Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość no jak co ???
a co się w nocy robi ???........śpi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie husky,skad ty tyle rzeczy o mnie wiesz.....??? robi sie to naprawde przykre.... mam wrazenie ze na tym topie sa 2 osoby ktore maja podobny tok myslenia.... ps.postaraj sie zajac swoimi sprawami,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie takie insynuacje,bo to juz jest chamskie. nie ja to wszystko zaczęłam, a ty. a dwa to jesli myslisz ze sie nie zajmuje swoimi sprawami tylko non stop dumam nad panem Kmicicem to jestes w błedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam wrazenie ze na tym topie sa 2 osoby ktore maja podobny tok myslenia...." moze napisz wprost, ze chodzi o mnie i o Rambo.. do niego też coś masz, teraz widze i ja dołączyłam :D hahhaha mnie to dosłownie bawi :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieszalas tego mlodego chlopaka z blotem tylko dlatego ze nosi ze soba gumki!!! ze gdyby cos mu sie przytrafilo(sex) to chociaz sie zabiezpieczy!! ja go poparlem a ty mnie napisalas ze jestem piertolniety i ze pewnie tez swoj 1 raz mialem z dziwka albo kolezanka!! bez milosci..... i to wszystko napisalas TY,ktora dosc czesto pisze ze lubisz nas tutaj na tym topie..... smiac sie czy plakac??? skad ty mozesz wiedziec jaki byl moj 1 raz??? twoj 1 raz,jak piszesz,byl z milosci i dalej jestes z tym facetem..... chwali sie!!! ale teraz szukasz kochankow.......tez sie chwali!!! wracajac do tamtego topiku.....bo nie zdazylem wtedy wytlumaczyc! prezerwatywa chroni takze przed chorobami wenerycznymi i nawet jezeli ten 1 raz jest bez milosci to nie ma to nic wspolnego!! ojciec dal mu te gumy zeby za 1 szym razem wlasnie sie nie wjebal na cale zycie z laska ktorej nie kocha!!! zauwaz ze zadko ktora laska jest dalej z tym swoim 1 szym.....pomimo ze go "kochala'...... a na marginesie to ....wypowiadalas sie normalnie i na tym bylo skonczyc a nie dodawac tego typu komentarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, odpusc juz sobie... nie bawi mnie to. przestan sie tym juz jarac i przedewszystkim KŁAMAĆ!!!!!!!!!! "zmieszalas tego mlodego chlopaka z blotem tylko dlatego ze nosi ze soba gumki!!! ze gdyby cos mu sie przytrafilo(sex) to chociaz sie zabiezpieczy!! ja go poparlem a ty mnie napisalas ze jestem piertolniety i ze pewnie tez swoj 1 raz mialem z dzi**a albo kolezanka!! bez milosci....." nie zmieszałam tego chłopaka z błotem i nie mam nic do tego, ze nosił gumki. zmieszałam z błotem jego ojca, ponieważ jakbys nie zauwazył caly topik rozchodziło się o to, ze on owe prezerwatywy dostał od własnego ojca w wieku lat 15. to ze nosi gumki to ok, ale to ze dorosli ludzie dają oficjalną zgode, na to, ze ich syn rozpocznie wspolczycie w wieku lat 15 - dla mnie jest patologią. KURWA MAĆ nigdzie nie napisałąm, ze jestes pierdolnięty - czemu ty tak bezczelnie kłamiesz????? po drugie KURWA, nie pisałam nic o zadnej dziwce... zapytałam się jedynie czy ty kiedykolwiek uprawiałeś seks z miłosci, a o pierwszym razie nie wspomne. DOKLADNIE TAK BRZMIALY MOJE SLOWA. sam je nawet cytowałes. bo jakie moge wyciagnac wnioski jesli namawiasz 15letniego chlopca, zeby swoj pierwszy raz przezyl z kolezanka.. (gdzie obydwoje są dziecmi) druga sprawa.. to kobiety z którymi się uprawia seks bez milosci w twoim mniemaniu to dziwki??? fajnie masz.... a kochance nie zazdroszcze. "i