Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwiotczała:(

jak się pozbyć na szyji zmarszczek

Polecane posty

Gość zizkowna
Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale wygląda zachęcająco. Umówię się na konsultację żeby dowiedzieć się czegoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanthity
Redensity to w sumie nie jest jakaś mega nowość na rynku, po prostu do nas wszystko przychodzi z lekkim - wi9ększym lub mniejszym opóźnieniem. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z tego zabiegu i jestem ciekawa, jaki będzie efekt. Mega ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar2
Miałam juz robione fotoodmładzanie i mezoterapię. Obecnie mam 46 lat i jak dla mnie po 3 latach poszukiwań znalazłam złoty sposób Mezorollery. W gabinecie pod czas tego zabiegu miałam robiona twarz szyje i dekolt. Najgorsza u mnie szyja i miałam spektakularne rezultaty. Po kłuciu takim rollerem miałam dawaną jeszcze ampułkę stretch care.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uzywam
czy to jest kwas jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosy chyba roznie,
nie, to nie kwas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaplater
czy robia go w okolicach poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollery górą
Te rollery są genialne. Właśnie jestem w trakcie serii. Już po pierwszym zabiegu wiedziałam poprawę w nawilżeniu i kolorycie. U mnie dolna część twarzy i szyja była najgorsza i jest super poprawa. Oczywiście zabieg nie należy do bardzo przyjemnych ale uważam że jest dużo lepszy od innych zabiegów. Moim zdaniem też zależy jaka ampułka zostanie użyta po zabiegu. Polecam mocno napinające i nawilżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfffeuszka
Jesli chodzi o profesjonalny zabieg to polecam mezoterapie. W Krakowie sama wykonywałam go w salonie Bona Dea. Jest to naprawde rewelacyjny zabieg jesli chodzi o słabe napięcie skóry i pierwsze zmarszczki. Na pewno lepsze jest to niż botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarchewka
Rollery górą A jak wygląda się po zabiegu ? To jest taki zabieg gdzie później trzeba trochę posiedzieć w domu czy można wyjść do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drodzy specjaliści
spec. chir. W zależności od przyczyny: 1.nisko usieciowany kwas hialuronowy 2.osocze bogatopłytkowe podawane metodą na depozyt 3.laseroterapia 4.ew. toksyna botulinowa CHIRURGU - OSOCZE NA DEPOZYT (BZDURA), LASEROTERAPIA (TRUIZM), BOTOX (USUNIE ZMARSZCZKI NA SZYI???? BZDURA) SANDRINE: - Pelleve - fale radiowe - chyba jedne z nielicznych które działają ok. 1500 zł A KTO TO POWIEDZIAŁ, ŻE TO TE, KTÓRE DZIAŁAJĄ? SĄ JAKIEŚ PUBLIKACJE NA TEMAT??? BUAHAHA, CZYLI NIE MA THERMAGE, ALMA ACCENT HIHI, NIE MÓWIĄC O INNYCH FORMACH TERMOLIFTINGU - TITAN, ULTHERA - frakcjonowanie laserowe laserem CO2 - 1000-1500 zł - mezoterapia igłowa - 600 zł O TO NAPEWNO POMOŻE HIHI Odnośnie Sculptry to rzeczywiście jest to świetny preparat, natomiast coraz więcej informacji również na forum dotyczy bądź błędnie podanego preparatu bądź powstawania ziarniniaków w przyszłości, dlatego w Naszej Klinice odchodzi się do ostrzykiwania w tych obszarach. Zwłaszcza, jeżeli posiadamy w ofercie inne zabiegi medyczne, które mogą przynieść równie satysfakcjonujące efekty. SCULPTRA JEST BEZPIECZNA, JEŚLI SIĘ JĄ DOBRZE STOSUJE. NA DEKOLT - SUPER EFEKTY I BEZPIECZNIE! SZYJĘ BYM ODPUŚCIŁ ZMARSZCZKI NA SZYI - NAJSZYBCIEJ 2-3 AMP, RESTYLANE VITAL (BĘDZIE EFEKT NA WIELE MIESIĘCY W PRZECIWIEŃSTWIE DO MEZO) + TERMOLIFTING JAKIŚ DOBRY (ALMA ACCENT, TITAN, ULTHERA, niekoniecznie tanie pelleve)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polekso
