Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siersciuch17

Kucharka czy catering??

Polecane posty

Gość taka sobie JA!!!
ceny są porównywalne jeśli chodzi o kucharkę i catering... tylko czy chodzi o taki catering, który przywozi w termosach już gotowe jedzenie czy taki który gotuje wszystko na miejscu?? ja tak jak Uleczka mam catering z Nowego Sącza ale nie zamawiamy u nich ciast i mięsa tak że za 2 dni wychodzi nam ok. 90 zł/os... a ze wszystkim cena wynosi tak jak powiedziała Uleczka 120z/os za 2 dni... z tym że oni przyjeżdżają już w piątek rano i przygotowują wszystko na miejscu (oprócz ciast które przywożą gotowe), nakrywają stoły, na życzenie kończą dekorację stołów...i największy plus, że nie trzeba się o nic dodatkowo martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny są porównywalne
chodzi mi o catering który robi wszystko na miejscu. Takie coś jest super niczym się człowiek nie przejmuje czy czegoś braknie itd nie trzeba dokupować jak w przypadku kucharek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie JA!!!
dokładnie tak samo myślę ;) kucharka też wiadomo że powinna mieć kogoś do pomocy na kuchni bo jak jeszcze przyjdzie Wam osobno zamawiać i obsługę i np. kogoś na zmywak to mogą się oni nie dogadać i nie zgrać i tylko zgrzyty będą pomiędzy kuchnią a kelnerami i dodatkowe problemy dla Was... a catering z reguły ma swoją ekipę która pracuje ze sobą już długo i doskonale się dogadują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola.andrut
Ja zdecydowanie wybrałabym catering, o nic nie trzeba się martwić, obsługa jest. Oczywiście wcześniej warto sprawdzić firmę.Dodatkowo tych firm teraz się tyle namnożyło, np. tu http://www.favore.pl/cat171010_catering.html że można spokojnie negocjować ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssiowa
Olaf masz racje. Z powodu braku czasu własnie bardzo dobrze jest zamówić dokładnie taki sprawdzony przez innych catering. Będzie nam wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wybralabym sprawdzony catering. Ale oczywiście wszystko zalezy od sytuacji. słyszałam, ze cena jest porównywalna, ale nigdy nie korzystałam z usług kucharki. Dwa razy za to zamawiałam catering Oywocizna- raz na komunię mojego syna (byłam już w kolejnej ciazy, wiec nie usmiechało mi się gotować) i drugi raz na małą imprezę rodzinną. Catering to dobra opcja. Masz wszystko z głowy i nie musisz sie martwić :) Wazne tylko, zeby jedzenie było dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na wesele, to tak jak było w naszym przypadku takie przyjęcie w sprawdzonej restauracji www.trzejkucharze.com I nam to spokojnie wystarczyło. I było naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na catering domaniowski, wszystkim z okolic Wieniawy polecam, goście byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)studia i tak nieczego w zyciu nie przynosza no tak no 999 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam catering tej firmy http://laquzin.waw.pl/, było ładnie, było pysznie i przede wszystkim było bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kucharka na wesele ? moim zdaniem to nie jest dobra opcja,.. szczegolnie jak masz ponad 100 gości!!1 u nas sprawdzil sie catering Salmix, firma spod Warszawy, robili wczesniej uczty na róóżne eventy i wiedzielismy, ze jakość jedzenia bedzie wysoka a na tym nam zależało. Nie oszczędzalismy na slubie i weselu, bo to jedyna, niepowtarzalna okazja i warto ją zapamiętać do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam catering http://laquzin.waw.pl/, cena doskonale odzwierciedla ich umiejętności, na moim weselu oni serwowali dania, były pyszne, piękne i syte. Goście byli niezmiernie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooomiska
A moze dobre wyjście do fajnej restauracji ? Nawet mogę powiedzieć do której bo u nas w Krakowie na pewno rządzi :) http://www.duzypokoj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc polecający
