Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Zdesperowana...to njie możesz sobie jakiegoś zdesperowanego bogola przytulić:P A Ty dupcia co robisz na ukrainie? Huski...jakbys sie z Kmicicem po kątach nie dogadywała to bys nadąrzała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma wewo🖐️. śpisz ze swoim szefem????. To co on za firme prowadzi, że sie musi dzielić wyrkiem z pracownikami? Za dobrze mu nie idzie chyba?. Może tez niesie kaganiec:P oświaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewo --> czesc! :) dupcia --> powiem tak.. zona nie jestem bo to tylko taka ksywka, ale mam faceta z ktorym mam dziecko i tak sie jakos zlozylo, ze w obecnej pracy pracuje 7 miesiecy ponad i moja szefowa odeszla i za nia przyszedl na menadzera.. moj facet! ale ciii.. bo mialo byc sensacyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czeka Cie szybki awans i oszałamiająca kariera Zono zdesperowana domowa.:classic_cool: Tylko musisz nadgodziny często odbębniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, zadne 24h, a ten juz mi szykuje nadgodziny "bo nam zawsze kasy brakuje". ale sie nie dam! sama nie wiem czy sie cieszyc czy nie.. przynajmniej wakacje bede miala kiedy chce a nie jak dotychczas prosic sie wiecznie.. i bede sobie robic przerwy czesciej na wizyty u szefa pod biurkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zono...tylko zebyscie sie tam głowami nie obijały z innymi podwładnymi:P Koona wie ktoś co sie z Zupcią dzieje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjakiel
lece do wyra, narka ------------- Zbieram na Citroen C6 www.citroen.pl/citroen-c6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od razu myslałam, ze chodzi o to ze jej facet został jej szefem hehehehe :P ah ta moja bystrosc umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w zbieraniu...A Ty dupcia co pijesz, że jeszcze nie walnęłaś żadnej literówki? Czaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky:)...połączmy nasze bystre umysły w jedność a nasze wspaniałe ciała w drugość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melduje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo ty i łączenie sie w drugosci. przyszlo co do czego to zes spyniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo --> pewnie sam bys chcial takie co pod biurkiem waruja:P dupcia --> zberezna bym byla jakby mi praca byla w glowie jak moj facet feromony rozsiewa :D jakjakiel --> dobranoc! husky --> widocznie znasz mnie troszke i wiesz, ze nic sensacyjnego raczej z mojego zycia nie opisze.. sensacje sobie sama wymyslam, bo taka nuda ogolnie.. hehe. ale ja musze tez isc spac bo pozno a mlody mi nie da rano pospac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×