Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość liwiana
Powinna się skontaktować z prawnikiem żeby mogła wiedzieć na co może liczyć przy ewentualnym rozwodzie, łatwiej wtedy podjąć świadomą decyzję co dalej, a nie siedzieć przy mężu który zdradza ze strach że nie będzie miała się gdzie podziać z dziećmi. Podejmie świadomą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz - tak, jasne, niech ci rzeka pod górę płynie... A od idiotek mógłbyś mnie wyzywać, gdybym na to zasłużyła. A nie zasłużyłam. Tymczasem ty na miano skurwysyna jak najbardziej. Więc zechciej proszę pozwolić, abym ci nie zabierała więcej czasu. Autorko - cokolwiek zrobisz, zastanów się, czy to zniesiesz. I czy na pewno będziesz dzięki temu szczęśliwa. Gdybyś szukała po prostu wsparcia, zapraszam na mój topik :) A jeśli nie - życzę powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
wywaliłas go bo tepy był i odszedł juz ze mna by ci sie to nie udało prawnik powie ci to samo co ja , jak dom jest jego nie kupiony w trakcie trwania małzenstwa , tylko był jego wlasciclelem pzred małzenstwem , to zawsze bedzie jego i zaden sad tego nie zmieni , mało tego ! jezeli dom został kupiony w trakcie trwania małzenstwa ale np. za darowizne jego rodziców i jak go kupował pzredstawił notariuszowi ze kupuje to z srodkó nie osiagnietych w małzenstwie , to też dom ten bedzie zawsze jego !! Bowiem to co dostaje strona np od swoich rodziców a nie sadze by ajkis rodzic dawał coś wielkiego czy wiekszego małzenstu tylko zawsze sie daje synowi , córce , to to jest w odrebnosci i nie wchodzi do podziału w razie rozwodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA TO DLATEGO ZAWSZE POŻYCZAŁ ODE MNNIE TAMPONY !!!! A JA WIERZYŁAM ŻE TO JAKO ZATYCZKI DO USZU!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
temat podony ------------ to co piszesz ma racje bytu oczywiscie , ale nie sadze by tu to mialo miejsce ! stad pzrepisów szczegolnych nie przytaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekwiona84
napisz jak wszystko wyszlo po rozmowie z nim badz ten nie. Napisz ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYNOCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Moment, chwilunia żaden sędzia nie zostawi pod mostem kobiety z dziećmi, najwyżej ex będzie musiał zapewnić rodzinie mieszkanie zastępcze, więc nie jest taki bezkarny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC SIE NIE DZIEJE WYNOCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO TERAZ MÓJ TEMAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
to oczywiste , wiec bedzie mieszkac dalej z mezem , albo sama sobie poszuka lokum maż robic tego nie musi , wszak on zony nie wygania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
musi się Pani ogarnąc teraz.emocje nie mogą TERAZ RZĄDZIĆ. trzeba się opanować...zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
w zasadzie za mało wiemy by się rozpisywać na temat podziału ich majątku ;) ale wiem jedno nie zostałabym z mężem gdyby mnie strzelał w rogi przecież to poniżające... być z kimś tylko po to by gdzieś mieszkać? nie wiem za słaba jestem psychicznie :( autorko nawet nie wiem czego Ci życzyć... może wyciszenia i dużo siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
były maz niczego nie musi , jedynie płacic alimenty jesli sad takie ustanowi , ale zeby szukac lokum kobiecie ?? tylko w jakiś szczegulnych przypadkach , ktore tu nie wystepują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom jest jego, tylko jego. był już przed ślubem. ja swoje mieszkanie sprzedałam a pieniądze przez lata sie po prostu rozeszły. napiszę do niej. muszę wiedzieć o co chodzi bo zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Po co zemsta??? Kobieta powinna zająć się sobą i dziećmi a nie jakąś zemstą, szkoda na to czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
no to fest kochałas tego meza , skoro ponizenie jest wieksze od miłosci bauaaaaahhhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Nie zwariujesz. Nie pisz bo i tak masz jasność sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
miłość a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
ty uciekaj z tego topiku jak najszybciej , bo zrobia ci wode z mózgu i bedzie zle ! to nie jest koniec swiata , a jesli tak i tak nie byli byscie razem predzej czy pózniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
matacz o co ci chodzi, znasz to z życia, ja przerabiałam to krok po kroku, właśnie telefon męża, jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adv
dobrze ze nie urosla Ci krzaczasta broda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
wysłałam do tej kobiety sms i jeszcze zebrałam opierdziel od męża jak śmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
autorka nie musi uciekać wystarczy że nie będzie czytała tego co piszesz matacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
poniżyłam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×