Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość Troyes
witam wszystkich nocnych marków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huski...skończ już z tym sprowadzaniem grzecznych chłopców na manowce i skup sie na topiku:) plisss:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to nie jet kurwa smieszne. nie dosc ze poziom wody 780cm to wlasnie oberwanie chmury jest... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troyes
Rambo IX -raczej nic!!Troyes to miasto we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, że nazywajc tak zespół chcieliście powiedzieć, że to miasto jest wasze?!...W jakim sensie wasze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy koorwa nie wasze tylko ich....dobra nieważne....bredze. Mieszkasz we francjii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troyes
Rambo IX- Matko jedyna dobrze ze się poprawiłeś bo przez chwilę nie kumałam o co ci chodzi!Tak mieszkam we Francji ,a to jakiś kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no poprostu nie wiedziałem, że władam tym językiem...a tu prosze-niespodzianka:)...Zdolna bestia ze mnie...I pomysleć, że nigdy sie go nie uczyłem a rozumiem Cie doskonale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troyes
Super że tak podbudowałam twoje EGO...haha??Są małe różnice między nazwami ale.....po co komu du..e zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam czy te powodzie to tylko w polsce? ja pierdziele, pewnie na zachodzie to sie smieja jak im woda do góry skoczy.. co za wstyd znowu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We francjii też napewno są powodzie...w holandii nie widziałem jeszcze szczerze mówiąc:). Udaje sie na spoczynek do mojego eksluzywnego kontenera socajlnego. Żegnam was w nadziei na ponowne spotkanie:) Husky...jakby sie Zupcia pojawiła to...nie wiem zresztą koorwa!!! Ide spac....przynajmniej spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troyes
Husky co do Francji to spoko ,większość nawet nie wi e gdzie jest Polska a reszta nie ogląda telewizji,wiec nie masz się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troyes
Rambo IX We Francji nie ma powodzi ,lokalne podtopienia to tak ,ale o tym nie mówią w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym bądź razie można powiedzieć, że nieźle sie w Polsce ludziom powodzi;):D Teraz to juz serio dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Cześć
silni jesteście.:) Pudzian górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przeczytalam wszystkie Wasze wpisy, milo mi ze topik sie rozkręca:) Zdesperowana dziekuje za komplement😘 Piekna dzis pogoda, przynajmniej u mnie. Dlatego ruszam na spacer pochłonąc jakiegos kebaba:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już po fakcie...ale smacznego życze:)...Chociaż nie rozumiem co wy smacznego widzicie w tych kebabach:O Ani to smaku nie ma ani zapachu...jakby tekture żuć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼...no może Tobie smakują:) Poprostu wyraziłem swoją opinie:P Nie wiem...ale według mnie mięso powinno być soczyste i powinien z niego kapać tłuszcz...a w tych kebabach to jakieś wióry obrzydliwe:O...Bleeeeeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ten top otwarty,jak ranek jeszcze mamy,kto sietak nie cierpliwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kebaby ,sa takie świeze ,dobrze ze nie przyklejaja daty :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×