zniknęły po tym jak poznałam kilka kobiet, które borykały się z podobnymi problemami co ja. Nadal wyglądają tak ładnie jak po zabiegu ;-) Także nie mam obawy i mogę szczerze polecić w/w zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferajna
ja rowniez skorzystala z mezoterapii kolagenowej w doktor Beaty Dethloff. zdecydowalam sie na zabiegu w jej klinice z wzgledu na dobra renomę i to, że ambasadorką jest Pani Małgorzata Rozenek - ona jest dla mnie wyznacznikiem piękna i stylu oraz biznesu ;) odnośnie samego zabiegu, jest on miły i nie jest bolesny, po 4 zabiegach zmarszczki mi zniknęły i mogłam wyjść na miasto...uwaga....bez szalika! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w wieku 48 lat zrobilam sobie lifting twarzy ,szyji,powiek i odessalam tluszcz z podbrodka.2-3 tagodnie wygladalam jak pobity mops,wogole sie ludziom nie pokazywalam.ale teraz wygladam 10-15 lat mlodziej.warto bylo.operowalam sie w czechach ze wzgledu na korzystne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Opolu dobre opinie ma Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska, jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Przed zabiegiem ocenia bezpłatnie, czy nie ma żadnych przeciwwskazań, analizuje w razie czego badania krwi i aktualnie stosowane leki pod kątem właściwości niepożądanych. Regularnie bywam na peelingach medycznych, najmocniejszych w branży. Można się zmienić i to bardzo w krótkim czasie. Chyba najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy pędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah1
Ja bym zaczęła od udania się do specjalisty, żeby te blizny ocenić :) O ile każde blizny są uciążliwe nie dodają uroku, to nie zawsze konieczne jest działanie laserem. Mi polecono peeling Yellow Peel. Zabieg wykonuje lekarz, warto zwracać na to uwagę. Skóra po tym jest nieco zaczerwieniona i u mnie był niewielki obrzęk, ale efekty są tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, a może zabieg PRX-T 33? Jest to chemiczna witalizacja bez igieł, wiec całkowicie bezbolesna. Świetnie się sprawdza przy ujędrnieniu właśnie skóry dekoltu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia też polecam wypełnienie kwasem hialuronowym. Miałam użyty taki wypełniacz www.techderm.pl. Super sprawa mimo, że z odstawieniem szalika będę musiała poczekać do wiosny ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidaxx
Żyjemy w takich czasach ze jesli chce sie cos zrobic ze swoim cialem to nie ma zadnego problemu! Zmarszczki mi doskwieraly dosyc dlugo probowalam wszystkiego az w koncu zdecydowalam sie udac do http://klinikaestetica.pl/ na wypelnianie zmarszczek. Jedynie czego zaluje to... ze nie zrobilam tego wczesniej! Po wypelnianiu efekt jest rewelacyjny i jesli macie okazje na taki zabieg sie udac to naprawde polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama też zastanawia się nad takim zabiegiem redukującym zmarszczki na szyi. Akurat ma urodziny za 2 mce i tak myślałam aby jej kupić zabieg w tej Klinice Estetica co sądzicie o takim prezencie na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obłed a reklama goni reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest lifting dekoltu, moja mama robiła swój w klinice medycyny estetycznej MediArt instytut w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×