Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

dobranoc i tu pozostawiam miejsce na marzenie kazdy sobie wpisze jakie i nie marudzić ze nie macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego kwiatu powiadasz? No i nasza rozmowa zatoczyła koło... Nie wiem....słyszałem o trujących kwiatach, o kwiatach wywołujących halucynacje a nawet o takich które żywią sie owadami...różnie to z tymi kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Swoich brudów nie powinienes prac na forum. Tym bardziej, ze swoim pisaniem krzywdzisz innych kafeteriuszy. Dobrze wiesz o czym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty kathi wylewałaś swoje żale to było pięknie za to...następna księżniczka egoistka...idź i nie wracaj. Co myslałaś że wiecznie będą tylko ochy i achy nad Twoim zdjęciem? Sajonara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mpja sytuacja jest inna wiec nie porównuj...O co Ci biega? Chcesz pogadać o piciu desperadosów? Czy o innych pierdołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podasz namiary...tamten też rozpierdole...budzą sie we mnie destrukcyjne siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo, poniewaz kiedys Cie lubilam nie bede zaglebiac sie dalej w ta dyskusje. Wiem, ze zle sie to zakonczy.... dlatego znikam na razie. koniec tematu. Traktujmy sie jak powietrze. Tak bedzie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet,z tego co tu troche podczytywałam to wynikało na to że Rambo lubił pomidorową ,a Ona go chyba nie bardzo :O a może cos źle przeczytałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi...szczerze mówiąc to nie zauważyłem żebysmy traktowali sie kiedykolwiek innaczej...Też Cie lubie ale mnie denerwujecie wszystkie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor mam bardzo dobry ale psuje mi sie w momencie gdy na swoim topiku czytam takie rzeczy. I pisze to osoba, ktora naprawde szanowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie :o nie znam dokładnie tematu :o Rambo to fajny gość a Zupka to nie wiem co z Nią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...bo ostatnio tego doświadczyłem:P Zreszta raz dzwoniłem tylko...słuchaj...powietrze jest bardzo ważne jakbyś nie wiedziała:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×