Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

ok, w takim razie przepraszam uroczyście per "Twoje zdanie". A szanuje, to ja ludzi.. a niekoniecznie spaczone i aspołeczne poglądy. au revoir 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz husky....to jest wlasnie twoj problem!! kazdy ma jakies zdanie na pewien temat,mozesz go nie pochwalac ale ganiic tez nie mozesz..... to nas odroznia od.....heh....niewazne..... i jak zareagowalas??? ze ja prawdopodobnie swoj 1 szy raz mialem niby z kim??? dziwka??? biedaczka jestes....thats all!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literyy
po pierwsze słonce wstało ,po drugie otwieramy okna a kafe po 10 wiem jeszcze spicie po 58 wiadomośc wysyłamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać :) Pomalutku do przodu. Jakaś chryja tu była? Bo się nie orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie była poza kafe, ale na kafe jakby się odbiło :O Tydzień kłótni był ostatnio. Ale jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie wspaniale... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...mozna tak powiedziec...po prostu niektorzy nie potrafia zapanowac nad emocjami i swoją agresje kieruja w strone Bogu ducha winnych kafeteriuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bede tego tolerowac na tym topiku, mimo ze zrobila to osoba ktorą bardzo lubilam i szanowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Dzięki za wyjaśnienie. Na szczęście udaje mi się być ponadto. Zupo Pomidorowa, zauważyłem wątek "zupny". I wiesz jaka zupa prowadzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja poki co spadam. Ide zrobic cos konstruktywnego. Bede zagladac co jakis czas. Znowu jestem chora i nie czuje sie najlepiej... poza tym chodze na wkoorwie bo jakos tak do doopy jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---@---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---@---
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie.... zalało mi wczoraj po tej burzy cała podloge... nowe panele....kuzwa, nawet nie wiedzialam, dopiero dzis zobaczylam.... :-o ja piertole, okna plastiki i jakos przecieklo.... a panele miejscami sie poodklejaly... biednemu zawsze wiatr w oczy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((..
Współczuję Kath :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharssis, pociesz się. Mi bojler zaczął przeciekać. A wypłata już rozdysponowana... Zupa Pomidorowa. A moim nieskromnym zdaniem barszcz. Z fasolką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kmicic, nie ma to jak 2 różne skrajnosci i nic "pomiędzy" a z tego jaka przyjmujesz postawe wlasnie jasno wynnika, ze pierwszy raz to z byle kim, wystarczy koleżanka. pozniej zreszta też. no może nie? i stąd moja hipoteza... HIPOTEZA, a nie twierdzenie, a nawet to bylo zwykłe zapytanie... czy w twoim swiatopoglądzie istnieje w ogole cos takiego jak miłość. no ale cóż.. widać tobie można jedynie lizać dupe, klepać po głowie, pitu pitu.. bo na konstruktywną krytyke ze strony kogos kto cie lubie zwyczajnie nie dorosłes. to cię odróżnia od....heh.. nie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharssis. C'est la vie, jak to mówią. Gorzej bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... wiem... Co robicie? Ładny dzis dzien, ruszcie doope na powietrze:-p Ja sobie siedze i slucham Happysad-u. Kaszlę jak stary gruźlik i czekam az mi ktos syropek podrzuci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjas
czemu cisza na pokładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] zupapomidorowa Czemu ze mną nie chciał? Musiał obce baby wlec pod kino, a jak ja go namawiałam na taki numer, to nie i nie, bo "ktoś zobaczy". To mi chyba nie minie tak łatwo. To odrzucenie --------------------------------------------------------------------------------------- Tak Zupa to twoje słowa...z Twojego topiku:) I co? minęło Ci już? Bo wiesz jestem w podobnej nieco sytuacjii i ciekawi mnie to strasznie:P Jaja se robie...przemyslałem wszystko. Wstrzymuje odliczanie bo nie jesteś tego warta. Pierwszy raz tak sie otworzyłem a moje wyznania miłości zostały podsumowane w ten sposób: Wkórwia mnie łażący za mna wszędzie zombi i mówiący ciągle, że mnie kocha!...albo To twoje zlewające : whatever. Troche to dziwnie brzmi z ust kobiety, która założyła topik na którym przez x stron żali sie, że jej facet wolał srać obcym babom na ryj niż ją przelecieć koło kina...i pomimo tłumaczeń i tak na koniec stwierdza, że czuje sie odrzucona. Przez całego topa kwili, że tak bardzo go kochała a nawet kocha jeszcze...zrobiłaby dla niego wszystko...i ona Twierdzi, że ja jestem zombi(chyba, że chodziło o wygląd) Konkluzja jest taka, że najwiekszy żal odczuwa z tego powodu, że jej kochaś nie zaproponował jej małego sranka na twarz. Gdzie ja miałem rozum? Ja sie nie zabije ale moze jeden z tych kilku absztyfikantów, którzy zabiegali o Ciebie równolegle ze mną jednak to zrobi...takze żyj nadzieją...nie wszystko stracone:)....IAcha....wspominałaś coś o pomyłce w ocenie mojej osoby...no cóż, z tego co widze zdarzają Ci sie same pomyłki. I TO jest ostatnie słowo księżniczko. 🖐️ wszystkim...nie mówie co u mnie bo i tak nikogo tu to nie interesuje. Tu są sami szczęśliwi ludzie, którzy nie zamierzają kalać sie nieszczęściem innych. Acha Kathi nie zgłaszaj do usunięcia tej wypowiedzi bo to o tym załatwianiu potrzeb to fakt. Sprawdź sobie w tamtym topiku jak nie wierzysz...nic nie wymyśliłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×