Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMMartuska

Wibrator w sypialni

Polecane posty

Gość MMMartuska

co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
ja mam i jestem zadowolona. od czasu do czasu używamy z mężem by urozmaicić nasze igraszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myślisz???????????
ja bym chciała nawet zaproponowałam to mojemu ukochanemu a ten kretyn myśli że żartuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
U nas było podobnie. Mój mąż w grudniu zapytał mnie co chce dostac od Mikołaja. Powiedziałam, że wibrator a ten to uznał za żart. Potem próbowałam z nim o tym pogadac ale powiedział, że widocznie już mi nie wystarcza i zaczal cos gadac o roznicy wiekowej miedzy nami( jest starszy ode mnie o 16 lat) ale wczoraj w trakcie seksu szepnelam mu , ze jakbysmy mieli taki wibratorek to mozna bylo by sie pobawic razem. I wiecie co??? ZAMÓWIŁ MI NA NECIE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
hehe, ja miałam to samo :) na początku mój mąż też myślał, że ja żartuję :) potem go namówiłam i nawet oglądał ze mną na internecie :) gdy przyszła przesyłeczka i została przetestowana powiedział, że mu się podobało i przyznał się, że obawiał się wibratora w sypialni, bo myślał właśnie, że on mi już nie wystarcza, że będę chciała teraz tylko bawić się wibratorem :D Oczywiście zapewniam go, że nic go nie zastąpi, że nie ma to jak czuć prawdziwego mężczyznę... i taka jest prawda, wibrator używamy czasem gdy chcemy trochę urozmaicić sobie seksik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
Oj ja też wczoraj nagadałam się z mężusiem na temat, że wibrator bedzie do naszych wspolnych zabaw tylko i wyłącznie, że nie bede sama go używac, że jego "Misiek" jest najcudowniejszy itd no i razem wybraliśmy wibratorek :) teraz czekam na przesyłeczkę :), może jutro dojdzie i powiem Wam szczerze, że już się zastanawiam na jaki kolejny gadżet namówić mojego mężusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale
A ja sam kupiłem, a moja żona nie chce używać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
A rozmawiałeś z żoną/dziewczyną dlaczego nie chce? może się wstydzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
:( kurcze no jak widzac kobiety jak i mężczyźni mają różne upodobania. Ja już nie mogę doczekać się kiedy dostanę przesyłkę ;) a jak myślicie? jaki jeszcze gadzet moze byc ciekawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
*żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
hhee... ja przy wybieraniu wibratora poszłam za ciosem i zamówiłam nakładkę wibrującą na penisa :) Polecam :) doznania dla faceta, ale i też dla kobitki... jeżeli miałabyś ochotę to patrz na te, które mają mozliwość wymiany baterii (troszkę droższe) bo są i też takie jednorazowe (ale starczają na jeden raz więc bez sensu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
Super pomysł! Dzięki za podpowiedz ;) Kurcze mój mężuś jakoś nie bardzo jest otwarty na takie rozmowy :/ ale sex uwielbia na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
no to co mi pozostało - życzyć wam miłego korzystania :) zarówno ty jaki twój mąż będziecie zadowoleni... A ta nakładka wibrująca to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
Spełniona żona długo jesteś już mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
żoną jestem od roku, ale z mężem jestem od ponad 8 lat w tym mieszkamy ze sobą od 6,5 roku :) więc znamy się prawie jak łyse konie :) mój mąż też lubi seks, ale do zabawek musiałam go troszkę przekonywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
ale przed zamówieniem wibratorka spytałam się co o tym sądzi, czy się zgadza bo nie chciałam go stawiać przed faktem dokonanym żeby z łóżka mi nie zwiał :) albo nie poczuł się urażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
A ja nie wiem czemu, ale lubię mężczyzn sporo starszych ode mnie. Jak juz wspomnialam , mój mężuś starszy jest o 16 lat i jest suuper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
N o ja wczoraj powiedzialam swojemu, ze jezeli chce tego bysmy zakupili wibrator to kupimy, ale musi tego chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
no właśnie, ważne jest obopulne wyrażenie chęci, bo macie wspólnie cieszyć się i korzystać z tego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
A prócz wibratora i nakładki macie jeszcze jakies gadzety? hmmm... bo ja uwielbiam ekspetymentowac w lóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
na razie poprzestaliśmy na tym, ale .... heheh.... może coś znowu wymyślę :) aha i mamy jeszcze kajdaneczki :) czasem też używamy ;) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
My jak narazie nie mamy jeszcze zadnych gadzetow. Czekamy na wibrator, a co do kajdanek, to myślę, że moj mezulek nie mialby zadnych obiekcji. Czesto podczas seksu przytrzymuje my ręcę zebym nie mogla mu się wyrwac , wiec chyba go to bawi :) zresztą mnie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysł albo 2 albo masaż rzymski albo stosunek florencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mysunia jup
Ja mam 2 duży i mały, ale żadnego nie używam, macie może jakiś odjechane sposoby jak ich używać bo tak normalnie to nudny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMartuska
Najlepiej to używać ich do wspólnej zabawy z mężusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mysunia jup
no ale jak do wspólnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mysunia jup
hmm no ciekawa propozycja macie jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci kupi wibrator do stymulacji łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
fajna też jest pozycja 69, robisz facetowi dobrze, a on może pieścić cię oralnie i używać wibratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniona żona
no właśnie, jak ktoś lubi seks analny to można i spróbować podwójnie z wibratorem - Wibrator do pochwy a penis do pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×