Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość Szczęśliwej podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kath ile ty byś chciala mieć tych topików co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️. Korzystając z okazjii, że zastałem Kmicica, chciałbym Ci podziękować stary za to, że gdy byłem na krawędzi z jedną nogą nad przepaścią, chciałeś mnie zmotywować do postawienia stopy w pustce. A tak serio to jesteś za cienki w uszach, aby mi wyrządzić krzywde słowami. Skąd Ty wziąłeś ten tekst o nieudaczniku? Usłyszałeś od szefa, jakiegoś managera, dyspozytora...czy kto tam jeszcze jest nad Tobą w tej korporacjii taksówkarskiej. Zaraz...przecież Ty tam jesteś na samym dole. Twoja rola to wozić ludzi a jak trafi sie jakaś szycha to otwierać jej drzwi z uśmiechem przyklejonym do gęby i tanecznym krokiem targać za vipem bagaże. Co do wyglądu...jak to było?: "Jezeli masz lustro w domu,to wez w nie popatrz i idz zrob to co powinienes,wszystkim zrobisz przysluge..... ps.nie zapomnij liny!" No cóż...może i jestem brzydalem ale powiem Ci coś śmiesznego. przed spotkaniem z Zupą spędziłem 10h w pracy w temp ok50 stopni, potem 15 godzin w busie do Polski, następnie prawie bezsenną noc i jeszcze 4h podróży do celu. Także nawet jakbym był ładny to wyglądałbym jak nosferatu;) Szczerze to ledwo na nogach stałem...Jednak księżniczki nie daja drugiej szansy:P Pocieszam sie faktem, że jestem paskudny i moja kondycja psychofizyczna nic by nie zmieniła:D Acha i jeszcze jedno...tym razem do Husky:) Słuchaj to co Ci pisała księżniczka Zupa na gg to była próba pozbycia sie szjasu:) Miała nadzieje, że sie mną zainteresujesz a ja sie wreszcie od niej odczepie:classic_cool: Także Kmicic podstarzały erotomanie...line zachowaj dla siebie. Niekoniecznie żeby sie na niej wieszać ale możesz np. przywiązać sobie do niej ptaszka jakbyś miał problemy z erekcją....chociaż pewnie oczywiście nie masz. Trzym sie i sorki, że sie nie zabiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal się... uwaga uwaga: zbieracz pomidorów :o wiesz co rambo... nie dorastasz kmicicowi do pięt, bo on jest mężczyzna z klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
glut z ucha za czesto sie z bejami rucha, mucha siada na niego tez czesto, wydalajac z siebie konsystencje gesta, chlopak jest powazny i odwazny, w swych przekonaniach wydaje sie bys straszny, dlaczego jego ego zadrosci kobiecie? chyba chlopakowi mozg sie przegrzal w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Nie wiedziałem, że jest taki wysoki:D Już od 2 tyg. nie zbieram pomidorów;). Facet z klasą i pewnie z kasą? Coś jak niekjaki James Bond? A czy ja sie kłoce do czego mu dorastam? Nie mam ambicji dorastać mu do niczego:P Jednak moim zdaniem "facet z klasą" nie namawia nikogo do samobójstwa podając jako przyczyne wygląd. To już prędzej jakiś zadufany w sobie kafeteryjny podrywacz z ambicjami do bycia samcem alfa w tym żałosnym stadzie jakie tu grasuje. Mówie o facetach na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat wiem bo wchodził w dupala niejakiej Carri a ja nie...no i tak mi sie odpłaca. Jak mówie...na innym topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
Panie Madrala, nikomu nie lize dupala, demokracja- wiec wolnosc slowa, wiec sie chlopaczku lepiej schowaj, dla siebie zachowaj te niegrzeczne posty, chyba ze chcesz konkretnej riposty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
myje pupke i mam czysta, chcesz polizac zaplac trzy sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
to tylko od niechcenia dzieciaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
sam pierwszy obrazasz a potem luzik heh, fucking freak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzierajac z kmicicem, zadzierasz ze mna... a wtedy masz juz.. przeee chuchane ((:classic_cool:)) lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Carrie ziom
eeeeee tam rymy to nie wyzwiska, chociaz mozna to roznie odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on zaczął ze mną:)...czekałem na Twoją ewentualna odpowiedź. Teraz już dobranoc ostatecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasztet Świński Porąbany
a co tutaj takie swary i bójki na noże:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktos?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni huhu
Nawet Husky olała macierzyste topełe i szwęda sie po całym kafie. Co ta popularność robi z ludźmi?:O Znaczy z kobietami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez paniki.. bez nerwów.. spokojnie. wkrótce i wam rozdam autografy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×