Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

07:58 [zgłoś do usunięcia] Husky spadam na wyklad z procesow poznawczych, poznawac jak to wasze oczy,uszy i języki dzialaja. paaaaa Psychologia procesow poznawczych? Studiujesz moze to co ja:classic_cool:? Ktos napisal, ze pewnie juz tu nie zaglądam. Zaglądam ale malo sie udzielam, poniewaz topik ulegl lekkiemu zepsuciu:-o Ale kij z tym. Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kath, to ty juz nie pamietasz??? ewangeliczny siewca, ale ze mnie sucz, ty i ja..... jeden bogojebliwy i 3 psychologów wciskajacych mu po kolei ewolucje i inne niespodzianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmmmm no to może nie byłaś ty.. no nie wiem. wydaje mi się, że ty. a pamiętasz taki nick jak: ale ze mnie sucz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz pamietam bo z nia gadalam kilka razy. to byly poczatki mojego istnienia na kafe. a jaki byl tytul topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to na kilku topikach :D pamietam, ze na bank z kimś się zgadałam, ze studiujemy psychologie.. byłam to ja, szucz i na 100% jakiś nick na K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no tak, kiedys sie zgadalysmy, juz pamietam. tylko nie kojarze tego wciskania:) "jeden bogoj**liwy i 3 psychologów wciskajacych mu po kolei ewolucje i inne niespodzianki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl ale ja chyba z nim nie wchodzilam w dyskusje, zreszta nie wiem;) Dobranoc Husky, zboczuszku mały:D Ide spac bo chora jestem i mam glooty do pasa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branoccc 👄 ale za to, ze mnie nie pamietasz to klapsa dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky Twoj nick i to, ze z Toba gadalam to pamietam. Ale to byly moje poczatki na kafe i nie kojarzylam za bardzo ludzi. Dopiero z biegiem czasu czlowiek zaczyna łapac kto kim jest i co robi. Jak na moją głowe (i krotkotrwaly pobyt na kafe) to za duzo nicków i za duzo informacji do zapamietania:-p Ale teraz jak juz Was dobrze "znam" to wszystko łapię i rejestruję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i twoje plaskodupie przy moich niewyjsciowych posladkach to zapewne nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam niewyjsciowe
wow!!! a ktoz to tutaj zawital>>>??? czyzby to byla autorka???? no to pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam niewyjsciowe
jaaaaa???/ juz sam nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie wejdzie na strone glowna to jest najwyzej temat z 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam niewyjsciowe
jaki temat i co to jest 23???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, bo chce wiedziec z kim rozmawiam :P w ogoole to zgłaszam stanowczy sprzeciw. czemu wszyscy moga pisac na pomaranczowo, a ja jedna zawsze zostaje rozpoznana i publicznie zdemaskowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam niewyjsciowe
bo ciebie latwo zdemaskowac.....zaraz o jaims badagu sciemniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty masz badąga czy jestes niewiata? bo nie wiem czy mi koczki mogą stanąć czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×