Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Tak sobie szukałam sukienki na poprawiny i znalazła "to"..:)

Polecane posty

Gość a czytasz czy tylko
oglądasz obrazki?? Wyraźnie tam jest napisane, że: - BYLA UZYWANA TYLKO PRZEZE MNIE W DNIU SLUBU PO POLNOCY, oraz - MAM ROWNIEZ DO SPRZEDANIA SUKNIE SLUBNA W KOLORZE ECRI NA INNEJ AUKCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam obrazki. :) Głównie chodziło mi o to jak można ubrać na siebie takie coś... No ale skoro niektórym sie podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona145645
właśnie. czytaj troche co jest napisane na aukcji. a nie założyłaś taki durnowaty topik. wszsystko to świadczy o twojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgsdgsdg
NIE I JESZCZE RAZ NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubną miała dużo ładniejszą. Kolor i kształt to jedno ale ona jest dla niej za duża, odstaje jakoś nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to że trzeba raz na zawsze
zapamiętać ubrac się w coś albo ubrać kogoś w coś (na przykład dziecko w kurtkę) albo założyć coś ( w domyśle: na siebie) i tylko tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarne zestawienie różu, platynowych kłaków , diademu "korony" , pomarańczowej skóry z solarium ..... to, że wygrzebała ten koszmarek na wyprzedaży w UK nie znaczy, że ktoś to kupi i to w takiej wysokiej cenie....Różowa suknia może być łada ale trzeba mieć jakieś wyczucie sumaku np. ta jest fajna : http://www.allegro.pl/item1040376996_oryginalna_delikatnie_perlowo_rozowa_suknia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wam do tego
głupie krowy ?? Może jej i mężowi sie podobalo i tylko to się dla niej liczy ??? A wy tępaki zakladacie topik na ktorym mozna poobrzucac blotem dziewczyne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum polega na wyrażaniu myśli i opinii. Wierz mi, że gustownie ubranej Panny Młodej nikt by nie zjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wam do tego
No ale taki maly szczegół ze to nie Mloda Panna zalozyla topik, wiec widocznie na opiniach obcych osob jej nie zalezy. Zalozyla go laska, zeby obsmiac jakas dziewczyne, to glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "obśmiałam"? dziewczyny.... Ale przyznasz że nie ubrałabyś sie w coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wam do tego
Nie, nie ubralabym sie w cos takiego. Ale jakos nie mam potrzeby zakladac prześmiewczych topikow nt wlascicielki sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie wiem
Każda ma inny gust, ale to chyba dobrze prawda? Bo gdyby każda chciała "elegancką" suknię na ślub (takie jak to Wy macie to dla Was by zabrakło ;) "iligantki z klasom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
biała suknia tej laski fajna ale ten róz tragedia. w ogóle nie rozumiem tego po co sie przebierać po północy w inna suknie/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trttr55454454554
ooo fuuuuu jakie paskudztwo :o :o zero klasy i stylu ale czego sie spodziewa po dziewczynie po zawodowce z tauazem i zapieprzajacej na zmywaku 12 godzin dziennie.... przyjechala i chciala sie pokzac na bogato hahahahah nie wyszlo a suknie obie sa obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierzasta
nawet nie jest taka zła, jeżeli ktos lubi taki styl, ale fatalnie dopasowana. W biuście wygląda to ohydnie. No i mieszanka różu, platynowych włosów i pomarańczowej solary jest koszmarna sama w sobie i przy każdej sukni byłoby bez gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róż( w każdej formie nawet najbardziej kiczowatej) to nieodłączny element idący w parze z platynowymi włosami i pomarańczowej solarowej skórze:) nie wiedzieliście o tym?heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldusiowa
trttr55454454554 napisała ooo fuuuuu jakie paskudztwo zero klasy i stylu ale czego sie spodziewa po dziewczynie po zawodowce z tauazem i zapieprzajacej na zmywaku 12 godzin dziennie.... przyjechala i chciala sie pokzac na bogato hahahahah nie wyszlo a suknie obie sa obrzydliwe nie wiem skad ten zmywak się wszystkim kojazy? pracuję w Anglii i jeszcze nie udało mi się poznać kogoś kto pracuje na zmywaku:) a suknia rózowa żeczywiście nadaje się po północy na Łysą Górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruza
gdybyście zobaczyły tę kieckę nie na "tru foto" tylko w zdjęciu katalogowym to połowa elegantek byłaby zachwycona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×