Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
siersciuch17

Kucharka czy catering??

Polecane posty

Gość gość
są miejsca, gdzie nie ma warunków, żeby przygotować wszystko. Sale, czy remizy bez kuchni i wówczas catering jest jedynym wyborem. Jak ktoś nie liczy się z jakością wesela, to może catering wziąć. Tyle, że goście najczęściej obmówią potem, że nie smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrezygnowalismy z kucharki na rzecz cateringu, ponieważ woleliśmy, żeby wszystko wyglądało profesjonalnie, tzn chcielismy wiejski stół oraz cos słodkiego, a to wszystko zapewniła nam firma Catering Arts. I finalnie jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy akurat catering na weselu i wyszło to super. Zatrudniliśmy firmę Catering Arts, która przygotowała dla nas ciepłe dania i wiejski stół w kształcie wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowalismy sie jednak na firme cateringową, bo zależało nam na profesjonalizmie. Zamówiliśmy całe jedzenie z firmy Catering Arts i wyszło naprawdę super, bo firma jest rzetelna i świetnie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj według mnie na różne uroczystości zdecydowanie catering, ja zawsze zamawiam na różne eventy i się sprawdza świetnie! Ja stawiam na sprawdzone firmy, Taką firmą jest według mnie Margaret z Wrocławia. Zawsze jest pyszne jedzenie i duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://bocian-catering.pl/ - to naprawdę dobry catering za przyzwoite pieniądze. jeśli nadal szukacie to polecam z całego serca, nie mają sobie równych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catering i to zdecydowanie, miałam podobny problem i wybrałam pol-trans, spisali się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka1989
Moim zdaniem również catering.. pamiętam jak sami mieliśmy ten sam dylemat. Korzystaliśmy wtedy z Pol Trans Catering. Jedzenie było pyszne a i nie musielismy sie o nic martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol-Trans ma spoko ceny jeśli chodzi o catering. Na urodzinach mojego brata było jedzenie od nich i było smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol-Trans ma spoko ceny jeśli chodzi o catering. Na urodzinach mojego brata było jedzenie od nich i było smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol-Trans ma spoko ceny jeśli chodzi o catering. Na urodzinach mojego brata było jedzenie od nich i było smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasena
Moim zdaniem na każdą większą imprezę najwygodniej zamówić jedzenie. Ja od jakiegoś czasu stawiam na Catering Domaniowski http://cateringdomaniowski.pl bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabushka29
Jak pomyslalam ze mam gotowac dla blisko 50 osob na komunii syna to bym nic tylko w kuchni przez kilka dni musiala siedziec..jak wiesz ze sporo osob bedzie to wg mnie tylko catering..ja zawsze zamawialem z Pol - Transu i nie zawiedli mnie ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaplacilam za catering i poszlo gladko - jedzenie przyjechalo , smakowalo i tyle :) Pol trans catering stanal na wysokosci zadania bo bylo bardzo smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo Grupę RSVP, przepyszne jedzenie :) Nasi goście byli zachwyceni. Tu możecie więcej poczytać http://gruparsvp.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pol Trans - jesli szukasz sprawdzonego cateringu gdzie klada ogromny nacisk na to by posilky byly przygotowane z jak najlepszych skladnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam catering bo chciałam żeby wszystko poszło zgodnie z planem - bałam się że kucharka może się nie wyrobić czy cokolwiek.. wiadomo jaki to ważny dzień w życiu i raczej nikt nie chciałby aby coś poszło nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybralam catering i nie zaluje w zeszlym roku i w przyszlym juz zarezerwowalam termin bylo super zadzwon i pogadaj lemondo.pl catering 365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catering jest bardziej sprawdzony, ja polecam catering Margaret z Wro, zawsze fajnie obsluguja wszystkie eventy, ciekawe przekąski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z sali bankietowej Venge, odrazu 2 w 1 i sala i jedzenie , a ceny juz od 99zl za osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zaplacilismy za catering i bylo to super wyjscie - przynajmniej spokojna glowe mielismy - zamawialismy z pol transu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze catering, a juz najbardziej catering arts, maja pyszne jedzenie i sa duza firma ktora podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×