Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość - Śmieję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUŻE POTRZEBY RZECZ JASNA:P...sorki al troche mi dziś odbija. róciłem do tego pedalskiego kraju gdzie tulipany uprawia sie jak u nas zboże a trawa nie słóży do robienia na niej pikników...Ja chce do Polski koooowa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk nasz pierwszy sekretarz
w polsce troche mokro teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo narwancu. ciebie to tak przez kolano przelozyc i porządnie pasem tylek przetrzepać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Tylko nie
upały, bo dostanę wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na wyspach lato cala para, spac nie mozna taki zaduch. 26 w cieniu ale wilgotnosc taka wysoka ze nie mozna oddychac. w pracy dzisiaj bylam i ledwo wyrobilam bo kraj do upalow nie przyzywczajony! i tego braku deszczu.. nad polske poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmykam.....robimy z sasiadami grila.....bedzie sie dzialo,oj bedzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Robią mi się
liszajki na ciele, swędzi, skóra sucha, zawsze mam tak latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Husky...to przez tę podróż samolotem, powrót do tego jebanego kraju i dwie bezsenne noce=+trzecia już leci...marudny sie zrobiłem z wyżej podanych powodów. W dodatku nie moge sie skontaktować z tą którą pieką uszy:D...rozumiesz jestem rozdrażniony i nawet to, że ostatnio pudziana zlałem nie poprawia mi chumoru. Ludzie!!! Czy wy już zapomnieliście co to bimber!!!!....A tak wogóle to picie jest be:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Jak griluje
się paprykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Rambo , Pudzian
ci wybaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana to Ty w angli rabotajesz?!...Widze, że ten topik powoli zamienia sie w miejsce spotkań emigracjii zarobkowej:classic_cool: kmicic...tylko pamiętaj: Nie porządaj żony blixniego swego:P...skup sie na mięsie z grilla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo --> taka glupia to nie jestem.. apropo pudziana.. a mianowicie: czy to prawda ze slowo "humor" pisze sie przez "ch"?? kmicic --> normlane ze u ciebie grilla robi sie o 2 w nocy czy po prostu mieszkasz nie w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, że mi wybaczył bo by dostał baty jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Zdesperowana jak sie pisze humor...ale przez ch jest śmieśniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie do mnie bo ja niepijący:P...Nie no wskakuj dupcia. W takim towarzystwie im ciasniej tym lepiej:D...zreszta z niewiadomych przyczyn ten topik nawiedzają same piękne kob ...heh...sory...lachony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdzę, że jestem pię... ten lachon czy co tam... którejś bezsennej nocy Bóg mnie opuścił i wymyśliłam taki nick :D gdzieś rok temu :D ale może pasuję, bo bo nie sypiam nocami ;) do tego emigrantka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każda kobieta jest taka jak ''Zdesperowana Domowa Żona''. Praktycznie nie mogę sie doszukać w niej ani jedej pozytywnej cechy. Za to negatywnych mógłbym napisac przynajmniej całą stronę. " ooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem powszechnie podziwiany za mój brak taktu, hamstwo...heheh przez samo h...i ogólnie pojętą kulture osobistą:P Ponoć jestem wzorem do nasladowania dla czerwonych kmerów, somalijskich piratów i członków alkaidy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×