Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Cześć wam ludzie. Przepraszam, że wywołałam na topike takie niszczycielskie siły, nie miałam zamiaru. Okazało się, że jestem przedpotopowa i nie zbieram się tak szybko do kupy, jakby się zdawało. A że niektórym to nie pasuje, trudno. Nie sądziłam tylko, że komuś jeszcze się oberwie. Rambo - owszem, jestem księżniczką. Kocham tylko siebie. Dobrze, że zrezygnowałeś z odliczania, bo to faktycznie nie warte... Natomiast jeśli chodzi o użycie słowa "zombie" które tak cię uraziło - w nerwach podsumowałam tak wszystkich swoich adoratorów. Jak wiesz, wszystkim kazałam się odczepić. Nie chodziło mi ani o wygląd, ani o nic innego, ot, słowo. Tyle. Więc przestań piertolić i poszukaj sobie porządnej dziewczyny. A ja ogłaszam, że jedyna osoba, z którą w najbliższym czasie planuję sobie spędzać czas i układać życie, to (werble) zupapomidorowa. A do towarzystwa będę miała jeszcze psa i kafe ;) Przegrałam życie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whatever:P...To witaj w klubie...klub jest wielki i często odwiedzany. Co dziwne bardzo chętnie. Niepotrzebnie pisałem to wszystko...rozum mi odebrało...zresztą nieważne. Co do porządnej dziewczyny to chyba jakiś archaizm bo za chooja nie wiem co znaczy to sformułowanie. Fajnie, że masz psa który zna sie na necie...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cytatu to chodziło mi o to, żebys nie wymagała rzeczy, których sama nie jesteś w stanie zrobić....koniec tematu...teraz juz na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...ide spać...bawcie sie dobrze. przepraszam wszystkich ale miałem zły sen...stąd te krzyki...Albo chooj, ide zapalić jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAMBOOO bo na gola dupe paskiem dostaniesz.. zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zapisales????? nie odpowiedziales mi na pytanie ostatnio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitu pitu a czas ucieka. ponawiam więc pytanie. czy jestes dorodnym samcem i wlascicielem pokaźnego badąga? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky pitu pitu a czas ucieka. ponawiam więc pytanie. czy jestes dorodnym samcem i wlascicielem pokaźnego badąga? :P :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci faceci ostatnio tacy powsciagliwi, wierni, uczciwi, nie zainteresowani.... :o normalnie jak nie oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad na erotycznym nagle wszyscy wiedza, ze mam faceta...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujecie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ciepłych
wakacji nad wodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja nie mam faceta i sie wlasnie dlatego zastanawiam skad oni wiedzą, ze mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×