Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open123
Ja też nie mogę spać, pewnie z powodu nienaszej klasy=nk., albo ten cholerny szczekający pies /niejedna noc mi zepsuł/. Pzdr, : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się tutaj
do cholery dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kath.....jakby cos to masz moje gg......robie wypad !!! fajnie bylo ,dzieki wszystkim za zyczliwosc i powodzenia!!! Andrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic🖐️ nie to żebym sie przejął twoim postem. Po prostu chlałem sobie od soboty. Ponieważ Cie już tu nie ma, to nie będe Cie męczył. Też stąd spadam. Odnośnie tych zaczepek powiem jedynie, że zanim mi odbiło to Ty czepiałeś sie mnie. A w sumie co o mnie myśli Zupa też mało mnie już obchodzi. Tymbardziej Twoje zdanie na Mój temat. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic🖐️ nie to żebym sie przejął twoim postem. Po prostu chlałem sobie od soboty. Ponieważ Cie już tu nie ma, to nie będe Cie męczył. Też stąd spadam. Odnośnie tych zaczepek powiem jedynie, że zanim mi odbiło to Ty czepiałeś sie mnie. A w sumie co o mnie myśli Zupa też mało mnie już obchodzi. Tymbardziej Twoje zdanie na Mój temat. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kmicic🖐️ Nie to żebym sie przejął Twoim postem. Po prostu chlałem sobie od soboty. Powiem tylko, że to Ty ciągle coś do mnie miałeś jeszcze zanim mi odbiło. Ponieważ Cie już tu nie ma to dam Ci spokój. Zdanie Zupy na mój temat mało mnie już obchodzi. Tymbardziej Twoje. Też stąd spadam. 🖐️ Kath i wszyscy. Co do rady abym nie zapomniał liny to nie wybieram sie na żadne skałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tu pomnie też w takim razie. 3mta sie :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy dzisiaj oglądałam film Dom nawiedzony:), nie bałam się, śmieszył mnie, Amtiville było lepsze. Jak nie możecie spać to co oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upał usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopcy krzyczą
: gol!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to gdzie? przecie to wydzielina z ucha rambem jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo Husky widze, ze Twoja popularnosc rosnie:D PS. Co zrobilas z Kmicicem, ze uciekl...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kumam😭 Kto mi wyjasni??? Husky a jak jeszcze Ty mi spiertolisz to juz w ogole sie powiesze:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×