a sprawdziłam softtrix - zrobiłam 3 zabiegi i moja szyja jest duuuużo lepsza (mam 47 lat). Nie jest to laser ani fale - poczytajcie www.softtrix.pl. Wg mnie warto wykupić serię 6-ciu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajdka
Z szyją rzeczywiście jest problem - najszybciej daje znaki ile mamy lat ! Zamiast zabiegów polecam serum anti aging dermatopoietin ( szwajcaria). Efekty , oczywiście przy stosowaniu co najmniej przez dwa tygodnie są takie jak po zabiegach: generalnie skóra w wyrażny sposób się napręża i wygładza. Znikają też poprzeczne zmarszczki a fałdy skóry się napinają i jakby ich ubywa. Do kupienia tylko online w kilku sklepach min. Doris Dorin.Generalnie polecam , bo działa - na mojego indyka pod brodą też )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milizina
Mnie zaintrygował zabieg REGENERIS i możliwe, że z niego skorzystam. Sam zabieg podobno nie jest specjalnie bolesny, a efekty są super. Widziałam wywiad z dr bliżanowską, która bardzo szczegółowo tłumaczyła jak to przebiega i powiem szczerze, że mnie to bardzo zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milizina
Mnie zaintrygował zabieg REGENERIS i możliwe, że z niego skorzystam. Sam zabieg podobno nie jest specjalnie bolesny, a efekty są super. Widziałam wywiad z dr bliżanowską, która bardzo szczegółowo tłumaczyła jak to przebiega i powiem szczerze, że mnie to bardzo zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzcie mi prosze co mam zrobic mam 21 lat i okropne pręgi na szyi i 1 na dekolcie już się po mału robi 2:(Uzywam od 1,5 miesiąca collagenu w tabletkach i kremu ale nie widze rezultatów.Te krechy sa okropne mam ich 6 robi się 7 myslę,że to sporo jak na mój wiek.Czuję sie stara:( Zapewne mam to od opalania z pudrem ;/Ale parę razy sie tylko tak opalalam no i często nie zmywam makijażu..Prosze pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drodzy specjaliści Ja piszę o możliwościach jakie obserwuje: - laser CO2 - http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html - zdjęcie 23, 27 - jeżeli chodzi o toksynę botulinową to raczej do stosowania w tzw. liftingu Nefretete, a nie na zmarszczki poziome - na pewno o to chodziło w przypadku tego preparatu; - mezoterapia igłowa- tylko i wyłącznie dobrymi preparatami 3-6 zabiegów - jak ktoś kupuje sól fizjologiczną i ostrzykuje za 15 zł to wybacz, ale wówczas może nie mieć efektówl; - Pelleve - moim zdaniem jedyne fale radiowe, które działają, bo tylko po takich widziałam efekt - na szyi, na motylkach i brzuchach... widząc zdjęcie ultehry za 8 tys złotych i pelleve za 1500 zł - gdzie efekt jest porównywalny - wolę Pelleve i 6500 zł wydać na wypełniacze ;-) - osocze bogatopłytkowe - prawie to samo co mezoterapia tylko inny koktajl - bo z własnego osocza - również zaleca się serię 3-6 zabiegów, - Sculptra - może być trochę ryzykowna w obrębie szyi. Co do restylany Vitalu to nim również można dokonać mezoterapii podobnie jak stylage S, Juvederm Ultra 2 - pytanie ile kto może wydać i w jakim przedziale czasu. Najwazniejsze jest jednak aby nie tylko wypychać zmarszczki, ale również działać na kolagen i nierównomierny koloryt, dlatego najlepiej najpierw laser a później ewentualnie wypełniacze w formie mezoterapii bądź innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawde....
