Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość Marionetka73

godzinę temu włączyłam jego telefon, dałam na ten numer ogłoszenie o sprzedaży auta i chciałam by ewentualni zainteresowani nie dodzwaniali się na pocztę. on już spał. przeczytałam sms który przyszedł : już się stęskniłam, jak tam poszło Kajce? chce mi się Ciebie, wiesz? :) bardzo, bardzo nie mam pojęcia co teraz zrobić, nie wiem co to za kobieta. zaczęłam sprawdzać bilingi na necie, ten numer przewija się ciągle - od roku!!! boże, jak mogłam nie zauważyć??? chce mi się płakać, krzyczeć, sama nie wiem co. poradzcie cos. Jestesmy małżeństwem od 12 lat, mamy dwójkę dzieci, mieszkam w domu który należy do niego... naprawdę nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamCzynieMam00
obudź go i po mordzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdlanea
Obudź gnojka natychmiast! Ty się tu zadręczasz,a on słodko śpi? Kobieto świat ci się wali, nie czekaj, nie milcz, tylko natychmiast to wyjaśnij. lepiej żyć ze świadomością, że jest ku*asem i cię zdradza, niż w kłamstwie. najgorsze co możesz zrobić, to udawać że nic się nie stało, a i tak ciągle będziesz o tym myśleć. jak będziesz na niego patrzeć, to zaraz wyobraźnia zadziała..... od roku.... co za gnojek! tępić zdradzających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaia
a Kaja to corka? ile maja lat dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki kola
Taa lepiej najpierw dokoncz swoja prowokacje o maludkiej. Dopiero pozniej zabieraj sie za nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
odpisz tej cizi że przeczytałaś tego esa, niech się martwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73
tak, Kaja to nasza córka, ma 10 lat, mamy jeszcze 5 letniego syna. Kaja miała wczoraj "odnowienie komunii" recytowała wiersz w kościele, a ONA o tym wiedziała najwidoczniej. rany, on się z nią dzieli naszym życiem nie chce go budzić jeszcze - co mu niby powiem??? ze wiem, że jest gnojkiem? i co dalej? a jeśli się wyprze wszystkiego? nie mam nic poza tym smsem i bilingami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
albo to prowokacja albo wszyscy faceci to jedna wielka rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73
ktoś sie durnie podszywa i robi sobie jaja a mi właśnie życie rozsypało się na milion kawałków. mam straszny mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
oj biedactwo , pzrejdzie ci , czas leczy rany ! goesze rzeczy cie w zyciu czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
napisz sms np. co teraz robisz? i zobaczysz to dziewczyna odpisze... a potem spakuj męża i powiedz mu że ktoś za nim bardzo tęskni i nie chcesz go zatrzymywać... po kilku miesiącach wróci z podkulonym ogonem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebadaj sie czy przypadkiem nie masz choroby wenerycznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes twarda, ze go nie budzisz...podziwiam Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73
mam ochotę do niej zadzwonić, ale zwyczajnie się boję. nie wiem co mogę usłyszeć. dopiero teraz zaczęło mi się wszystko układać. unikał seksu, mniej bywał w domu, warczał na mnie o byle co, ciągle się kłóciliśmy... faktycznie może do niej napiszę, tylko nie wiem co, żeby miało sens, żeby się upewnić, że to nie jakaś koleżanka, tylko ktoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73
no i już :) siekiery zwykłej użyłam bo piła motorowa robi troche hałas, a dziecko za ścianom... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak żaba na zastrzyk w dziąsło
No kurde ! CO ZA GNOJEK . Zadzwoń do niej , powiedz że już wszystko wiesz i żeby przyjechała po niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensuu
-4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73
podszywaczu, daj proszę spokój. to nie jest zabawne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
napisz co teraz robi... jesli maja romans to odpisze że tęskni i inne pierdoły no wiesz nie możesz pojechać po bandzie dopóki nie masz w rekach konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udawaj, że wszystko jest ok i zbieraj dowody żebys miała czarno na białym ze cię zdradza ... wrazie rozwodu czego ci nie życzę będziesz miała dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bo Ty chcesz w jego imieniu pisac, dobry pomysl..napisz i zobacz co odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczerniaj nie masz teraz czasu na pierdoly, i tak wiemy ze to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetka73.
chyba go jeszcze troche rozdrobnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
podszywie daj sobie spokój, to nawet śmieszne nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odrobinę się łudzę. cała się trzęsę. mój mąż ma specyficzny sposób pisania smsów, boję się, że ona może się zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
a poza tym czy uważasz że koleżanka by pisała " chce mi sie Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
jasne nich sie rozwiedzie , nich pozwoli by duma nad nia zapanowała , zamiast myslec co go skłoniło do zdrady to zalewa jej umysł mysl jak mógł , ano mógł bo cos było nie tak !! raczej staraj sie go zdobyc dla siebie , a ni uzalac sie nad tym co sie jzu stało , masz z nim dzieci , nich tak zostanie , moze sie da , moze warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×