Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMMartuska

Wibrator w sypialni

Polecane posty

Gość gość
panie piszcie wysyłajcie fotki odpisze wyslucham porozmawiam mlody19lat@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Ponieważ mój ptaszek nie jest za duży to idealnie nadaje sie do pupci mojej kochanej żonki. Ja leżę na plecach. Ona kładzie się na mnie plecami do mnie. Ptaszek w jej pupci a sztuczny ptaszek z przodu. Wspaniale doznania! Ostatnio gdy ja już penetrowałen jej pupę zapytałem się - "chcesz już tego sztucznego?" Odpowiedź była: "chcę ale prawdziwego" - myślałem, że oszaleję z radości :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem już z dwudziesto letnim stażem małżeńskim i moja żona raz że żadko chce sie kochać to jeszcze nie chce słyszeć o jakiej kolwiek zabawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nie był za szybki. Niewskazane, choć bardziej ze względów psychologicznych, są wibratory, osiągające drgania powyżej 200/sek. To rytm nieosiągalny dla mężczyzny, jeśli więc jego partnerka zasmakuje w wibratorze o takiej mocy, może już nie mieć ochoty na penisa, który nigdy mu pod tym względem nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest on i patrzenie mu w oczy, nic nie zastąpi żywego człowieka, nawet za cenę mniejszej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja właśnie zakupiłem 2 wibratorki :) mam nadzieje że spodobają się zonce i wykorzystamy ****ardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walko
Sam namówiłem moją żonę do kupna,bo często wyjeżdżam na kilka tygodni. Używa i jest bardzo zadowolona. Mnie to bardzo kręci swoją drogą,ale mam pytanie. Jak można użyć wibratora we wspólnym seksie. Jakoś tego nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie obydwoje posuwać się analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już przesadzacie. Nigdy nie wnikałem co żona robiła gdy dłużej mnie nie było, ale wchodzenie do łóżka z mężem i wibratorem to zwyczajnie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupił mi prezencik na Walentynki - wibratorek Durexa nic wcześniej o tym nie mówiąc. Używaliśmy go już kilka razy , najpierw mąż próbował go na moim ciele i we mnie , potem ja robiłam występ z wibratorkiem aby sobie popatrzył - tak podnieconego dawno go nie widziałam . Cudowne doznania miałam kiedy wszedł we mnie jak miałam drżący wibratorek w cipce.Mega odjazd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator mam zamawiany ze strony esextoys24.pl. Działa dobrze, nic się nie psuje, nie mam jakiś problemów zdrowotnych od niego, jest atestowany, dopasowany. Moge ten sklep polecić, sprzedają porządne rzeczy ale jednocześnie cenowo wychodzi u nich dużo korzystniej niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty
Dnia 18.05.2010 o 12:37, Gość tak ale napisał:

A ja sam kupiłem, a moja żona nie chce używać... :(

Mam tak samo😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry

Ja zaproponowałem żonie to mi awanturę zrobiła że nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundi
21 minut temu, Gość balbinka35 napisał:

Wibrator, masażer, szarfy do wiązania, różne lubrykanty - u nas w sypialni to norma 🙂 Nie za każdym razem korzystamy z gadżetów, ale to fajne urozmaicenie seksu 😉 Osobiście polecam, a jak szukacie czegoś dobrego jakościowe to sparwdźcie na n69.pl Zamawiamy tam zabawki od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że są zdecydowanie lepsze od tych z tanich "różowych" sex shopów 🙂

 Mojej w zupełności wystarczy mój "wibrator" po nim po ścianach chodzi, krzyczy, a po każdym seksie godzinę dwie dochodzi do siebie. Jeszcze do tego zabawki? W życiu! Kocham ją i nie chcę  żeby mi przedwcześnie zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

A ja dziś kupiłem Sam bo żonă wstydziła się wejść do Sex Shopu😁😁 I teraz z niecierpliwościă czekam na nockę😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się żonę namówić na zabawy... wybrała sobie...kupiliśmy... mnie to bardzo podnieca... ją chyba trochę mniej niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×