sandrine restylane vital to NIE jest mezoterapia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak go podasz ;-) służy głównie do rewitalizacji - jak piszą na stronie restylanu ;-) należy pamiętać, że mezopterapia polega na podaniu preparatu z pewnym małym depozytem - przykładowo ostrzyknięcie w ten sposób zmarszczek na szyi, czy powieki dolnej skutkuje dobrymi efektami. Nie zawsze mezoterapia to ostrzykiwanie solą fizjologiczną z niby jakimiś substancjami aktywnymi. Bynajmniej nie dla każdego ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
Zamiast też od razu decydowac sie na takie zabiegi to spróbuj sobie zrobić taka kuracje 3mc Collagenem Noble Health. To jest naprawde dobre rozwiazanie i co wazne widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NITKA nitka
Widzę, że niektórzy nie odpuszczają i ładują się ze swoją wstrętną reklamą, choć obiecali, że nie będą ,,POMAGAĆ!,, Nie bierz pod uwagę, bo niemal wszsytkie wpisy to szajs. Poczytaj na innych wątkach co robią te wszystkie zabiegi. Niektórzy mają dowody w postaci zdjęć o cudownych efektach, a czy zapewnią Ci że za 5 lat Twoja twarz się nie zapadnie i nie będzie wyglądała jak u staruszki? Takie przypadki są tu opisywane na innych wątkach. Albo poparzenie laserem co2. Nie bierz pod uwagę tych wpisów, bo jeśli ktoś Ci doradza a pod wpisem umieszcza stronę www, to jest szczyt chamstwa i naciąganie. Im tylko chodzi o kasę, a ryzyko bierzesz na siebie. Zainwestuj w dobre zabiegi kosmetyczne, masaże, które poprawią kondycję skóry. Nie zlikwidują zmarszczek z całą pewnością, ale żaden laser też tego nie zrobi. Jeśli nawet, to efekt jest krótkotrwały, a następstwo może być opłakane w skutkach. Pamiętaj, nie ufaj natarczywym reklamom, zwłaszcza osób, z adresem pod wpisem. Wiadomo o kim mowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japsma
Są dwie zasady, żeby ująć sobie lat : po pierwsze okulary przeciwsłoneczne cały rok ( zero kurzych łapek) a po drugie wcieranie kremów w skórę szyji od..... 20 roku życia. Jeśli tego nie robiłaś teraz to może ci tylko pomóc serum dermatopoietin: pod oczy i na powiekę górną - da efekt taki jak lifting oczu na twarz i dekolt - zlikwiduje zmarszczki Możesz wierzyć lub nie, Twoja sprawa - Twój wybór! Niestety do kupienia tylko online w kilku sklepach w Polsce. najbardziej leniwi wrzucą w google słowo: dermatopoietin ( wyskoczy , co trzeba!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do japsma
wysiliłabyś się choć troszkę z tą reklamą bo jest mało wiarygodna. Na tym forum nikt nie kupi tego czegoś, przecież wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze profilaktyka - nie ładne opakowanie kremu na półce w łazience - ale krem, który będzie stosowany codziennie. Po drugie - jeżeli zmarszczki już powstały to jest wiele metod: mezoterapia, Dermapen, wypełnianie zmarszczek odpowiednio usieciowanym kwasem hialuronowym, zabiegi z RF'em, zabiegi laserowe. Co do złośliwego postu kosmetyczki po prywatnej szkole... no cóż... z niekompetencją się nie dyskutuje... więc odpuszczę. Nie każdy lekarz jest taki sam, jak i mam nadzieję, nie każda kosmetyczka. Bo znam zarówno wybitne i mądre jak i głupie i puste. Aczkolwiek życzę Ci z całego serca, aby każdy kto na Ciebie trafi pisał o Tobie i myślał, jak Ty o innych, których nawet personalnie nie znasz. Przyjdź zrób zabieg i dopiero wówczas się wypowiadaj, a nie pierd**** na prawo i lewo, że wszytko poza tym co piszesz jest reklamą. Albo jakaś Pani na uczelni mówiła - chociaż jest tylko teoretykiem i nigdy strzykawki w rękach nie miała. Niektórzy dają DOWODY na to, że coś istnieje i działa. Szersze opisy, etc. Jeżeli Ci to przeszkadza to nie zaglądaj na te strony, a nie natrętnie zaznaczasz swoją osobę - "o nie znów te reklamy..." to żałosne... ;/ Ponadto forumowiczki to nie idiotki i wiedzą co mają robić, mają swój rozum i wolne prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobnie, że profilaktyka jest myślę najlepsza, ale niestety przyznam, że przez wiele lat paliłam i co wpłynęło na to, że moja cera nie jest w zbyt dobrej kondycji. Ale też warto poświęcić jeden dzień może jeden weekend na pielęgnację, pojechać do spa, ja lubię to miejsce http://www.goodtimedayspa.pl/ bogata oferta zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych. Po kilku godzinach tam spędzonych czułam się o co najmniej 5 lat młodsza i cudownie odprężona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie człowiek tyle lat pali i nie zastanawia się nad skutkami nałogu aż się same nie pojawią. Chciałabym nigdy nie zacząć palić może nie wyglądałabym tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wiem, że kremy działają zapobiegawczo, więc warto je stosować wcześniej. Teraz wybrałabym się do specjalisty, żeby coś z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia^^
kobietki uważajcie podczas suszenia włosów na szyję, najlepiej założyć apaszkę, bo powstają zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×