Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Brałam podpaski na wszelki wypadek, kilka par majtek, koszulę na zmianę, ręcznik , mydło, szampon, grzebień , ręcznik. książkę, wodę do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki łukasz
Jak idziesz na zabieg to może będziesz na oiomie a tam jest czysto (przeważnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na operacje. Bede pod narkoza itd. Mam nadzieje, ze sie po niej obudze:classic_cool: kurde ale ze mnie panikara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientki łukasz
obudzisz się obudzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra widze ze to powazna sprawa, a więc.. mydełko szamponik kremik do twarzy no i czego tam używasz z kosmetyków na codzien (bez kolorowych do makijazu oczywiscie) pasta do zebów szczoteczka recznik to tam raczej dostaniesz jak masz to wez szlafrok koniecznie klapki!!! naczynia to tam bankowo dostaniesz wiec nie zabieraj zbednych gratów ksiazke sobie wez pilniczek do paznokci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizne pizamke na zmiane no ubrania w ktorych wyjdziesz to raczej te w ktorych przyjedziesz hmm co jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, w taka ekstrawagancje bym nie popadała :D na kilka dni (no wlasnie ile kath?) bez plynu do kapieli wytrzyma.. watpie tez zeby tam wanny w ogole były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva kath!!!!! a na ktora tam idziesz???? moze jeszcze zdarzysz rano podpisac umowe na internet bezprzewodowy i wezmiesz tego lapa!!!! przeciez net to podstawa podstaw!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zartowalam tylko :P ale tak na serio to moze wykup sobie w tel tanszy dostęp do neta.. w orange sa takie pakiety za 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze net to nie wszystko:classic_cool: ale jest to zajebisty pożeracz czasu. W miejscu gdzie nie chce byc na pewno by sie przydal. Ale chooj, nie bedzie ani laptopa ani kafe:-p Husky odwiedz mnie, bede lezala w wawie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka😘🌼 O nieee.... jednak Wam nie powiem:-p Bede wygladac jak upior w operze i chyba lepiej dla Was jak zamilkne:) zmykam za chwilke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×