to wszystko napisalas TY,ktora dosc czesto pisze ze lubisz nas tutaj na tym topie..... smiac sie czy plakac???" DOBRZE, WIESZ CO NAPISALAM WIEC NIE KŁAM BEZCZELNIE ZE UZYŁAM W OGOLE ZWROTU "pierdolnięty" oraz "dziwka" to juz ty masz jakies halucynacje.... "skad ty mozesz wiedziec jaki byl moj 1 raz??? twoj 1 raz,jak piszesz,byl z milosci i dalej jestes z tym facetem..... chwali sie!!! ale teraz szukasz kochankow.......tez sie chwali!!!" no ja w przeciwienstwie do ciebie wchodze na kafe dla relaksu i sobie robię zwyczajnie jaja.... chyba tylko ty tutaj tak traktujesz wszystko bardzo serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skad ty mozesz wiedziec jaki byl moj 1 raz???" jak sie oburzył.... chyba czuły punkt i przykre wspomnienia??? nic nie wiem na temat twojego pierwszego razu, DLATEGO wlasnie ZAPYTAŁAM się czy on miał cokolwiek wspolnego z miloscia.... widzisz różnice między zapytaniem się czy pierwszy raz przezyles z milosci... a zwyzywaniem cie od "pierdolniętych" i nazwanie owej z pierwszego razu "dziwką"???? bo chyba doszlo do zbytniej nadinterpretacji z twojej strony. masz za slabe argumenty czy co?? bo ja wkleje ten topik i wspolnie poszukamy gdzie nazwalam cie pierdolnietym i gdzie pisałam o jakiejs dziwce.... miec juz te resztki honoru i nie kłam. a ja mam w sobie na tyle pokory i honoru, ze jakbym kogos zwyzywala nie miala bym juz czelnosci w ogole z tą osobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swój pierwszy raz miałam w wieku lat 18, a z "obecnym facetem" jestem 2 lata.. a mam 21 .. czasami taka prosta matematyka się przydaje :D zreszta nie wazne. na pewno nigdy nikomu nie pisalam, nie mowilam ze pierwszy raz mialam z "obecnym" partnerem.. jest to bardzo dalekie od prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zreszta ja do Rambo nic nie mam,mnie nie obrazil ale przegiol ostro!!" oficjalnie nie, ale juz nie pamietasz o co sie scielismy poprzednim razem? i było to duuuuuużo czasu wczesniej niż rambo dostał kosza i zaczął szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tym nie podniecam,chce ci tylko dac do zrozumienia ze gowno o mnie wiesz,wiec nie sugeruj mi ze nie mam pojecia jaki jest sex podparty miloscia.... twoj sarkastyczny ton wypowiedzi jest poprostu zenujacy.... a zasciankowy tok myslenia tez jest zenujacy..... a podobno polska od dawna jest w europie..... zreszta jak bedziesz miala wlasne dzieci to sie osobiscie przekonasz co jest wazniejsze dla nich...... ps.wiesz ze "dziewczynki" juz w okresie dojrzewania biora pigulki?? no....to jest dopiero patologia zachodnia..... i to by bylo na tyle........nie musisz odpisywac.... ps2 mam nadzieje ze w koncu znajdziesz tego wymarzonego kochanka.......szkoda tylko tego twojego faceta od 2 lat.....:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficjalnie nie, ale juz nie pamietasz o co sie scielismy poprzednim razem? i było to duuuuuużo czasu wczesniej niż rambo dostał kosza i zaczął szaleć" teraz zaczniesz pisac na ogole o czym pisalismy na gg??? dawaj......jestem gotow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja sugeruje... powiedzialabym, ze pytam.. ale ok, nie wiedzialam, ze sugerowanie czegos jest jakąś zbrodnią. normalna osoba zwyczajnie to wypomni i po sprawie. ale, nie Ty musiales to tutaj wywlec, chodz moj numer gg masz... i ciekawe co jest bardziej, zenujace.. moj sarkazm czy twoje bezczelne kłamstwa. tymi kłamstwami i