Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość caly czas czuwam !!!
Anka....gadam ze wszystkimi....bardzo przyjacielski jestem,pomagam jak moge.....zwlaszcza samotnym kobietkom:P:P zupcia.....to nie moj pomysl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas czuwam !!!
spij slodko Aniu!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola, hola
bezeczelny podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic, kiedy bedziesz mial ten kryzys wieku sredniego, bo chce sie zapapać... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss:O...Widze, że po szaleństwach nocnej masturbacjii pod wymieniane foty i wirtualnym seksie z przyjaciółmi z topiku nie ostał sie dziś nikt żywy:D...Przeczuwałem że do tego dojdzie...sam byłem na tej drodze ale ją porzuciłem:P. Ocaliła mnie miłość, ale jak to mówią: Z deszczu pod rynne;) Jest tu kto? Bo jak nie to też ide sie zabrandzlować na śmierć...dołącze do was wkrótce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu:)...czemu nie używasz żadnych emotek...nie lubisz wyrażać swoich emocjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien ale chyba Kmicic podawał Ci linka do robienia emotek...poszukam. Jak Ci to wejdzie w krew to już nie będziesz umiała innaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dwie krople wody...tylkoo ja jestem o niebo inteligentniejszy...:)....No ale teraz czekam na cios:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...acha..ano nie wiedziałem:P...ale już podałem link i koleżanka Ania całkiem dobrze sobie radzi...Trzeba uczyć nowe pokolenie kafetriuszy...Wiecznie żył nie będe przecież:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek...miło mi...więcej nie powiem moja szczerość ju i tak mi kłopotów narobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×