Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

jak bys go zobaczyla tez bys miala :classic_cool: no i bedzie prawnikiem.. mam nadzieje :P do mojego postulatu o męża pilota, lekarza psychiatre, motocykliste dołączam prawników.. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, nasze było lepsze! z mięskiem mielonym, bazylią, czosnkiem, na świeżych pomidorkach.. grande!!! delizioso!!!! mama mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe:-p swojego widze codziennie i jakos nie mam:-p a wyglądac tez wygląda:classic_cool: oj zjadlabym takie danie.... w pon ide do szpitala na operacje i kuzwa nie bede nic jesc w chooj czasu. tylko papki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale potem trzeba bedzie 5kg uzupelnic i bedziesz mogla jesc codziennie pączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet a ja na wędzonych żeberkach to bym taka góralską kwasnice zjadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie żeberka takie gotowane czy duszone w sosiku :) suche są złe :o :( uwielbiam :) zostawiam same kości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem brunet, ze zle ale nerwy robią swoje:-o jak mam ich za duzo to nie moge jesc... Beda mi usuwac migdalki a poniewaz jestem juz dorosla to czekaja mnie mega katusze. Dzieci przechodzą to duzo lepiej... Przez 2 dni po operacji nie bede mogla nic jesc a potem tylko jakies miksy... bo musi sie gardlo zagoic. Szwow w tym miejscu sie nie zaklada wiec proces gojenia bedzie dosyc dlugi. A jeszcze sie w necie naczytalam jak sie wymiotuje krwia, ktora scieka Ci do gardla itd. no i kuzwa juz calkiem sie zalamalam:-o Husky kiedys wazylam 56kg i problemow z przytyciem nie mialam zadnych. Natomiast ze schudnieciem tak. Teraz jest na odwrot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet co ty gadasz. wedzone sa zajebiste. sama kiedys bede miala wedzarnie... mam taka nadzieje. ale puki co moj tatus sobie na dzialce buduje :D to was zaprosze na wędzonego halibuta mmmm, czy tam zeberka :D kath.. biedulko, to łącze się w bólu z moim szkle w nodze heh.. a najmniej to ja wazylam 40kg, teraz tez mam odwrotnie.. schudnac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak wycina to najwidoczniej musi... co ci się wlasciwie kath z tymi migdałami stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tyle wzrostu co ja:) Boshe wazylas 40kg??? ja waze 50kg i płacze... Usuwam migdalki bo w tamtym roku chorowalam na angine ropna 5 razy... no i lekarze tak zalecili:-o Wiem, ze bede podatna ale chyba tylko przez jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50kg i placzesz? ja wlasnie do tej wagi chce wrócic, bo mi sie przez zime az 8kg uzbierało :o jakim cudem to ja nie wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała, ze tyle co ja.. 164cm.. i zapamiętaj sobie brunet. najlepsze i najfajniejsze dziewczyny maja wlasnie 164cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet, optymalnie by było dla nas 60kg?? lubisz puszyste dziewczyny? kurde, to może się umówimy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuwam migdalki bo w tamtym roku chorowalam na angine ropna 5 razy... no i lekarze tak zalecili słuchaj dalej tych kretynów :o ja by nic nie usuwał tylko patafianów pogonił :D Husky ile ważysz? duża masz dupę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×