wciskaniem mi słow ktorych nie uzyłam, dałes taki popis, ze jestem w szoku. na tym zachodzie cie tak wytresowali? a ja zasciankowa bede dalej i swoje dzieci bede uswiadamiac, a nie wreczac im prezerwatywy na 15te urodziny i dopigowac je do wspolzycia. jakbys przeczytak caly topik to bys wiedzial jakiego ma zdolnego ojca.. ciekawe czy tez niebylbys taki zasciankowy jakby ci sie córeczka urodzila i skonczyla 15 lat :D "ps.wiesz ze "dziewczynki" juz w okresie dojrzewania biora pigulki?? no....to jest dopiero patologia zachodnia....." owszem wiem, hormony również przyjmuje się na uregulowanie cyklu menstruacyjnego, na wywołanie okresu, na silne bóle miesiączkowe. brak tak podstawowej wiedzy - to jest dopiero patologia i w dodatku brac się do uswiadamiania 15latków :D :D :D i wiesz co.. juz daruj sobie, nie odpisuj.. po prostu skoncz, te wywody bo nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ps2 mam nadzieje ze w koncu znajdziesz tego wymarzonego kochanka.......szkoda tylko tego twojego faceta od 2 lat....." powtarzam po raz ostatni... jest różnica miedzy żartami, kafeterią a prawdziwym zyciem.. to ze tobie się dawno wszystko pomieszalo i upłynniło to juz wiemy.. nie tylko ja zreszta to zauwazylam. ps: twojej zony za to wcale nie szkoda.buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh....pudlo ....ja nie mam zony!!! na zachodzie mnie nauczono jednego.....lepiej sie zabezpiczyc przed zeby nie plakac po.....ale ty tego nie zrozumiesz! wreczenie gum nie jest zacheta do sexu,tak jak posiadanie broni nie jest zacheta do strzelania do ludzi......potrafisz to zrozumiec?? czytalem caly topik i wiem co pisal ten chlopak.....ale nie o to chodzi... tobie poprostu nie pasuje ze ktos moze miec inne zdanie od twojego i nazywanie tego patologia jest zenujace......czy potrafisz to zrozumiec??? mozna wymienic jakies poglady,podyskutowac i podac sobie wirtualnie grabe........czyz nie o to chodzi???? a z ciebie wyszla zasciankowosc.......to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole co ma wspolnego moj facet i moi "kochankowie" do tematu dzieci i prezerwatywy? czy ty potrafisz się ograniczyc do jednego tematu bez dziecinady??? to jest etap gimgówna dosłownie.. spierac się w jednej sprawie i przy okazji powywlekac wszystko, aby tylko komuś dopiec. a sam mnie pouczał, zebym sie swoimi sprawami zajmowała.. to pouczenie chyba bardziej do ciebie pasuje moj drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heheh....pudlo ....ja nie mam zony!!!" taaaaaa no ja juz wiem juz wiem, ze klamac to ty potrafisz :) czekam na kolejna porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie z ciebie zasciankowosc wychodzi ja zwyczajnie wymieniam poglady na ten temat. i dalej obstaje przy swoim a ty przy swoim i tak sie mozna spierac w nieskonczonosc.. i w czym problem? bo dla mnie zaden. miej swoje zdanie, ale mnie nie przekonasz... to ty wlasnie uskuteczniasz dziecinade... wyskakujesz mi tutaj z facetem, z kochankami..... bo mam odmienne zdanie. to ty sie lepiej zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkim. U mnie nic samo się nie robi. Muszę osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllle
Śpicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie....
już od rana na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllle
Większość zdaje się pochowała po wczorajszych nastrojach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×