Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

I widze, że powoli sie organizujecie. Np Ty zostałaś rzeczniczką wszytkich członków klubu:P. Niedługo żeby tu napisać trzeba będzie wysłać płatnego esa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym czym jest depresja i kto ja ma.. to sie moze wypowiadać lekarz, a idiota bez matury nawet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznotka zajmujesz sie meteorologią czy dajesz do zrozumienia, że jescze nie pora na pogaduchy na tym topiku? Nie spodziewam sie odpowiedzi. W sumie jestem tu tylko po to żeby psuć wam zabawe swoją obecnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:D...sory zaraz odpisze tylko sie przestane śmiać. Najgłupszy i najprymitywniejszy argument jaki słyszałem. Na razie powiem Ci tylko tyle. W szkole można nauczyć sie tylko tego co już wiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z depresją jest taki problem, że lekarz raczej nie pogada już z kimś kto hulnął z 10 piętra:D...koleżanko z maturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze ty z tych co mam na nich alergie? nawet matury nie maja, a twierdza ze sa madrzejsi od niejednego magistra. szkoda tylko, ze w co drugim wyrazie robia blad ortograficzny i bije od nich tępotą na kilometr. nie mowiac juz, ze to chyba najwiekszy wstyd chociazby rodzinie takiego tlumoka co matury nie zdał, przedstawic :o gaardze takimi ludzmi co wyzej sraja niz dupe maja, a skonczyli edukacje na podstawówce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko z depresją jest taki problem, że lekarz raczej nie pogada już z kimś kto hulnął z 10 piętra" jestes głupszy niż myslałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja gdzieś tak twierdze? Nie moja wina, że mnie ze szkół za zachowanie wywalali. A Twoja pogarda uwierz mi działa na mnie odwrotnie do Twoich zamierzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Husky jestem głupszy niż myslałaś...a moż eteraz skoro rzekomo repezentujesz poziom o niebo wyższy od mojego to zaczniesz pisać coś oprócz wyzwisk?...wiesz mi wypada nie mam matury...ale że Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgłupszy i najprymitywniejszy argument jaki słyszałem." za to moc twoich argumentow jest porażająca "zupa slyszalem, ze zaprawiasz sie sperma" jestes smieszny, zalosny, glupi i naprawde bardzo smutny :o nie dziwie sie ze jestes sam, nawet znajomych czy kolegow nie masz i pic tez musisz sam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostosowałam poziom wypowiedzi do rozmowcy. i wez wkoncu sobie pierdolnij w ten pusty leb. juz dawno sie odgrazales, ze sie zabijesz. no to na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak moi koledzy już sie zapili albo zaćpali...pozatym jestem na emigracjii;) Hej to nie ja...to niejaka zupapomyjaowa...jesteś analfabetką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie? az dziwne. wlasnie taka zenada jest w twoim stylu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól, że decyzje co do sposobu i czasu swojego samounicestwienia podejme sam oki? Pomyślmy...a co Ty tu robisz Hasior? Szukasz znajomych czy kochanków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam na tej emigracji to nie jestes. no ale tak.. koledzy sa glupi... tutaj wszyscy teeez sa glupi.. tylko ty jeden jestes taki fajny i normalny. kurwa caly swiat jest glupi i wszyscy ludzie dookoła ciebie :o moze idz z tej nienawisci kogos zabić? co??? przed sadem, sie mozesz zawsze wytlumaczyc, ze sie przeciez zakochales.. wiec miales prawo i na pewno cie uniewinnią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co Ty tu robisz Hasior? Szukasz znajomych czy kochanków?" a co? zazdroscisz, ze mnie ktos chce? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wole swoją "glupote i debilizm" od bycia taka chora jednostka bez honoru. wyzywac ludzi dookoła bez cienia powodu, tylko dla tego, bo "się wkurwilem" i jeszcze miec czelnosc tutaj przychodzic i przepraszać. ze ty nie widzisz, jak nisko upadles i jakim zerem jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkórwiłem to nie jest słowo adekwatne do mojego stanu i nikogo nie przepraszam i nie mam takiego zamiaru:P A Ty weź przestań z tymi inwektywami. Gówno mnie obchodzi jaką cyfre reprezentuje dla Ciebie a co do dna to sie zgadzam ale na pewno nie w tym sensie, o którym piszesz. Zresztą dla Ciebie miłość to kupczenie dupskiem więc nie masz szans osiągnąć takiego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale 21 z groszami, dochodzącymi nawet do 22 nocą nie jest. :classic_cool: Wiem, wiem, po raz enty piszę coś mimo że nie mam nic do powiedzenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, że pilnie sie uczysz:P. Spadam. 🖐️ śliczniotka...moze chociaż jedna mi odpowie:P...chociaż jak śliczniotka to pewnie nie:classic_cool:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×