godna polecenia jest restauracja w Myszkowie Mrzygłodzie - Strzecha. Można wejść na ich stronę, i zobaczyć w galerii jak przygotowują potrawy na przyjęcia , polecam załączam link : www.strzecha.org.pl lub www.bulscy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym obstawiala catering , ostatnio wyczailam fajną knajpke - http://lasuch.waw.pl/menu/ w ktorej mozna zamowic catering wlasnie i juz nawet raz to wyprobowywalam na imprezie rodzinnej. Jedzenie pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam catering z naszego wesela.Ekipa z leszna,jedzenie przepyszne a kelnereczki śmigały jak mróweczki wkoło gości. Nazywają się best catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie,w sumie jesli chodzi o Duży pokój to jedzenie jest pyszne i spokojnie mozna zapytaćo catering u nich. Szczególnie polecam owoce morza. Sa genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką mamy zaplanowaną ilość osób na wesele. Przy większej ilości kucharka może stanowić problem, szczególnie z czasem przygotowywania posiłków. http://pychota.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeśli masz sprawdzoną kucharkę i wiesz że na pewno wyrobi się z jedzonkiem to raz - dwa, że wszystko będzie idealne to fajnie. Moi znajomi bardzo często na wesele teraz zamawiają firmy cateringowe ponieważ to jest w miarę opłacalne ponieważ naprawdę nie trzeba się martwić o to, że ktoś coś zepsuje, nie wystarczy itp. Zamawiasz na okresloną liczbę osób. Plusem cateringu jest to, że masz tak naprawdę menu na 4 pory roku i jak dobierzesz dobrą firmę to zrobią dobre i ciepłe posiłki i nie musisz się martwić o dowóz ich. Ja moim znajomym polecałam catering z Krakowskiego Metra - http://krakowskiemetro.pl/category/catering/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, odwiedzenie takiego miejsca jak Duży pokój w Krakowie to prawdziwa uczta dla zmysłów i ciala. I naprawde chce sie potem tam po prostu wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering. Moje wesele obsługiwała firma LaQuzin i wszyscy goście dosłownie oblizywali się na widok tych dań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Sympatycznie catering na naszym spotkaniu biznesowym w firmie poprowadziła ekipa z Czas na kawę – www.czasnakawe.eu . Może do nich zadzwoń, albo napisz online przez stronę. Szybko robią wycenę, mogą zaoferować oprócz kawy i herbaty też zimne napoje i drobne przekąski. Ogólnie można z nimi łatwo ustalić szczegóły, są bardzo elastyczni i terminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jak widac nie brakuje ciekawych miejsc. Ale na pewno Restauracja o której wspominaliscie Duży pokój jest godna polecenia i wydaje mi sie ze tutaj kazdy samakosz owoców morza będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważcie, przy każdej wypowiedzi, że niby katering jest lepszy od razu namiary na firmę kateringową. A prawda jest taka, że od kucharki mamy świeże, a z kateringu odgrzewane, zaparowane z termowów. Choćby nie wiem, jak się firma starała, nie ma najmniejszych szans na zachowanie jako takiej jakości potraw. Nie spotkałam nigdy w realu osoby, której katering by smakował, i kryptoreklamowe wpisy są jedynie żałosną próbą naciągnięcia weselników przez firmy kateringowe na zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina098
Obstaję przy Cateringu. Kucharce trzeba najczęściej dostarczyć produkty a w przypadku cateringu przyjeżdżają dania gotowe. http://izabelaplociennik.pl/ Dostarczą jedzenie, posprzątają po gościach i jest mniej zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie, że catering. Tym idiotom, którzy na wesele odważą się przyjść nic lepszego, niż ta odgrzewana, niedoprawiona guma się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge ci polecic catering http://www.gardenparty.pl/ to firma z tradycją, maja naprawde szeroki wybor swietnych dań i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×